Тлумачення сну «Висновок»

Сонник Міс Хассе

Приснилося тюремне ув'язнення тлумачиться навпаки - як сон до свободи і незалежності. Побачили, що хтось опинився в неволі, - дізнаєтеся несподівані новини, через яких у вашому серці поселяться смуток і печаль.

Якщо під вартою опинився близька вам людина, ця звістка буде стосуватися безпосередньо вас.

Якщо вам вдалося вирватися на свободу з ув'язнення, то ви можете опинитися в залежності від владної другої половини або начальника.

Англійський сонник

Побачити відбуває ув'язнення - такий сон означає, що в кожному своєму почутті, в кожному стані (особливо в шлюбі) ви будете відчувати свободу і насолоду.

Сучасний сонник

Висновок (в'язниця) — свобода і незалежність.

Сонник від А до Я

Укладати когось в стінах приміщення, з якого, як з в'язниці, немає можливості вирватися, - значить наяву замишляти щось недобре.

Якщо уві сні ви бачите, як укладають в темницю ваших знайомих, - вам доведеться дізнатися речі, про які ви воліли б ніколи не чути.

Якщо вам здалося, ніби ваш обранець знаходиться в ув'язненні і прислав лист, в якому просить забути його, наяву у вас з'явиться причина засумніватися в його любові.

Бачити себе в ув'язненні віщує бути обікраденим, але, на щастя, не розореної. Мати уві сні роман з людиною, що знаходиться в ув'язненні, - знак сумнівних зв'язків, неприємностей у любові.

Висновок у фортеці на віддаленому острові означає, що ваші супротивники процвітають у своєму бажанні поставити вас у незручне становище.

Здійснити втечу з місця ув'язнення - знак того, що вас чекає успіх, хоча для його досягнення доведеться багатьом ризикувати.