Тлумачення сну «В'язниця»

Сонник Нострадамуса

В'язниця уособлює несвободу, самотність, замкнутість.

Ви сиділи у сні у в'язниці - значить, все, що ви маєте намір зробити, стикається з перешкодою у вигляді терзають вас власних комплексів.

Дивитися через тюремне вікно на волю - такий сон означає:

Є ймовірність, що вже в найближчому майбутньому у вашому оточенні з'явиться людина, яка отримає необмежену владу над вами.

Ваші спроби вирватися з в'язниці є попередженням про негативні наслідки прийнятих в поспіху рішень.

Якщо уві сні ви намагалися зламати тюремні грати, що відокремлює вас від волі, це означає, що ви будете прагнути позбутися чиниться на вас впливу.

У тюрмі сидів ваш близька людина - такий сон підказує, що ваші рідні починають ставитися до вас, як до тирана, тому що ви надмірно зловживаєте їх довірою.

Якщо довелося звільняти когось із тюремного ув'язнення, значить, будете в терміновому порядку вирішувати проблему самотності.

Сонник Ванги

В'язниця уособлює болісне мовчання, фатальну недомовленість.

Будівля в'язниці сниться до того, що ви станете зберігачем секрету;

Ця роль буде для вас вкрай неприємною і стане джерелом тривог і душевних терзань.

Побачити себе ув'язненим - такий сон означає, що ви не будете своєчасно попереджені про небезпеку або загрозу. Від того, що ви не поговорите про щось важливе для вас зі знайомою людиною, постраждають ваші інтереси.

Сонник Міллера

У вашому сновидінні присутня в'язниця з вікнами, в яких горіло яскраве світло, - це означає, що ви зможете уникнути якогось нещастя, а подякувати за це ви зможете власну проникливість. Побачили в тюрмі себе - відбудуться події, які негативно вплинуть на хід ваших справ. Вдалося щасливо уникнути ув'язнення - поучаствуете в кількох справах, селищах прибуток. У в'язниці знаходилися інші - ви будете боротися за те, щоб люди, в яких ви будете вірити, удостоїлися якихось привілеїв. Сон, в якому молода жінка побачила у в'язниці свого коханого, повідомляє, що вона не без достатніх підстав розчарується в його порядності.

Сон же, в якому в'язень вийшов з в'язниці, є найсприятливішим:

Вам вдасться уникнути біди або впоратися з нею.

Сонник Міс Хассе

Ви розбагатієте і будете жити благополучній і спокійною, мирним життям.

Езотеричний сонник

Сон, який обіцяє обмеження вашого життєвого простору. У разі реального порушення законів ви дійсно можете опинитися у в'язниці. Вам можуть не дозволити виїхати за кордон держави, а може, через злого року вам доведеться задовольнятися простором, обмеженим стінами вашого будинку.

Сонник Менегетті

Уособлення стану безсилля Ін-се.

Французький сонник

Бачити в'язницю уві сні - означає, що якась таємниця буде Вам розкрита, що принесе Вам страждання.

Англійський сонник

Сновидіння з протилежним змістом. Насправді перебування у в'язниці обіцяє безбідне в грошовому плані існування і щасливе сімейне життя.

Для тих, хто займається бізнесом, сон означає сприятливі обставини.

На думку Квінеаса Піпатуса, що відвідав незайману сон про те, що її коханий перебуває у в'язниці, говорить про те, що їй належить міцне місце в серці молодої людини, вони залишаться разом до тих пір, поки їх не розлучить смерть.

Молодій людині, якій снилася в'язниця, сон обіцяє в житті успіх і одруження на своїй обраниці, розташування якої він зараз так боїться позбутися і для якої згодом назавжди залишиться кумиром.

Для вдів це теж сприятливий сон, адже він дає їм надію.

Втеча з в'язниці сниться людині, який опинився в непростій ситуації, до зміни обставин, закінченню пори нещасть. Всі хворі після цього сновидіння успішно поправляться.

Сучасний сонник

В'язниця сниться до відчуття дискомфорту, яке стане отруювати ваше існування без особливих на те причин.

