Тлумачення сну «Веснянки»

Езотеричний сонник

Побачити веснянки на своєму тілі, обличчі - сон до достатку приємних клопотів, може бути, і передвесільних. Плямочки на чужому обличчі або тілі сняться до радості від друзів, до подарунків. Виводити, замасковуватися веснянки - такий сон означає, що невіра в успіх може її відштовхнути насправді.

Сонник Фрейда

Приснилися веснянки символізують яскравість, індивідуальність, непересічність. Так, якщо вам наснився людина з веснянками, значить, скоро вам призначено буде зустрітися з непересічною людиною, який в минулому мав безліч зв'язків і тому відрізняється вельми "своєрідними знаннями сексуального майстерності.

Бачити веснянки у себе - обіцяє вам заняття сексом в нехарактерному місці, в абсолютно екзотичних умовах. Вас до цього підштовхне людина, яка вельми розкріпачений в цьому плані і володіє величезною фантазією. Не думайте, що в нього якісь патології, просто секс в нетрадиційних місцях і екстремальних умовах більш привабливий, оскільки при цьому посилюється гострота відчуттів і ступінь сексуальної збудливості.

Сонник Міллера

Якщо жінка в сні бачить на своєму обличчі ластовиння - її щастя буде кілька затьмарене невеселими подіями. Довгий розглядування своїх веснянок в дзеркалі обіцяє Вам втрату коханого.

Для жінкибачити на обличчі - сумні події;

Бачити в дзеркалі - втрата коханої.

Бачити у себе на обличчі - щастя і вигоди, у інших - сльози й турботи.

Для молодої жінки сон, у якому вона бачить, що її обличчя покрите ластовинням, означає, що безліч прикрих непорозумінь перешкодить її щастя.

Роздивлятися свої веснянки у дзеркалі - до появи серйозної суперниці.

Як бачиш своє обличчя в ластовинні, то розчаруєшся в одному.

Український сонник

Веснянкияк бачиш своє обличчя в ластовинні, то розчаруєшся в одному.

Новий сімейний сонник

Якщо жінка бачить у сні, що у неї на обличчі з'явилися веснянки, то її щастя буде кілька затьмарене невеселими подіями. Довгий розглядування веснянок в дзеркалі - до втрати коханого.

Східний жіночий сонник

Для молодої жінки сон, у якому її обличчя покрите ластовинням, означає:

Що її щастя завадить безліч прикрих непорозумінь. Роздивлятися свої веснянки у дзеркалі - до появи серйозної суперниці.

Сучасний сонник

Для жінки побачити в сні своє обличчя, вкрите веснянками - означає, що безліч прикрих непорозумінь перешкодить її щастя.

Якщо вона роздивляється веснянки у дзеркалі - можливо, коханий покине її заради суперниці.

Сонник Жовтого Імператора

Емоціїгнів, смуток. Органи - печінку і жовчний міхур - проекційна зона на лівій щоці;

Легкіправа щока, ніс. Планети - Юпітер, Венера. Пояснення і тлумачення Смуток - це симптом порожнечі легких (інь). У легенях не вистачає життєвої енергії. Гнів - переповненість / незвільнення печінки від надлишку енергії або від патологічної енергії.

Якщо порушується функція легенів, то одночасно порушується і функція печінки, що викликає втому, коливання настрою, біль і сором у грудях, запаморочення і головні болі. Порушення в печінці впливають і на стан легенів:

З'являються кашель, задишка, біль у грудях.

Бачити у сні веснянки - відчувати, можливо, ще приховані, але вже існуючі страх і смуток, викликані внутрішніми причинами:

Несправним функціонуванням легенів і печінки. Внутрішній стан, вихлюпнувшись на зовнішній рівень, може призвести до постійної боротьби за самостійність на грунті необгрунтованого недовіри до оточуючих. Результатом може стати псування справ і відносин. Слід не піддаватися настрою смутку і гніву, а перевірити і лікувати легені і печінку.

