Сонник «Ябедничати»

Сонник Фрейда

Ябедничати уві сні - сон може означати наступне:

Ви зробите невластивий для вас вчинок, який породить сумніви в тому, чи правильно ви вчинили, не перейшли Чи. кордон пристойності. Не варто так багато "рефлексувати" і переживати - що зроблено, те зроблено, і ніякої катастрофи у світі не відбулося. А щоб ваші сумніви абсолютно розсіялися, просто повторіть ще раз "скоєне".

Якщо ви бачите, як хтось ябедничає, то значить, в реальному житті вас будуть схиляти до дій, які ви не захочете вчиняти. Причиною вашої відмови буде те, що ви жодного разу такого не робили і тому боїтеся потерпіти невдачу.

Сонник Лонго

Якщо уві сні ви стали записним ябедою і по будь-якому приводу "стукайте" на своїх ближніх, то наяву ви, по всій видимості, незабаром станете власником секретної інформації. Володіти інформацією і не поділитися нею з будь-ким - не у ваших правилах, ось і вирішите ви розповісти про те, що дізналися щось "цікавеньке", комусь із близьких. Але ваші надії, що це залишиться "між нами", не виправдаються, і секрет розійдеться по всьому світу, мало того, досить скоро стане ясно, що джерелом інформації, крім вас, бути нікому.

Якщо ви уві сні вирішили присоромити ябеду і наставити його на шлях істинний, то наяву незабаром самі уподібнилися цьому недостойному людині. Варіантів безліч, ось лише деякі:

Ви нажалуетесь керівництву на недбайливого співробітника, ви розповісте другій половині когось з ваших друзів про веселе проведення часу цієї людини, напишіть донос в податкову поліцію на свого сусіда. Продовжувати перелік подлостей можна досить довго, але справа ж не в тому, яку саме гидоту і кому ви зробите, а в тому, як ви себе після виконаної "роботи" будете почувати.

Якщо превосходно, то все людське в вас померло, і врятувати вас може тільки диво. Ну а якщо ви розумієте, що робите щось непристойна, то, замість того щоб рефлексувати з цього приводу, постарайтеся більше ніколи й ні на кого не "стукати".

Бачити у сні, що близька вам людина ябедничає, - в реальному житті ви самі розкриєте деякі факти з його життя, які він довірив вам і просив не розголошувати. Одне втішає, що зробите ви це не зі зла, а з недомислу.

Новітній сонник

Ябедничати — будете лестити і доносити начальницькому особі.

Сонник Білого мага

Якщо уві сні ви стали записним ябедою і по будь-якому приводу «стукайте» на своїх ближніх - наяву ви, по всій видимості, незабаром станете власником секретної інформації. Володіти інформацією і не поділитися нею з будь-ким - не у ваших правилах, ось і вирішите ви розповісти про те, що дізналися щось «цікавеньке», комусь із близьких. Але ваші надії, що це залишиться «між нами», не виправдаються, і секрет розійдеться по всьому світу, мало того, досить скоро стане ясно, що джерелом інформації, крім вас, бути нікому.

Якщо ви уві сні вирішили присоромити ябеду і наставити його на шлях істинний - наяву незабаром самі уподібнилися цьому недостойному людині. Варіантів безліч, ось лише деякі:

Ви нажалуетесь керівництву на недбайливого співробітника, ви розповісте другій половині когось з ваших друзів про веселе проведення часу цієї людини, напишіть донос в податкову поліцію на свого сусіда. Продовжувати перелік подлостей можна досить довго, але справа ж не в тому, яку саме гидоту і кому ви зробите, а в тому, як ви себе після виконаної "роботи" будете почувати.

Якщо превосходно, то все людське в вас померло, і врятувати вас може тільки диво. Ну а якщо ви розумієте, що робите щось непристойна, то, замість того щоб рефлексувати з цього приводу, постарайтеся більше ніколи й ні на кого не «стукати».

Бачити у сні, що близька вам людина ябедничає - в реальному житті ви самі розкриєте деякі факти з його життя, які він довірив вам і просив не розголошувати. Одне втішає, що зробите ви це не зі зла, а з недомислу.

Теткінскій сонник-2012

Ябедавідображення ставлення до моралі. Відображення бажання когось підставити (видати) у власних інтересах. Відображення відчуття можливості бути підставленим (відданим). Відображення дитячих переживань.