Тлумачення сну «Виправдовуватися»

Сонник Міллера

Якщо снилося, що ви виправдовувалися в тому, що не скоювали злочини, це означає:

Ви ось-ось станете власником якогось вельми цінного майна, однак це може зажадати вашої участі в судовому процесі.

Бачити , як виправдовувалися інші, - такий сон означає, що завдяки друзям у ваші заняття буде внесено щось нове і приємне.

Англійський сонник

Якщо Вам сниться, що в суді Вас звинувачують у скоєнні злочину, а потім виправдовують на підставі показань свідків - значить, цей сон слід трактувати як обіцянку повного і остаточного осоромлення Ваших недругів, а також як свідчення міцності і стабільності Вашого положення.

Сонник Мандрівника

Виправдовуватися — буквально (побоювання, підозри, сумніви).

Новітній сонник

Виправдання — додасться нудна і малопродуктивна робота.

Сучасний сонник

Бачити у сні, що Вас виправдали - означає, що незабаром Ви будете володіти цінною власністю, але існує небезпека тривалої тяжби перед тим, як Ви отримаєте її.

Побачити, як виправдовують інших - знак того, що друзі зроблять Ваш труд більш приємним.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Виправдовуватися у сні - знак того, що наяву ви вчинили або збираєтеся зробити якісь кроки, які незабаром можуть сильно засмутити і засмутити вас.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви вчинили якийсь проступок і говорите в своє виправдання щось незрозуміле і малопереконливо, чим накликає на себе ще більший гнів - вам доведеться чимало поламати голову над каверзними завданням, кому з партнерів віддати перевагу, щоб не залишитися у програші сьогодні і в той же час.

Якщо вимовляєте виправдувальну мова в якості громадського захисника - наяву зробите благородний вчинок і викличете схвалення оточуючих.

Якщо ж у суді вас повністю виправдовують і випускають на волю - в реальності зверніться за допомогою до друзів і вони вам не відмовлять.

Жіночий сонник

Намагатися уві сні виправдати себе в скоєному злочині - передвіщає вступ у володіння цінної власністю, отягчения тяжбою в суді.

Бачити виправдовує інших - до приємних несподіванок з боку ваших друзів.

Теткінскій сонник-2012

Виправданнявідображення невпевненості взагалі.