Якщо сновидець не схильний до недовіри і песимізму (є впевненість) і немає хворобливих симптомів (см. вище), то бачити веснянки - передчуття можливості майбутньої втрати - розставання. Сон, скоріше, несприятливий і частіше буває викликаний внутрішніми (хвороба), ніж зовнішніми причинами.

Східний сонник

Для молодої жінки сон, у якому її обличчя покрите ластовинням - означає:

Що її щастя завадить безліч прикрих непорозумінь.

Роздивлятися свої веснянки у дзеркалі - до появи серйозної суперниці.

Жіночий сонник

Якщо уві сні ви, дивлячись у дзеркало, виявляєте, що все ваше обличчя усіяне веснянками - вас будуть постійно супроводжувати непорозуміння і невдачі, які в підсумку завадять реалізації всіх ваших планів і сподівань.

Розглядування веснянок в дзеркалі - вказує на те, що вам слід бути готовою до появи досить серйозною суперниці.

Малий сонник Велесів

Веснянки — до добра (тим, хто їх на ділі не має) / сльози і турботи (які мають їх на ділі), розчарування в одному.

Новітній сонник

Веснянки — легкий потайний флірт в присутності чоловіка (дружини).

Снотолкователь

Якщо жінка в сні бачить на своєму обличчі ластовиння - її щастя буде кілька затьмарене невеселими подіями. Довгий розглядування своїх веснянок в дзеркалі обіцяє Вам втрату коханого.

Сонник для стерви

Веснянки — до чистої радості і безхмарного щастя додасться нотка смутку та печалі, і стануться якісь події, які потягнуть за собою низку прикростей.

Дивитися на веснянки в дзеркало - розлука, розрив відносин з коханим.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Бачити на своєму тілі веснянки і радіти їх появи у сні - передвіщає вам безліч дрібних радостей і веселощі.

Засмутитися появі веснянок - знак того, що ваше безтурботне поведінку і веселість доставлять вам деякі клопоти.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Веснянка — ви проявите кокетство перед чоловіком своєї приятельки.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Познайомитися уві сні з симпатичною дівчиною з веснянками - можливо, це ж трапиться і наяву.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити себе в дзеркалі з особою, покритим веснянками - останнім часом ви чомусь дуже незадоволені своєю шкірою на обличчі, і це не дає вам спокою.

Сонник від А до Я

Бачити у сні веснянки на своєму обличчі - безтурботний хід вашого життя затьмарений сумними подіями. Намагатися вивести веснянки - значить втратити кохану людину.

Бачити веснянки на обличчях інших - отримаєте вигідну пропозицію, яке принесе вам щастя, але вашим близьким тільки сльози і турботи.

Тлумачний словник сновидінь

Веснянки у себе на обличчі - віщують тому, хто їх не має, щастя і вигоди, а тому, у кого є веснянки - сльози й турботи, чому повинна піклуватися звести їх, звернувшись для цього до найвідоміших косметики.

Універсальний сонник

Символ молодості і невинності - чи є щось більш миле, ніж веснянки? У сні ви мрієте виглядати молодше своїх років або хочете бути молоді в душі? Як ви реагуєте на веснянки?

У сні вони на вашому обличчі або на обличчі іншої людини? - Вони представляються вам недоліком, перешкодою на шляху до ідеалу або є пікантною деталлю вашого вигляду?

Веснянки найчастіше з'являються після тривалої дії сонячних променів - тому можливо, що ваш сон символізує чиниться на вас вплив сонця.

Сонник для закоханих

Якщо жінці сниться, що вона бачить на своєму обличчі ластовиння, це означає, що стануться неприємні події, які можуть перешкодити її щастю.

Якщо вона довго роздивляється свої веснянки, це обіцяє їй розставання з коханою.

Малий сонник

Для молодої жінки сон, у якому вона бачить, що її обличчя покрите ластовинням, означає, що безліч прикрих непорозумінь перешкодить її щастя.

Роздивлятися свої веснянки у дзеркалі - до появи серйозної суперниці.

Теткінскій сонник-2012

Веснянки чужі — нагадування про можливість поновлення чого-небудь.

Своївідображення необгрунтованих переживань про свою зовнішність.

 
Відноситься до тем: