Сонник «Вантажівка»

Сучасний сонник

Вантажівка сниться до того, що після життєвому шляху ви будете йти впевненою ходою, і ніщо не зможе вас з нього відвести в іншому напрямку.

Приснилося, що з вантажівки висипався цілу купу всякого сміття, - значить, вам потрібно остерігатися тих чуток, які розпускають ваші вороги. Навіть якщо вони і неправдоподібні, але все ж здатні зіпсувати вам життя.

Якщо уві сні ви є водієм вантажівки, то наяву досягнете успіху в справі, за яку дуже переживаєте.

Сниться, що ви їдете за кермом величезного вантажівки і всі машини поступаються вам дорогу, - значить, в реальному житті вас трохи турбує якась ситуація. Ви вживаєте спроби переконати себе у правильності та раціональності своїх дій, але в цьому немає ніякої потреби, тому що вам нічого не загрожує.

Їхали на вантажівці в якості пасажира - значить, будете стрімко присуватися до свого щастя, тим більше що всі шляхи до нього відкриті.

Азбука тлумачення снів

Вантажівка — сильне чуже вплив або відчуття непосильною життєвої ноші.

Бути роздавленим — до тягот життя, випробуванням.

Їхати на вантажівці - ви подолаєте труднощі і ваше становище зміниться на краще.

Новітній сонник

Вантажівка — до придбання громіздкою речі в будинок;

Переїзд на нове місце проживання.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Порожній вантажівку — сниться до бідності.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні завантажений доверху вантажівку - до прибутку.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Вантажівка — найнятися на невдячну працю.

Малий сонник

Якщо у сні Ви їдете за кермом величезної вантажівки і все що йдуть поруч машини поступаються Вам дорогу, то наяву Вас пригнічує ситуація, що склалася і Ви намагаєтеся переконати себе в тому, що Ваші вчинки розумні і вірні.

Якщо Вам приснилося, як з вантажівки висипалася ціла купа всякого сміття, то в реальному житті Вам слід побоюватися тих чуток, які розпускають Ваші недруги, оскільки, незважаючи на всю їх неправдоподібність, злі язики можуть сильно Вам нашкодити.

Сонник від А до Я

Приснилося вантажна машина говорить про те, що вам належить перевозити багато меблів, можливо, при переїзді на нове місце проживання. Їхати на вантажівці - значить, під інший дах перебереться установа, контора або офіс, в якому ви працюєте.

Загальний сонник

Затримки в одержанні грошей;

Втрати;

Дивна зв'язок;

См. Телега.