Сонник «Вежа»

Сонник Міллера

Якщо Вам сниться вежа значить, Ви хочете домогтися в житті великих успіхів.

Якщо у своєму сновидінні Ви забралися на вежу, Ви досягнете багато чого. Але якщо вежа раптово зруйнується, як тільки Ви з неї зійдіть, Вас чекають розчарування.

Сонник Ванги

У сновидінні вежа символізує піднесеність почуттів, подолання перешкод або недосяжну мрію.

Якщо уві сні ви з великими труднощами піднімаєтеся по сходах на верхівку вежі - це знак того, що наяву вам доведеться подолати безліч перешкод, перш ніж досягнете поставленої мети. Сон, в якому ви бачите перед собою високу красиву вежу, символізує піднесеність почуттів і бажань, які переповнюють ваше серце.

Якщо уві сні вежа впала і зруйнувалася, а ви стоїте серед уламків - це означає, що ви своїми необдуманими рішеннями і вчинками зруйнуєте своє щастя. На річковому березі ви будуєте вежу з піску, яку змиває хвилею, - це символізує глибоке розчарування від того, що всі ваші зусилля виявляться марними і втіляться тільки у ваших фантазіях. Сон, в якому ви стрибнули з високої вежі і не розбилися, - знак того, що вам доведеться приймати дуже важливе і відповідальне рішення, результат якого залежить тільки від вас.

Якщо уві сні ви перебуваєте усередині вежі, яка повинна зруйнуватися, і блукаєте по сходах в пошуках виходу - наяву ви станете свідком або учасником соціальних потрясінні. У сні ви будуєте високу вежу і самі складаєте величезні і важкі камені - це означає, що наяву ви зможете подолати всі життєві тяготи, щоб домогтися бажаного.

Сонник Нострадамуса

Башта символізує могутність і владу. Загострена башта, сильно витягнута догори, - це володіння владою, якій сновидець користується необачно. Бачив сон переоцінив свої сили і недооцінив можливості суперників. Також сновидіння означає зменшення впливу, втрату підтримки більшості.

Якщо фігурувала у сні башта була абсолютно неприступна, то належить зустріти дуже впливову особистість, політичного діяча або фінансового магната.

Надійно укріплена башта символізує сили і значний вплив. Руйнується вежа позначає великі зміни, наприклад, політичного курсу.

Вежу, яку беруть в облогу озброєні люди, вважають символом зіткнення різних таборів, які мають великий вплив, боротьби між супротивниками, опонентами, яка призведе до серйозних наслідків.

Вежа з бійницями сниться як символ агресії і влади, заснованої на страху і покірливого підпорядкування.

Сонник Цветкова

До перешкодам.

Побачити місто з безліччю веж - до незвичайного підприємству.

Сонник Міс Хассе

Сходження на вежу - до хвороби;

Падаюча вежа — вас позбавлять волі;

Красива висока вежа - займетеся подоланням труднощів;

Сторожова вежа — хороші перспективи;

Бачити вежу взагалі - до очікуваної дорозі.

Езотеричний сонник

Вежа у сні обіцяє багаті можливості. Перебування на її вершині - це заклик до обережності:

Марнославство таїть у собі небезпеку, не варто задаватися. Підніматися до верху вежі - попереду важкий відрізок життя з обмеженими можливостями. Стрибки, падіння з вежі означають страх перед відповідальністю, яка стосується суспільного становища.

Сонник Менегетті

Сонвідображення моралі довлеющего «над-я» (соціальних правил і норм, які індивід засвоїв ззовні);

Символ традиції або ідеології, що перешкоджає розвитку.

Сонник Лонго

Красива вежа, що стоїть у чудовому саду, пророкує розважальну прогулянку, яка пройде з великим задоволенням для вас і буде корисною. Ви познайомитеся з цікавими людьми і дізнаєтесь багато нової інформації про тих, кого вже давно знаєте.

Поганим знаком вважається стара, зруйнована вежа, оскільки скоро після такого сну станеться якась подія. У ньому ваша впертість і дух протиріччя проявляться у всій красі, і ви постраждаєте через це, не послухавши тлумачним раді. Більш того, в результаті той чоловік, який дав пораду, образиться і не захоче далі мати з вами справи.

