Тлумачення сну «Ворожіння»

Сонник Міллера

Ворожіння уві сні - це нагадування Вам про те, що якесь важливе відкладене справа турбує Вас. Але, приймаючи рішення довести його до кінця, проявіть обережність.

Якщо цей сон бачить молода особа - значить, доля змушує її зробити вибір між двома шанувальниками. Але в цьому виборі вона повинна у всьому покластися на себе - на свою інтуїцію і розсудливість.

Ви ворожите або Вам ворожать - нагадування про те, що Ви занадто зволікайте;

Для молодої особи - вибір між двома шанувальниками;

Бути зарученою з ворожбитом - Ви зробили свій вибір, покладіться на свою інтуїцію, щоб уникнути бідності після весілля.

Також Див. Хіромантія, Цигани.

Для молодої жінки сон, у якому вона ворожить, означає, що вона стане об'єктом пліток.

Якщо їй ворожать по руці, то в житті у неї будуть складатися дружні стосунки з чоловіками, проте подруг у неї не буде.

Сон, в якому вона сама намагається прочитати значення ліній на чиєсь руці, означає, що вона заслужить повагу оточуючих своїм непересічним розумом.

Якщо ж ця рука когось із знайомих, що займають високе положення, то їй буде потрібна підтримка друзів.

Новий сімейний сонник

Сон про ворожіння нагадує вам про якийсь важливий і давно відкладеному справі.

Якщо цей сон бачить молода дівчина - їй доведеться покластися на свою інтуїцію і зробити вибір між двома шанувальниками.

Циганський сонник

Якщо вам сниться, що вам ворожать - це означає, що вас чекають несподівані зміни в долі, які можуть бути як сприятливими, так і немає.

Якщо ви самі вмієте передбачати майбутнє - це означає, що вас чекають раптові осяяння щодо майбутнього. Вам слід звернути особливу увагу на передчуття, які можуть з'явитися у вас протягом декількох наступних днів.

Сучасний сонник

Для молодої жінки сон, у якому вона ворожить, означає, що вона стане об'єктом пліток.

Якщо їй ворожать по руці, то в житті у неї будуть складатися дружні стосунки з чоловіками, проте подруг у неї не буде. Сон, в якому вона сама намагається прочитати значення ліній на чиєсь руці, означає, що вона заслужить повагу оточуючих своїм непересічним розумом.

Якщо ж ця рука когось із знайомих, що займають високе положення, то їй буде потрібна підтримка друзів.

Нумерологічний сонник Піфагора

Гадати уві сні за допомогою двох дзеркал - означає, що ви дуже сильно будете про щось жалкувати.

Якщо ворожіння уві сні - протікає успішно і ви бачите в дзеркалах чиєсь відображення, то через 2 тижні ви дізнаєтеся якусь інформацію, яку досі від вас приховували, і ваше співчуття обернеться обуренням. Однак не поспішайте діяти, почекайте, поки ваше обурення вляжеться. Довіртеся людині, якого зустріли 2 дні тому після довгої розлуки, і ви не прогадаєте.

Якщо ж ворожіння уві сні протікає мляво і безуспішно - жалкувати ви будете про те, що протягом останніх 2 місяців давали обдурити себе своєму оточенню.

Якщо уві сні в кінці ворожіння ви розбиваєте дзеркала - через 2 місяці закінчиться період ваших страждань і ви вступите в нову смугу свого життя. Не забудьте підвести підсумки.

Якщо ви ворожите на двох свічках, то зверніть увагу на полум'я - якщо обидві свічки горять рівно і яскраво, то в житті у вас з'явиться нова мета, і ви зумієте домогтися чудових результатів, якщо будете сподіватися тільки на себе і 2 своїх однодумців.

Полум'я, ледве помітне і готове ось-ось згаснути - це ознака прийдешніх тривог, пов'язаних із зміною планів. Можливо, начальство буде до вас у наступні 20 днів особливо вимогливо.

Якщо одна з свічок згасне - для занепокоєння немає причин, просто начальство вивчає вас вздовж і впоперек, перевіряючи, чи можна доручити вам нове відповідальна справа.

Якщо в кінці ворожіння на двох свічках ви зламаєте обидві або одну з них - через 11 днів вам загрожує провалиться на іспиті, якщо ви вчитеся, або допустити прикру помилку під час публічного виступу. Жінкам цей сон - обіцяє розчарування в кавалері.

Азбука тлумачення снів

Ворожити на картах або предметах - перевірте достовірність отриманого сьогодні известия.

Ідіоматичний сонник

«Гадати на кавовій гущі» - невизначеність, обман.

Місячний сонник

Гадати — не поспішай, все буде в свій час.

Малий сонник Велесів

Гадати, ворожитивести / горю твоєму не допоможуть, збитки.

Новітній сонник

Ворожіння, хворому з хірургічним захворюванням - до радикальної операції.

Сонник XXI століття

Ворожіння уві сні - обіцяє вам несподіванка наяву, можливі втрати через зайвої квапливості, необхідність вирішити варту перед вами проблему.

Якщо ж вам пророкують долю - такий сон обіцяє вам щастя в коханні.

Ворожка уві сні - знак необгрунтованих хвилювань і мук в ході пошуку істини.

Сонник майбутнього

Якщо уві сні ви гадаєте - це нагадування про те, що якесь важливе відкладене справу турбує вас, але потрібно бути обережним і остерігатися неприємностей і проблем, якщо ви вирішите довести цю справу до кінця;

Для молодої дівчини сон про гадання - означає, що доля змушує її зробити вибір між прихильниками і в цьому виборі вона повинна у всьому покластися на себе - на свою інтуїцію і почуття.

Сонник для стерви

Ворожіння — ти турбуєшся про якийсь дуже важливому для тебе справі, але треба проявити максимум обережності і обачності, щоб успішно його завершити.

Гадати уві сні самостійно - тобі належить зробити нелегкий вибір, довірся своїй інтуїції і внутрішнього голосу, вони підкажуть вірний шлях.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Ворожіння уві сні - знак сумнівів і душевних переживань. Нерідко це є нагадуванням про якесь важливій справі, яке було відкладено вами, але поволі турбує вас.

Якщо ворожка уві сні доброзичлива, а її слова наповнюють вас впевненістю і спокоєм - такий сон підказує, що справи незабаром можуть влаштуватися самі собою. Це дуже сприятливий знак, що закликає вас позбутися тривог і довіритися долі. Проте не варто сприймати результати ворожіння буквально - в них може міститися тільки натяк на якісь події.

Якщо ж замість спокійної впевненості ви відчуваєте нетерпіння і збудження - такий сон, швидше за все, є помилковим.

Отримати уві сні лякаюче пророкування - означає, що вам краще не пускати справи на самоплив. Покладіться на свої сили і постарайтеся уникати зайвої суєти.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Ворожити на кавовій гущі - до розлуки.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Ворожити на кавовій гущі уві сні - марно витратити свій час.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Ворожити на кавовій гущі уві сні - це ж вас чекає наяву.

Сонник від А до Я

Гадати уві сні - означає бути стурбованою якоюсь важливою справою, яка потребує вирішення, але щоб прийняти його, потрібно як слід зважити всі «за» і «проти».

Для молодої дівчини такий сон означає, що вона стоїть перед вибором, кого з двох шанувальників віддати перевагу, а кому дати відставку. Це рішення також вимагає від неї тонкого підходу і неквапливості.

Якщо уві сні вам хтось гадає - значить, наяву вас чекає розчарування від сумнівних задоволень.

Якщо ворожите ви - в реальному житті вас долають сумніви з приводу і без приводу.

Сонник Мандрівника

Гадати — обманюватися;

Несподіванка, інодіформа інтуїції.

Сонник Цветкова

Гадати — до втрати грошей;

Попередження не поспішати.

Тлумачний словник сновидінь

Гадатинесподіванка.

Снотолкователь

Ворожіння уві сні - це нагадування Вам про те, що якесь важливе відкладене справа турбує Вас. Але, приймаючи рішення довести його до кінця, Проявіть обережність.

Якщо цей сон бачить молода особа - значить, доля змушує її зробити вибір між двома шанувальниками. Але в цьому виборі вона повинна у всьому покластися на себе - на свою інтуїцію і розсудливість.

Сонник для закоханих

Якщо дівчині сниться, що вона ворожить, це означає, що їй доведеться зробити вибір між двома шанувальниками. У цьому їй доведеться покладатися тільки на себе, свої почуття та інтуїцію.

Сон, в якому ви вимикаєте газ, обіцяє руйнування відносин з коханим, самотність і крах надій.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Наближаєшся до людини, яка займається ворожінням по «І-цзин» - передвіщає захворювання, недуга.

Теткінскій сонник-2012

Ворожіннявідображення занепокоєння від думок про якийсь важливий і / або незавершеному справі. Відображення бажання знати щось, але у пошуку відповіді необхідно покладатися на себе - на свою інтуїцію і розсудливість.

 
Відноситься до тем: