Сонник «Ялівець»

Сучасний сонник

Ялівець сниться до благополучного повороту у вашій долі. Він трапиться не сам по собі, а буде нагородою за вашу мужність і витримку, які ви проявите в складних життєвих випробуваннях.

Якщо приснився ялівець молодій дівчині, значить, її чекає яскраве, повне цікавих подій майбутнє. Хвора людина після такого сну скоро видужає.

Якщо сниться висохлий або зламаний ялівець, то ваші сили закінчаться раніше, ніж ви дочекаєтеся закінчення важкого періоду.

У сні посадили яловець у себе у дворі - наяву якісь події загартують вашу волю і зроблять більш стійким до життєвих негараздів людиною.

Сонник Міллера

Зелений кущ ялівцю уві сні означає щасливий поворот долі як нагороду за Вашу стійкість і витримку у важких життєвих ситуаціях. Юній дівчині цей сон пророкує блискуче майбутнє, а хворому швидке одужання.

Кулінарний сонник

Зелений кущ ялівцю уві сні означає щасливий поворот долі - як нагороду за вашу стійкість і витримку у важких життєвих ситуаціях. Юній дівчині цей сон пророкує блискуче майбутнє, а хворому - швидке одужання.

Зелений кущ ялівцю - щасливий поворот долі, як нагорода за Вашу стійкість і витримку у важких життєвих ситуаціях;

Для юної дівчини - блискуче майбутнє;

Для хворого — швидке одужання.

Також Див. Чагарник.

Малий сонник Велесів

Ялівцю гілки — звістка про смерть.

Снотолкователь

Ялівець бачити, розкиданий по вулиці - є знак чуток про небіжчика.

Сонник про рослини

Ялівець — означає захист, впевненість та ініціативу.

Сонник від А до Я

Бачити у сні ялівцевий лапник, розкиданий по вулиці перед вашим під'їздом чи будинком, - це знак, що передвіщає майбутні похорони близької людини. Побачений в лісі ялівець віщує щаслива подія в родині, якого ви чекаєте з великим нетерпінням.

Палити у сні сухий ялівець в багатті - ваші очікування не виправдаються, через що доведеться відмовитися від початкового задуму і змінити свої плани найрадикальнішим чином. Рвати ялівцеві ягоди - до сліз, горя і зневіри. Пити уві сні ялівцеву настоянку віщує непередбачені витрати і нові борги.