Якщо ситуація, яку пророкував сон, станеться насправді, вам варто забути про впертості і послідувати ремого раді, яка вам дадуть.

Бачити вежу з далекої відстані - чекайте неприємних новин. Швидше за все, мова буде йти про якийсь подію, результат якого вас турбує. Сновидіння це несприятливо, тому будьте напоготові.

Сонник Симона Кананіта

ВежаБачити уві сні красиву вежу в оточенні прекрасного саду - до розважальної прогулянці, яка пройде з величезним задоволенням і користю для вас. Ви, по-перше, познайомитеся з цікавими людьми, а по-друге, дізнаєтеся багато нового про тих, з ким би.

Китайський сонник

Підніматисящастя у всьому.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Може означати ізоляцію. Бути замкненим у вежі зі слонової кістки. Ви відрізані від решти аспектів власної особистості. Може представляти точку духовної ясності. Духовне бачення.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Цей знак може символізувати ізоляцію. Чи відчуваєте ви себе так, немов замкнені у вежі зі слонової кістки і відрізані від різних аспектів власної особистості? Цей знак також вказує на досягнення точки духовної ясності. У Стародавньому Єгипті башта служила символом піднесення над життєвою суєтою. Це ознака сходження на новий, вищий щабель духовного пробудження. Напевно, тому падіння з вежі символізує емоційне сум'яття в картах Таро. Психотерапевти - послідовники Фрейда стверджують, що вежа - фалічний символ.

Сонник Майя

Гарне значеніеБашня, прикрашена прапорами і прапорами, - ваше життя буде наповнена сміхом і радістю. Все буде виходити, і ви будете скрізь встигати. Ви відчуєте прилив сил. Зніміть з вікон важкі штори на 5 днів, залиште тільки тюль. Біля ліжка повісьте якомога більше стрічок. Погане значеніеСторожевая вежа - приготуйтеся до неприємностей як на роботі, так і в особистому житті. Вам належить тримати оборону скрізь. Можливо, що близькі вам люди захворіють. Протягом 10 днів носити якомога більше коштовностей, віддавайте перевагу прикрасам з великими каменями. Перш ніж лягати спати, спалюйте повністю свічку (все одно яку - можна церковну або сувенірну, тут відіграє роль не свічка, а живий вогонь, який має запалити і дати йому догоріти природним чином).

Дворянський сонник Н. Грішиній

Вежу, маяк, заводську трубу (без диму) бачити - якийсь план, який можна успішно здійснити / заклик до цнотливості / незадоволеність в любові відчувати. З вежі дивитися, падаюча вежа - невдача від непередбаченої події.

Бачити вежу далеко на горизонті - туга за коханою персоні. Сторожова вишка - сумнівне пригода.

Сонник Шеремінской

Дуже цікавий символ - вежа або маяк, які символізують піднесеність почуттів, романтизм, подолання перешкод в ім'я любові. Сон, в якому ви бачите перед собою високу красиву вежу, означає, що почуття і бажання переповнюють ваше серце.

Якщо уві сні ви піднімаєтеся по гвинтових сходах на самий верх башти або маяка, - це знак того, що наяву вам доведеться подолати безліч перешкод, перш ніж досягнете поставленої мети. У сні ви будуєте високу вежу і самі носите великі камені - наяву ви зможете подолати всі життєві тяготи, щоб домогтися бажаного. Сон, в якому ви стрибнули з високої вежі і не розбилися, - знак того, що вам доведеться приймати дуже важливе і відповідальне рішення, результат якого залежить тільки від вас.

Якщо уві сні вежа падає і руйнується, а ви стоїте серед її уламків - це означає, що ви самі зруйнуєте своє щастя.

Якщо на березі моря або річки ви будуєте вежу з піску, яку потім змиває хвиля, швидше за все всі ваші зусилля виявляться марними і втіляться тільки у ваших фантазіях. Ви відчуєте глибоке розчарування.

Якщо уві сні ви перебуваєте усередині вежі, яка повинна зруйнуватися, і блукаєте по сходах в пошуках виходу, наяву ви станете свідком або учасником якогось значущого події.

Новий сімейний сонник

Сон, в якому присутня вежа, означає, що ви багато чого хочете досягти в житті. Підіймаєтеся на вежу - доб'єтеся успіху. Але якщо ви ледь зійдіть, а вежа зруйнувалася, чекайте розчарувань.

Циганський сонник

Ви познайомитеся з цікавою людиною протилежної статі. Уважно вивчіть його, перш ніж вступати з ним у відносини.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Підніматисящастя у всьому.

Перешкода;

Багато веж в місті - незвичайне підприємство.

Бачити вежу — багаті можливості. Бути на верху - небезпека від марнославства, не задавайтеся. Підніматися наверх - важкий відрізок життєвого шляху з обмеженими можливостями. Стрибати, падати з вежі - страх перед відповідальністю, пов'язаною з суспільним становищем.

Сходити на вежу - хвороба падаюча вежа - будеш позбавлений волі красива висока вежа - долати труднощі сторожова - хороші види на майбутнє взагалі бачити вежу - очікувана дорога.

Виконання амбітних устремлінь, піднесення.

Відображає мораль довлеющего "Над-Я" (соціальних правил і норм, засвоєних індивідом ззовні) і символізує традицію або ідеологію, що перешкоджає розвитку.

Якщо Вам сниться вежа - значить, Ви багато чого хочете досягти в житті.

Якщо під час сновидіння Ви підіймаєтеся на вежу, Ви досягнете успіху. Але якщо вежа зруйнується, як тільки Ви з неї спустіться - Вас очікують розчарування.

Ви багато чого хочете досягти в житті;

Підійматися на вежу - успіх;

Зруйнувалася, як тільки Ви з неї спустилися - розчарування.

Баштасимвол могутності, влади.

Бачити гостру вежу, сильно витягнуту вгору, - означає, що сновидець має владу, але користується нею необачно;

Означає, що бачить сон переоцінив свої сили і недооцінив суперників;

Означає зменшення впливу, втрату підтримки більшості.

Бачити вежу, до якої неможливо підійти, - означає зустріч з дуже значущою особистістю, політичним діячем або фінансовим магнатом.

Бачити грунтовно укріплену вежу символ сили і великого впливу.

Бачити руйнується вежу - символ великих змін (політичного та інших курсів).

Бачити вежу, облягали озброєними людьми, - символ зіткнення різних таборів, що володіють великим впливом, боротьба між противниками, опонентами, яка матиме значні наслідки.

Бачити вежу з бійницями - символ влади, яка заснована на страху, покірливого підпорядкування, символ агресії.

Перешкода;

Багато веж в місті - незвичайне перешкода.

Сон, у якому Ви бачите величезну вежу, символізує Ваше прагнення досягти висот у всьому.

Якщо у сні Ви піднімаєтеся під самий дах вежі, то наяву Ви зможете реалізувати намічені плани.

Однак якщо Вам присниться, що в той час як Ви піднімаєтеся на вежу, щаблі під Вашими ногами кришаться, і вежа в підсумку руйнується, то Ваші надії на краще не виправдаються.

Радісна звістка.

Бачити здалеку — безрозсудний вчинок, спекуляція. Падає, валиться - до втрати, нещастя, можна втратити свободу, потрапити до в'язниці. Лізти на вежу - велика приємність, користь;

До розпусти;

До хвороби.

У сновидінні вежа символізує піднесеність почуттів, подолання перешкод або недосяжну мрію.

Якщо уві сні ви з великими труднощами піднімаєтеся по сходах на верхівку вежі - це знак того, що наяву вам доведеться подолати безліч перешкод, перш ніж досягнете поставленої мети. Сон, в якому ви бачите перед собою високу красиву вежу, символізує піднесеність почуттів і бажань, які переповнюють ваше серце.

Якщо уві сні вежа впала і зруйнувалася, а ви стоїте серед уламків - це означає, що ви своїми необдуманими рішеннями і вчинками зруйнуєте своє щастя. На річковому березі ви будуєте вежу з піску, яку змиває хвилею, - це символізує глибоке розчарування від того, що всі ваші зусилля виявляться марними і втіляться тільки у ваших фантазіях. Сон, в якому ви стрибнули з високої вежі і не розбилися, - знак того, що вам доведеться приймати дуже важливе і відповідальне рішення, результат якого залежить тільки від вас.