Якщо вам снилося, що вас посадили у в'язницю, то в дійсності ваші мрії не збудуться. Такий же сон, побачений на четвер, пророкує, що неприємності залишаться позаду і ви забудете про свої комплекси.

Якщо у снах на понеділок ви зламали в тюрмі грати, то сон пророкує вам неприємності, які виникнуть через вашу легковажність і безвідповідальність.

На середу або п'ятницю сниться, що ви організовуєте втечу з в'язниці, - значить, в реальному житті вам доведеться цілковито присвятити себе вирішенню чужих проблем (родичів або друзів).

Звичайний сонник

Хвороба.

Сонник Симона Кананіта

Тюрмабагатство, добробут.

Сонник Фен-шуй

Тюрма — якщо, буває, насниться в'язниця, тюрма, то це, кажуть, справді якась зміна буде цій людині. Тюрмапечаль;

Багатство, світ.

Сонник Лоффа

Знаходження в пастці є цікавою подією у сні. У той час як для деяких це причина занепокоєння, позитивною стороною ув'язнення можна назвати його відносну відокремленість і захищеність від загроз ворожого світу, що знаходиться по ту сто.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Перешкоди та обмеження, які ви створили самі. Ключ завжди у вас в руках. Єдина людина, здатна укласти ваш дух в темницю, - ви самі.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Чи відчуваєте ви обмеження волі або те, що ваше життя контролюють і ви не можете бути господарем власної долі?

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що ви охоронець, то дуже скоро ви знайдете спокій у своїй душі. Просто намагайтеся нічого спеціально не робити. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ви укладений, то найближчим часом у вас нічого не буде виходити. Щоб цього не трапилося, повісьте над входом в квартиру символ сонця.

Дворянський сонник Н. Грішиній

В'язницю бачитинове щастя, хороші зміни, успішний хід справи / хронічні хвороби і пов'язаний з ними спокій. Бути у в'язниці - бережися за нову справу братися / важка хвороба, утруднення, небезпека. З неї бігти - перешкоди на твоєму шляху будуть усунені.

Новий сімейний сонник

Побачивши уві сні ув'язненого, наяву ви будете наполягати на даруванні привілеїв особам, яким ви довіряєте.

В'язниця з яскраво освітленими вікнами означає, що ваша проникливість допоможе вам уникнути біди. Молода жінка, що побачила уві сні свого улюбленого в темниці, незабаром розчарується в його порядності.

Якщо ви побачили у в'язниці себе, то попереду у вас події, які погано вплинуть на ваші справи. Уникнувши укладення уві сні, наяву ви візьміть участь в прибуткових справах. Тюремник у вашому сновидінні віщує, що віроломство інших буде перешкоджати вашим інтересам. Натовп, що намагається відкрити двері в'язниці, - передвістя зла. Цей сон може попереджати, що хтось із ваших знайомих спробує виманити у вас гроші. Сон, в якому ви бачили звільнення в'язня, - найсприятливіший з усіх снів про в'язниці. Він провіщає, що ви уникнете біди або впораєтеся з нею.

Циганський сонник

Сон, ніби ви сидите у в'язниці - вказує на почуття провини через невірного вчинку, який ви здійснили, сподіваючись, що за нього не доведеться відповідати.

Сонник Шувалової

Хтось або щось здорово обмежує вашу свободу, змушує жити в примусовому режимі, стримує в особистому житті або кар'єрі. Цей образ може також говорити про бажання придушити, "ув'язнити" певні почуття і потяги. Це може бути насолода владою над людьми, бажання покарати своїх недругів (якщо ви бачите, що за гратами перебувають інші), а також страх перед відповідальністю за свої вчинки.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Цей сон має протилежний зміст. якщо вам сниться, що ви в тюрмі, то це означає сприятливі обставини для бізнесменів, відсутність фінансових ускладнень, сімейне щастя. квінеас піпатус говорить, що якщо незайманій сниться, що її коханий у в'язниці, - це знак того, що вона займає міцне місце в його серці і залишиться з ним до тих пір, поки смерть не розлучить їх.

Якщо в'язницю уві сні бачить парубок - цей сон означає, що його чекає життєвий успіх, він одружується на тій, яку вибрав і яку страшиться втратити. Він завжди буде для ніс живим ідолом. Це хороший сон і для вдів, бо дає їм надію. Здійснювати втечу з в'язниці - це сон, який обіцяє людині, що потрапила в скрутне становище, зміну обставин. Пора нещасть минула.

Сон цей також віщує одужання всім хворим.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Руйнується, обрушується — буде амністія на щастя;

Потрапити до в'язниці і піддатися страждань - блетящая кар'єра і знатність;

Потрапити до в'язниці - велика знатність;

Сидіти у в'язниці - буде милість, прощення;

Смерть у в'язниці - рішення справи по службі;

Допомагати людині потрапити в в'язницю - багатство і щастя.

Цей сон має протилежний зміст.

Якщо Вам сниться, що Ви у в'язниці, то це означає сприятливі обставини для бізнесменів, відсутність фінансових ускладнень, сімейне щастя.

Квінеас Піпатус говорить, що якщо незайманій сниться, що її коханий у в'язниці, - це знак того, що вона займає міцне місце в його серці і залишиться з ним до тих пір, поки смерть не розлучить їх.

Якщо в'язницю уві сні бачить парубок - цей сон означає, що його чекає життєвий успіх, він одружується на тій, яку вибрав і яку страшиться втратити. Він завжди буде для ніс живим ідолом. Це хороший сон і для вдів, бо дає їм надію.

Здійснювати втечу з в'язниці - це сон, який обіцяє людині, що потрапила в скрутне становище, зміну обставин. Пора нещасть минула.

Сон цей також віщує одужання всім хворим.

Ваш життєвий простір буде обмежено.

Якщо ви порушуєте закон, то можете потрапити до в'язниці і наяву. Вас можуть не випускати за кордон держави, або злий рок обмежить вас стінами вашого будинку.

Бачити в'язницю уві сні - означає, що якась таємниця буде Вам розкрита, що принесе Вам страждання.

Символізує стан безсилля Ін-се.

Онто Ін-се (італ. In-S? ontico - онтическое «в-собі») - базовий проект природи людини;

Життєвий принцип, без якого життя неможливе. Відповідність цьому принципу призводить людини до самореалізації, здоров'ю, щастя, відхилення від нього викликає хворобу, біль, страждання (синонім душа).

Побачити в сні інших у в'язниці - означає, що Ви будете наполягати на даруванні привілеїв особам, яким Ви беззастережно вірите.

Якщо Вам сниться в'язниця з яскраво освітленими вікнами - це означає, що Ваша проникливість допоможе Вам уникнути лиха.

Якщо молода жінка побачить у сні свого улюбленого в темниці - вона не без підстав розчарується в його порядності.

Побачити в тюрмі себе - передвіщає події, які погано вплинуть на Ваші справи. Щасливо уникнути ув'язнення у в'язниці - обіцяє Вам. Участь в декількох прибуткових справах. Самий сприятливий сон про в'язницю, передвіщає, що Ви уникнете біди або впораєтеся з нею, - це сон, у якому Ви бачите звільнення в'язня.

Бачити в'язницю або ув'язнених у в'язниці - Ви будете наполягати на даруванні привілеїв особам, яким Ви беззастережно вірите;

В'язниця з яскраво освітленими вікнами - Ваша проникливість допоможе Вам уникнути лиха;

Для молодої жінки - бачити свого улюбленого в темниці - Ви не без підстав розчаруєтеся в його порядності;

Знаходитися у в'язниці - події, які погано вплинуть на Ваші справи;

Щасливо уникнути ув'язнення у в'язниці - участь в декількох прибуткових справах;

Бачити звільнення в'язня - сприятливий, Ви уникнете біди або впораєтеся з нею.

Також Див. Тюремник, Вікно, Ув'язнений, Бранець.

Тюрмасимвол несвободи, замкнутості і самотності.

Побачити себе в сні в'язнем в'язниці - значить, наяву ви перебуваєте під владою своїх комплексів, які завадять вам здійснити задумане.

Якщо уві сні ви дивитеся на світ через тюремне вікно - можливо, в найближчому майбутньому поруч з вами з'явиться людина, яка буде мати над вами необмежену владу. Сон, в якому ви намагаєтесь вирватися з в'язниці, застерігає сновидца про наслідки його поспішних рішень.

Бачити у сні, як ви ламаєте тюремні грати, - спроба звільнитися від чужого впливу.

Якщо уві сні ви побачили, як хтось з ваших близьких сидить у в'язниці, - значить, ви занадто зловживаєте довірою своїх близьких, які починають бачити в вас тирана. Звільняти кого-небудь з в'язниці - наяву вам доведеться терміново вирішувати проблему самотності.

Хвороба.

Якщо, буває, насниться в'язниця, тюрма, то це, кажуть, справді якась зміна буде цій людині. Тюрма - печаль;

Багатство, світ.

Тюрмазнак болісного мовчання, фатальний недомовленості.

Якщо вам приснилося будівлю в'язниці, то це означає, що вам довірять таємницю, зберігати яку для вас буде болісно неприємно, ви будете мучитися і переживати.

Якщо уві сні ви бачите себе ув'язненим у тюрмі, то цей сон передвіщає, що вас вчасно не попередять про небезпеку або загрозу. Ви постраждаєте через те, що не поговорите про важливе із знайомим вам людиною.

Східний жіночий сонник

Символ болісного мовчання, фатальний недомовленості. Сон, у якому фігурує будівлю в'язниці, попереджає:

Тобі довірять таємницю, зберігати яку буде болісно неприємно.

Бачити себе ув'язненим у тюрмі - знак того, що тебе вчасно не попередять про небезпеку або загрозу.

Сонник Цветкова

Відбувати термін — Судьбінского тяготи (число років може вказувати на закінчення життєвих бід);

Помилковий шлях у житті, помилкове заняття;

Бути заарештованим і поміщеним на закінчення - сімейне щастя, сімейне життя.

Ведичний сонник Шивананда

Якщо Вам приснилося, що Ви сидите у в'язниці, то це означає, що Ви будете процвітаючим людиною.

Сонник Мартина Задеки

Тюрмапечаль;

Бути в ній - втрата.

Азбука тлумачення снів

Тюрма — символізує обмеження в життя, ізоляцію інших людей або себе.

Бути в тюрмі самому - небезпека, хвороба.

Бачити іншого в тюрмі - бажання перервати спілкування з цією людиною.

Американський сонник

Тюрмаперешкоди та обмеження, які ви створили самі.

Тюремне ув'язнення — ви або відчуваєте обмеження волі, або не в силах відрізнити причину від слідства.

Східний сонник

Тюрмасимвол болісного мовчання, фатальний недомовленості.

Сон, у якому фігурує будівлю в'язниці - попереджає:

Тобі довірять таємницю, зберігати яку буде болісно неприємно.

Бачити себе ув'язненим у тюрмі - знак того, що тебе вчасно не попередять про небезпеку або загрозу.

Ідіоматичний сонник

«Як тюремний наглядач» - жорстокий, владолюбна людина;

«бути тюрмі або в полоні своїх ілюзій, почуттів, поглядів», «полону чиєїсь красою». «Не життя, а в'язниця» - тиск, сильна залежність, жорсткі впливу на людину.

Місячний сонник

Тюрмахвороба.

Новітній сонник

Тюрма — отримаєте заслужене покарання.

Сонник XXI століття

Якщо уві сні ви бачите себе в місцях позбавлення волі - значить, будете мучитися через відсторонення вас від ведення важливої справи.

У сні уникнути ув'язнення - до прибутку в справах, бачити звільнення кого-небудь з в'язниці - хороший знак, що говорить про щасливе позбавлення від неприємностей.

В'язницю уві сні бачити - до нового щастя, хорошим змінам, успішному результату справи, бігти з неї - знак, що перешкоди на вашому шляху будуть усунені.

Бачити тюремний карцер уві сні - означає, що ви піддаєтеся сильному тиску, несправедливості з боку впливових людей.

Сонник для всієї родини

Побачити себе в сні в'язнем в'язниці - до краху задуманого, але якщо такий сон приснився з середи на четвер, значить, після всіх неприємностей ви зможете упоратися зі своїми комплексами.

Якщо вам приснилося з неділі на понеділок, що ви ламаєте тюремні грати - це є передвісником неприємностей, пов'язаних з вашими необдуманими вчинками і легковажним поведінкою.

Сон з вівторка на середу або з четверга на п'ятницю, в якому ви намагаєтесь звільнити кого-небудь з в'язниці - означає, що найближчим часом вам доведеться вирішувати проблеми друзів або родичів.

Сонник для стерви

Тюрма — мир, благополуччя, забезпеченість.

Перебувати в ній - неприємні події.

Вийти з в'язниці - уникнеш нещастя.

Сонник Дмитра та Надії Зими

В'язниця уві сні - це символ безвиході і безвихідності.

Бачити себе у в'язниці - є попередженням про те, що якісь із ваших справ можуть виявитися безперспективними, погрожуючи привести вас у вкрай скрутне і стиснене положення, вирватися з якого буде дуже і дуже важко. Після такого сну вам слід вести свої справи з великою обережністю.

Іноді також в'язниця - передвіщає якесь захворювання, яке на час позбавить вас можливості здійснювати свої плани і задуми.

Вийти у сні з в'язниці - передвістя закінчення неприємностей.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Тюрма — до заміжжя для дівчини або борговим зобов'язанням для інших.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити себе у в'язниці - для вас порожній сон:

Все буде нормально.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Тюрма — до порушення ваших прав незабаром.

Сонник Мандрівника

Тюрма — погані справи;

Душевна травма, пригнічені почуття, стану обтяжливо, депресії, хвороба взагалі;

Боргові зобов'язання;

Вузька обмеженість поглядів та інтересів;

Служба в армії.

Сонник Таро

Тюрмаобмеження можливостей, інвалідність.

Сонник Фрейда

Тюрма — зазвичай символізує страхи, пов'язані з майбутніми сексуальними контактами. Чоловік - боїться виявитися неспроможним, дівчина страшиться втратити невинність, а жінка - побоюється заводити нового сексуального партнера зі страху, що він буде ще гірше.

Якщо ж ви опинилися у в'язниці помилково, тобто ви не вчиняли злочини, в якому вас звинувачували - це символізує ваш страх за наслідки сексуального контакту і боязнь відповідальності за ці наслідки.

Тлумачний словник сновидінь

В'язницюхвороба.

Український сонник

Якщо, буває, насниться в'язниця - то це, кажуть, справді якась зміна буде цій людині.

Універсальний сонник

Якщо вам сниться в'язниця - не варто відразу думати, що такий сон має пряму трактування. Можливо, він говорить, що вам належить доглядати за кимось і виховувати когось.

Хто у вашому сні перебуває у в'язниці? Ви один з тих, хто засуджений - ви вважаєте, що заслуговуєте покарання, або впевнені, що вас покарали помилково? У сні ви намагаєтеся зробити втечу з в'язниці? Можливо, це означає, що ви хочете бігти від чого-небудь в житті. На роботі, в стосунках або в певній ситуації ви відчуваєте себе обмеженим і спійманим?

Якщо уві сні ви бачите в тюрмі іншої людини - що він там робить? Ви вважаєте, що він заслуговує такого положення або ви намагаєтеся його вивільнити? Ця людина символізує частина вашої особистості, яку ви хочете обмежити або, навпаки, звільнити?

Снотолкователь

Побачити в сні інших у в'язниці - означає, що Ви будете наполягати на даруванні привілеїв особам, яким Ви беззастережно вірите.

Якщо Вам сниться в'язниця з яскраво освітленими вікнами - це означає, що Ваша проникливість допоможе Вам уникнути лиха.

Якщо молода жінка побачить у сні свого улюбленого в темниці - вона не без підставі, розчарується в його порядності.

Побачити в тюрмі себе - передвіщає події, які погано вплинуть на Ваші справи. Щасливо уникнути ув'язнення у в'язниці - обіцяє Вам участь у декількох прибуткових справах.

Самий сприятливий сон про в'язницю, передвіщає, що Ви уникнете біди або впораєтеся з нею, - це сон, у якому Ви бачите звільнення в'язня.

Теткінскій сонник-2012

Тюрмавідображення відчуття втрати свободи і / або повній залежності.

 
Відноситься до тем: