Тлумачення сну «Вакцина»

Сучасний сонник

Вакцина сниться до активного пошуку нових засобів для досягнення мети.

Якщо вам приснилося, що ви шукали по аптеках вакцину і ніяк не могли знайти, значить, в реальному житті ваші дії багато в чому ірраціональні. Крім того, вам потрібно підкоригувати свої плани.

Сниться, що ви вводите вакцину самі собі, - це попередження про те, що ви, самі того не бажаючи, можете опинитися в делікатному становищі, знайти єдино вірний вихід з якого буде нелегко.

У сні ви відчували дію вакцини на тваринах - значить, вас не залишає відчуття, що ви згодом понесете покарання за справу, якою займаєтеся зараз. Щоб позбутися цього неприємного почуття, сконцентруйтеся на цілях, які ви переслідуєте, здійснюючи ті чи інші дії.

Якщо наснилося, що чоловік, який повинен був винайти потрібну вам вакцину, назавжди покинув країну, значить вам не варто розраховувати на те, що в цьому світі все постійно.

Якщо ви занадто розслабитеся через свого стабільного стану, то можете програти. Майте на увазі, що ризикувати - це не завжди втрачати;

Ризикуйте і домагайтеся мети.

Новітній сонник Г. Іванова

Сон-застереження:

Можливо інфекційне захворювання.

Американський сонник

Вакцина — емоційна захист.

Новітній сонник

Вакцина — сон-застереження:

Можливо інфекційне захворювання.

Теткінскій сонник-2012

Вакцина — необхідність придбання імунітету до всього, що дратує. Необхідно знайти причини роздратування в собі і таким чином стати емоційно захищеною (ой). Нагадування про реальну щепленню.