Якщо уві сні ви перебуваєте усередині вежі, яка повинна зруйнуватися, і блукаєте по сходах в пошуках виходу - наяву ви станете свідком або учасником соціальних потрясінні. У сні ви будуєте високу вежу і самі складаєте величезні і важкі камені - це означає, що наяву ви зможете подолати всі життєві тяготи, щоб домогтися бажаного.

Східний жіночий сонник

Підніматися під самий дах вежі - до реалізації всіх намічених планів. Однак якщо присниться, що в той час, як ти піднімаєшся на вежу, щаблі під ногами кришаться і вежа в підсумку руйнується, то твої надії на краще не виправдаються.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Зазвичай побачена у сні вежа - символізує керівника держави, важливого чиновника або представника адміністрації, а також високе духовне обличчя. Усіх їх об'єднує те, що вони, як правило, виступають і звертаються до великого числа людей.

Виявитися уві сні на вершині вежі - передвістя швидкого злету кар'єри;

Цілком імовірно, що ви ввійдете в самі вищі сфери.

Будувати вежу — сповіщає, що наяву ви зробите дивно благородний вчинок.

Руйнувати вежузнак того, що серед ваших соратників може скоро розпочатися розбрід, а як наслідок, неприємності і проблеми.

Зруйнована вежа уві сні - це символ розбрату, хвилювань і заворушень.

Якщо присниться вам вежа багато прикрашена або це взагалі вежа коштовностей - це означає, що ви заручитеся довірою високого особи і завдяки цьому дуже багато чого доб'єтеся.

Вежа з каменю та вапна - вказівка на те, що вашому керівнику властиві такі якості, як жорстокість і віроломство. Швидше за все, він просто деспот, так що будьте обережні в спілкуванні з ним.

Дерев'яна вежа — вказівка на крадія керівника чи чиновника. Його душа жалюгідна і убога, і сам він - повне нікчема!

Якщо вежа знаходиться неподалік від входу в храм - це символ гідного і благочестивого керівника. Такий цілком здатний надихнути народ на здійснення благих і високих діянь.

Сучасний сонник

Той, кому сниться вежа - хоче домогтися в житті багато чого.

Милуватися вежеюотримати радісну звістку, підвищення по службі, нагороду, подарунок;

Молодій дівчині — відданого люблячого людини.

Підійматися на вежу - домогтися успіху.

Якщо в дорозі ви раптово натикаєтеся на вежу - вас чекає перешкода.

Місто з безліччю веж - дуже велика і нездійсненне для вас перешкода в справах.

Руйнування вежі, з якої ви спустилися - прийдешні розчарування.

Якщо уві сні ви почули бій баштового годинника, слід серйозно підготуватися - вам належить прийняти якесь важливе рішення.

Азбука тлумачення снів

Вежа — символізують високий дух;

Також чоловічий фалічний символ.

Бачити вежу уві сні - до здійснення ваших планів.

Падаюча вежаневдача, незадоволеність в любові.

Ідіоматичний сонник

Вежа — вказує на складність досягнення чогось;

«заточити в башту» - суворе покарання з неможливістю втечі.

«Вежу згорнути»загроза, агресія, крах.

Малий сонник Велесів

Вежа — радісна звістка / перешкода;

Багато веж — незвичайна справа.

Суміщений сонник

Людина, якій сниться вежа - дуже амбітний і звик добиватися всього сам.

Дивитися на вежу - отримати приємну новину, кар'єрне зростання;

Молодій жінці цей сон обіцяє вірного люблячого людини.

Забиратися на вежу - домогтися успіху, після ряду перешкод.

Якщо по дорозі ви несподівано зустрічаєте вежу - вас підстерігає перешкода.

Місто, в якому знаходиться велика кількість веж - практично нездоланна перешкода у справах.

Руйнування вежі, з якої ви спустилися - значні розчарування в найближчому майбутньому.

Сонник XXI століття

Бачити в сні вежу - передвістя швидкого і великого успіху або символ вашого прагнення до самоти.

Бачити, як вежа падає - значить, що очікуваний успіх пройде зовсім поряд, але повз вас.

Бачити у сні вежу далеко на горизонті - обіцяє вам наяву роздратування і тугу.

Сторожова вишкамайбутнє вам сумнівне подорож або пригода.

Підійматися на вежу - успіх, падати - попередження про те, що непродумані плани можуть нашкодити вам.

Багато веж в місті - вас чекає незвичайна справа.

Сонник Білого мага

Бачити у сні красиву вежу в оточенні прекрасного саду - до розважальної прогулянці, яка пройде з величезним задоволенням і користю для вас. Ви, по-перше, познайомитеся з цікавими людьми, а по-друге, дізнаєтеся багато нового про тих, з ким були вже давно знайомі.

Стара, зруйнована вежа - поганий знак. Незабаром відбудеться подія, під час якого ви проявите все своє упертість. У вас проявиться дух протиріччя, який не дасть вам піти хорошому раді. Через вашої завзятості постраждаєте тільки ви самі. Але і це ще не все, в результаті той чоловік, який дав пораду, образиться на вас і не захоче далі мати з вами справу.

Якщо ситуація, пророкує сном, станеться насправді, вам краще забути про впертості і піти раді, який вам дадуть - він буде справді слушною.

Бачити вежу здалеку - чекайте неприємних звісток. Найімовірніше, справа в якомусь подію, результату якого ви чекаєте. Сновидіння ваше несприятливо. Будьте готові до цього.

Сонник для стерви

Вежа — у тебе дуже високі цілі в житті.

Підніматися вгору — ти доб'єшся цих цілей, спускатися - труднощі і мала ймовірність здійснення бажань.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Вежа — вас чекає вихід у суспільство.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Вежа — ви намагаєтеся багато чого в житті домогтися:

Багатства, високого становища і тому подібного, але це поки не в ваших силах.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Підійматися уві сні на високу вежу - означає, що вас чекає високе положення в суспільстві.

Копалінского сонник

Вежа — виконання амбітних устремлінь, піднесення.

Сонник від А до Я

Побачена у сні вежа або вишка - говорить про ваш честолюбстві, яке не дає згаснути вашої енергії, змушуючи шукати способи піднестися в житті, зробити кар'єру, здивувати всіх несподіваним успіхом.

Якщо сниться, що ви підіймаєтеся увись по численних сходинках споруди, далеко минає в небо - ваші зусилля принесуть очікуваний результат і прагнення здійсняться, вас чекає підвищення на роботі, поліпшення матеріального становища, щедрі подарунки від шанувальників.

Однак якщо ви спускаєтеся вниз, виходите з вежі і раптом бачите, як вона починає валитися - вас чекає розчарування.

Сонник Соломона

Вежа — радісна звістка.

Сонник Мандрівника

Вежа — життєва трудність.

Сонник Таро

Вежа — могутні вороги.

Український сонник

Вежу бачити здалеку - безрозсудний вчинок, спекуляція.

Падає, валиться — до втрати, нещастя, можна втратити свободу, потрапити до в'язниці.

Лізти на вежу - велика приємність, користь;

До розпусти;

До хвороби.

Снотолкователь

Якщо Вам сниться вежа - значить, Ви багато чого хочете досягти в житті.

Якщо під час сновидіння Ви підіймаєтеся на вежу, Ви досягнете успіху. Але якщо вежа зруйнується, як тільки Ви з неї спустіться - Вас очікують розчарування.

Загальний сонник

Бачити у сні вежу - означає прагнення до великих висот.

Якщо у сні Ви заберетеся на вежу, то Ваші бажання будуть виконані;

Але якщо вежа зруйнується, коли ви зійдете вниз, то Ви будете обмануті у своїх сподіваннях.

Якщо Вам сниться вежа - значить, Ви багато чого хочете досягти в житті.

Якщо під час сновидіння Ви підіймаєтеся на вежу, Ви досягнете успіху. Але якщо вежа зруйнується, як тільки Ви з неї спустіться - Вас очікують розчарування.