Тлумачення сну «Валянки»

Сонник Міс Хассе

Уособлення затишного житла і успіху в справах.

Сонник Лонго

Надягали валянки — незабаром відправитеся на розважальну прогулянку. Вам належить знайомство з новими людьми, і воно згодом послужить вам добру службу. Отримуйте від життя насолоду і ні про що не переймайтеся.

Прибрали валянки на полицю - це говорить про ваше бажання позбутися якоїсь важливої для вас і при цьому болючої проблеми. Ви женіть геть від себе думки про неї, проте така поведінка лише відсуне вирішення проблеми, але не її саму, і складності будуть наростати як сніжний ком.

У сні ви дарували валянки - це означає, що з якихось причин не можете реалізувати свої бажання. Постарайтеся розслабитися, і тоді у вас вийде розібратися, в чому суть справи. Може виявитися так, що ви самі створили собі життєво важливі обмеження.

Сонник Симона Кананіта

Валянки — Якщо вам приснилося, що ви одягаєте валянки, ваш сон віщує швидку розважальну прогулянку. Вас чекає зустріч з новими людьми, які згодом будуть вам дуже корисні. Отримуйте задоволення від життя і ні про що не турбуйтеся. Уб.

Український сонник

Валянки — валянки - затишне житло, успіх у справах;

Взувати валянкиприбуток, знахідка в дорозі.

Малий сонник Велесів

Валянки — тиха життя, успіх у справах;

Одягатиприбуток, знахідка в дорозі.

Новітній сонник

Валянки — до застуду;

Тяжкі роздуми.

Суміщений сонник

Бачити в сновидінні валянки - передвіщає, що неприємних наслідків трапилася розмальовки з близькою людиною, в якої, мабуть винні ви, не буде.

Сучасний сонник

Бачити у сні валянки - означає, що неприємних наслідків трапилася розмальовки з близькою людиною, в якої, мабуть винні ви, не буде.

Сонник Білого мага

Якщо вам приснилося, що ви одягаєте валянки - ваш сон віщує швидку розважальну прогулянку. Вас чекає зустріч з новими людьми, які згодом будуть вам дуже корисні. Отримуйте задоволення від життя і ні про що не турбуйтеся.

Прибирати валянки на полицю - ви хочете «сховатися» від якоїсь важливої і болючої для вас проблеми, женіть від себе думки про цю справу. Повірте, що таким чином ви лише відсунете рішення, а проблема нікуди не дінеться, до неї додасться інша - і так далі.

У сні ви дарували валянки - з якоїсь причини ви не можете реалізувати свої бажання. Постарайтеся розслабитися, тоді ви зможете розібратися, в чому суть справи. Цілком можливо, що ви обмежили себе в тому, що вам життєво необхідно.

Сонник для стерви

Валянки — твій дім буде затишним і комфортним, справи прибутковими і приємними, друзі вірними і відданими.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Приснилися уві сні продірявилися валянки - до покупки обновки.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Якщо вам раптом присниться у сні, що ви слухаєте пісню «Валянки» у виконанні Лідії Русланової - це до ностальгії за минулим.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Валянки — до настання старості.

Сонник від А до Я

Якщо ви побачили уві сні валянки, то сварка, яка сталася у вас з близькою людиною, не затягнеться і вже тим більше не принесе жодних серйозних наслідків, як би ви того ні побоювалися, вважаючи головним винуватцем того, що сталося себе.

Бачити валянки у себе на ногах або в інших людей - зміна відносин чи то від гіршого до кращого, чи то навпаки. Ходити у валянках по заметах в сильний мороз - передвістя поганого здоров'я і похмурих перспектив на майбутнє, позбавляють вас віри в прихильність долі.

Сонник Соломона

Валянки — затишне житло, успіх у справах.

Сонник Мандрівника

Валянки — зміна на гірше;

Дурний вчинок, промах.

Для сільських жителів - поліпшення ситуації.

Слов'янський сонник

Бути взутим самому - зміна відношення до Вас в гіршу сторону.

Якщо Вам приснилося, що Ви носите валянки, то наяву Ви відрізняєтеся розсудливістю і ніколи не підете на поводу у громадської думки.

Якщо у сні Ви носите діряві або полатані валянки, то в реальному житті Вас очікує велика прибуток. Удача надовго буде Вашою вірною супутницею.

Для молодої жінки сон, у якому вона купує валянки, обіцяє їй уважного люблячого чоловіка.

Затишне житло, успіх у справах.

Валянки — затишне житло, успіх у справах;

Взувати валянкиприбуток, знахідка в дорозі.

Жіночий сонник

Валянки уві сні - до сварки з близькою людиною, причому винуваті в ній будете ви самі. На щастя, сварка обійдеться без неприємних наслідків.

 
Відноситься до тем: