Сонник «Вихор»

Сонник Міс Хассе

Вихор сниться до того, що в справах у вас будуть невдачі і проблеми. Ви отримаєте прогнози і передбачення, які виявляться порожніми і зіб'ють вас з правильного шляху. Побачили, як когось закрутило вихором, - остерігайтеся поганого впливу. У вихор потрапили ви самі - такий сон попереджає, що ви ризикуєте втягнутися в сумнівну авантюру, будьте обачнішими при вкладанні грошей. Він не заподіяв вам шкоди - значить, швидше за все, у вас вистачить розсудливості, щоб протистояти бурі чужих і власних пристрастей.

Сучасний сонник

Вихор сниться до швидкого висвячення вас в якісь таємні плани.

Якщо в снах ви потрапляєте в піщаний кругообіг, то сон сповіщає вас про те, що ви перебуваєте на роздоріжжі і не можете вибрати єдино правильний напрямок для просування вперед.

Якщо вам снилося, що вас наздогнав і захопив вихор, то сон попереджає, що, сховавши голову в пісок, ви не зможете розкрити утворився нарив - вам потрібно діяти активно.

Ваше опір вихору уві сні позначає, що насправді ви перебуваєте в активному пошуку виходу з ситуації, що склалася.

Якщо вихор починає крутити вас, то сон обіцяє вам фінансову нестабільність, можливий крах ваших інвестицій.

Якщо сниться, що вихор перетворюється на справжній ураган, який не залишає після себе нічого живого, то вас намагаються обнадіяти і попередити про те, що ваші зусилля не пропадуть дарма і перепони на шляху змете дме в потрібному напрямку вітер.

На вівторок вихор сниться до того, що все таємне колись стане явним для вас, і ви дізнаєтеся досі невідоме вам. Такий же сон на суботу пророкує, що ваша діяльність викликає у певних осіб непідробний інтерес.

Сонник Симона Кананіта

Вихортруднощі в справах.

Східний жіночий сонник

Побачиш, як вихор зносить усе на своєму шляху, - будеш відчувати тривогу через нестабільну ситуацію навколо. Однак це хвилювання марно.

Якщо наснилося, що тебе закрутило вихором, - ти ризикуєш вплутатися в якесь сумнівне підприємство. Подумай ще, перш ніж віддавати свої гроші.

Східний сонник

Побачиш, як вихор зносить усе на своєму шляху - будеш відчувати тривогу через нестабільну ситуацію навколо. Однак це хвилювання марно.

Якщо наснилося, що тебе закрутило вихором - ти ризикуєш вплутатися в якесь сумнівне підприємство. Подумай ще, перш ніж віддавати свої гроші.

Малий сонник Велесів

Вихорсварка, бійка, битва, клопоти, неспокій, невдача, перешкоди.

Новітній сонник

Бачити вихор — до непередбачуваного вчинку;

Потрапити у вихор - опинитеся призвідником криміналу.

Сонник для всієї родини

Бачити у сні вихор - дізнатися щось таємне.

Якщо уві сні вас закружляв піщаний вихор - це вказує на те, що ви перебуваєте в сумніві і не знаєте, як вирішити ситуацію, що склалася.

Коли вам сниться, що вас наздоганяє вихор - означає, що ви не зможете весь час ховатися від проблем, їх все одно доведеться вирішувати.

Якщо уві сні ви чините опір вихору - наяву ви докладаєте багато зусиль, щоб знайти найбільш вдалий вихід зі складної ситуації.

Якщо ж ви бачите уві сні, що вихор вас закружляв - це вказує на те, що вас очікують якісь великі фінансові втрати.

Коли вам сниться, що вихор ламає дерева, змітає все на своєму шляху - це знак того, що ваші зусилля по досягненню якоїсь мети увінчаються успіхом і всі перешкоди на вашому шляху будуть усунені.

Якщо ви бачите вихор уві сні з понеділка на вівторок - це вказує на те, що від вас щось приховують, але скоро таємниця буде розкрита.

Якщо ж такий сон ви бачите з п'ятниці на суботу - хтось проявляє до ваших справ зайву цікавість.

Сонник для стерви

Вихор — виникнуть непередбачені труднощі в справах і принесуть невдачу, яка виявиться тимчасовою, і незабаром все прийде в порядок.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Вихор у вашому сні - говорить про те, що ви, схоже, зациклилися на якомусь питанні і даремно накручуєте і розпалює себе. Обережніше:

Ваші емоції можуть виявитися згубними як для вас, так і для оточуючих.

Сон радить не надавати проблемам надмірного значення і направити свою енергію в яке-небудь позитивне русло.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Вихор — до невдалої тижня, до втрати спокою.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Вихор — до несподіваного приїзду гостей.

Сонник Соломона

Вихор — трудність, невдача у справах.

Малий сонник

Якщо у сні Ви бачите, як вихор зносить усе на своєму шляху, то в реальному житті Ви відчуваєте тривогу через нестабільну ситуацію навколо Вас. Однак Ваші тривоги марні.

Якщо Вам приснилося, що вихором закрутило Вас самого, то наяву Ви ризикуєте втягнутися в якусь сумнівну аферу. Подумайте ще, перш ніж віддавати свої гроші.

Трудність, невдача у справах.

 
Відноситься до тем: