Тлумачення сну «Як аналізувати сновидіння»

Сонник для закоханих

Ця книга призначена для закоханих, тому після загальної частини розповімо, як, зокрема, аналізувати сни закоханим людям.

Якщо ви і ваш партнер зацікавлені в тлумаченні сновидінь, вам можна займатися цим разом. Існує спеціальний парний метод аналізу сновидінь. У цьому випадку рекомендується спочатку аналізувати сни партнера, а на наступний день займатися обробкою власних сновидінь. Інакше кажучи, в перший день ваш партнер розповідає сон вам, а у другий день - ви йому. Деякі психологи вважають, що не рекомендується брати в партнери близьких людей, так як можливі розбіжності і ви ризикуєте бути перекручено понятими. Однак, якщо ви працюєте в парі з коханою людиною, спільне обговорення снів веде до кращого взаєморозуміння. Таким чином, аналізуючи сни, ви можете глибше зрозуміти хвилюючі вашого партнера проблеми, а він у свою чергу краще зрозуміє вас. Помічено:

Пари, в яких закохані діляться своїми переживаннями в сновидіннях, відрізняються взаєморозумінням і гармонійними відносинами. Це можна пояснити тим, що там, де мовчить свідомість, говорить підсвідомість. Іншими словами, якщо люблячий вас чоловік зрозуміє ваші сни, він краще зрозуміє і вас.

При аналізі снів не слід робити поспішні висновки і давати критичну оцінку. Потрібно в першу чергу дослухати свого партнера до кінця, інакше він буде розповідати сон з оглядкою на зроблений вами висновок. Ви можете обговорити той чи інший фрагмент сну, якщо щось викликало ваш інтерес і ви хочете загострити на цьому увагу. Дуже важливо мінятися ролями:

Якщо постійно ваш партнер буде виступати в ролі оповідача, а ви в ролі слухача, у вас виникнуть проблеми з викладом своїх сновидінь. Слухаючи партнера, сприймайте розказане їм як трапилося в реальному житті. Не можна оцінювати ситуацію однозначно, спробуйте розглянути сон з різних позицій, відзначте всілякі тлумачення та значення. Таким чином, аналіз ваших снів стане захоплюючим і цікавим заняттям як для вас, так і для вашого партнера.