Тлумачення сну «Відкривати»

Сонник Цветкова

Щось відкривати — це до невдач, незгоди, розбратів;

Відкривалося саме, без чиєї-небудь участі - сон до успіху.

Езотеричний сонник

Якщо вам снилося, що ви щось відкривали, будь то пляшка чи нова планета, це означає, що виникне складна ситуація, до якої вам можна готуватися морально вже зараз.

Побачити , як це робив хтось інший, - таке сновидіння означає, що у важкому становищі опинитеся не ви, але вам від цього легше не буде. Справа в тому, що якщо ви не приймете участі в долі знайомого, то від вашого особистого щастя залишаться одні руїни.

Сонник Симона Кананіта

Відкривати — Треба підготуватися до складної ситуації.

Сонник Міс Хассе

Роздори, невдачі;

Саме відкриваєтьсяуспіх.

Малий сонник Велесів

Відкривати щоневдача, сварка;

Само собою відкривається - успіх.

Сучасний сонник

Відкривання різних замків, запорів, дверей, вікон і т. символізує ваші бажання про вступ в сексуальний контакт, але найчастіше вже апостеріорі, тобто після того, як шанс вже упущений.

Відкривання різних пляшок, банок, коробок і т. символізує ваше захоплення самозадоволенням. Однак у деяких випадках такі дії говорить про вашому прагненні зайнятися комерцією.

Сонник від А до Я

Робити уві сні для себе відкриття у відношенні коханого, який постав перед вами зовсім в іншому світлі, - ви надаєте перебільшене значення не вартим того дрібницях в своєму прагненні видати бажане за дійсне.

Свершающихся уві сні значне наукове відкриття - наяву будете осміяні, проявивши досконалу інфантильність і наївність в практичних питаннях, які по плечу будь-якому школяреві.

Якщо уві сні ви відкриваєте ключем замок - це означає, що наяву незабаром виявите обман з боку власних дітей і влаштуєте їм допит із пристрастю.

Відкривати двері означає успіх і райдужний прийом.

Якщо двері перед вами відкриваються самі - це знак проявленого до вас шани і поваги.

Відкривати вікна або кватирку - витратите гроші даремно, що називається, на вітер.

Відкривати шкатулку - нескромність по відношенню до вашого інтимного життя, конверт - нахабна і безпардонна брехня і наклеп.

Якщо відкриваєте кошик - наяву не уникнути біди, посилку - чекайте приємний сюрприз. Намагатися відкрити закриті зсередини ворота або хвіртку - до марним старанням.

Сонник Мандрівника

Відкривати — несподівана прикрість.

Відкрилося самеудача.

Давньоруський сонник

Розбрати, невдачі;

Саме відкривається-успіх.

Треба підготуватися до складної ситуації.

Загальний сонник

Розбрати, невдачі;

Саме відкриваєтьсяуспіх.