Тлумачення сну «Вазелін»

Сучасний сонник

Тюбик або баночка з вазеліном сняться до ваших успішним спробам залагодити якийсь конфлікт вдома або на роботі.

Якщо уві сні ви стояли біля прилавка магазину і розглядали, нюхали кілька видів вазеліну, намагаючись вибрати найбільш підходящий для себе, значить, ви зробите покупки, в яких давно потребували.

Приснилося, що ви мажете руки вазеліном і при цьому милуєтеся їх блиском, - це говорить про незадоволений естетичному почутті. Вам хочеться, щоб вас оточувало тільки все найкрасивіше, але в реальному житті до цього поки далеченько.

Пошуки вазеліну сняться до переживань через свою неуважність. Ви боїтеся, що в потрібний момент забудете щось дійсно важливе, і незабаром дійсно так трапиться.

Сниться, як ви приходите додому і бачите, що ваше домашнє тварина погризли тюбик з вазеліном і забруднило їм килим, - це означає, що живуть у вашій душі страхи матеріалізуються, причому в той момент, коли ви найменше будете готові впоратися з наслідками цього.

Новітній сонник Г. Іванова

До захворювання шкіри;

До нав'язливого кавалеру (панночці).

Новітній сонник

Вазелін — до захворювання шкіри;

До нав'язливого кавалеру (панночці).

Суміщений сонник

Ви стоїте біля прилавка магазину і нюхаєте кілька видів вазеліну, намагаючись вибрати найбільш підходящий - це віщує, що ви зробите покупки, в яких давно потребуєте.

Ви намазуєте руки вазеліном і милуєтеся його блиском - цей сновидіння свідчить про незадоволений естетичному почутті, вам хочеться перетворювань і краси, яка б оточувала вас постійно.

У вас потріскалися губи, і ви шукаєте тюбик вазеліну, щоб змастити їх - цей сновидіння свідчить про переживання, боязні, які пов'язані з вашою неуважністю:

Ви боїтеся, що в потрібний момент забудете що-небудь важливе, скоро так і станеться.

Ви приходите додому й виявляєте, що кіт розгриз тюбик з вазеліном і забруднив килим - це означає, що ваші побоювання виправдаються, причому в той момент, коли ви не будете готові впоратися з наслідками.

Сонник XXI століття

Змащувати уві сні що-небудь вазеліном - вас чекають сум'яття і розгубленість, викликані несподіваними проблемами або труднощами.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні цю мазь - до відкритій рані.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Змащувати вазеліном хворі місця уві сні - підмазують до чужої слави.