Сонник «Ящик»

Сонник Міллера

Відкритий ящик, в якому лежали товари, сниться до просто казковому багатству, а також благополучним, захоплюючим подорожам в далекі краї. Порожній ящик - провісник всіляких розчарувань.

Ящик , забитий грошима, означає, що ви відійдете від справ і турбот і опинитеся на самоті, яке буде для вас дуже приємним.

Сонник Фрейда

Якщо жінці снився порожній ящик, це говорить про її комплексі великого члена, т. про те, що єдиним критерієм для оцінки партнерів є розміри статевого органу, а всі інші гідності особистості її абсолютно не цікавлять. Ця особиста позиція, звичайно, має право на існування, але сон натякає вам на те, що вона сильно обмежує ваші можливості в плані отримання нових емоцій. Практика показує, що чоловіки з не самими значними членами часто більш ніжні і в цілому кращі коханці в порівнянні зі щасливими власниками величезних «достоїнств».

Якщо складали в ящик речі, це говорить про вашу ретельній підготовці до майбутньої зустрічі з людиною, яка вам дуже подобається. На жаль, нічого путнього не вийде:

Ви або взагалі з якихось причин не зустрінетеся, або через сущої дрібниці розсварилися вщент.

Рилися в ящику, щось намагаючись знайти, - такий сон означає:

Ви вважаєте, що ваша сексуальна життя недостатньо хороша і сповнена, ви хочете пережити щось нове, незвідане. Але сон попереджає, що на пошуках новизни не треба зациклюватися, в іншому випадку ви можете розгубити все, що у вас вже є.

Поштова скринька, що з'явився у вашому сні, віщує отримання незабаром звісток від людини, що живе далеко, але зберігає з вами дуже теплі стосунки.

Сонник Цветкова

Зіткнетеся з перешкодою.

Сонник Міс Хассе

З чимось — до успіху і прибутку;

Порожній — до невдачі.

Езотеричний сонник

Снився металевий — на зміну тимчасового відчуття порожнечі настануть зміни:

У вас з'явиться інше оточення, колеги та ін. З дерева - сварка, заздрість та інші негативні явища стануть причиною втрати друзів, добрих знайомих. Те, що лежало в ящику, - цим ви отримаєте компенсацію за свої втрати.

Англійський сонник

Якщо Вам сниться, що Ви відкриваєте ящик, намагаєтеся щось в ньому відшукати і не можете - значить, у житті у Вас можуть виникнути фінансові проблеми. Можливо, Ви позбудетеся значної суми грошей.

Французький сонник

Побачити в сні ящик - таке сновидіння означає, що вашому вірному союзу з друзями ніщо не загрожує, у справах вас чекає успіх. Дерев'яний ящик сниться до того, що всім вашим починанням судилося мати щасливе продовження. Снився ящик з металу - це означає, що через відсутність взаєморозуміння у вашому сімействі почнуться різні непорозуміння.

Сонник Симона Кананіта

Ящик — повний - успіх, прибуток - порожній - невдачі.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо вам сниться, що ви відкриваєте ящик, намагаєтеся щось в ньому відшукати і не можете, - значить, у житті у Вас можуть виникнути фінансові проблеми. Можливо, Ви позбудетеся значної суми грошей.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Ящик або скриня. - Віщує справи, пов'язані зі словесної сваркою.

Східний жіночий сонник

Якщо ти висувати ящики і він порожній - незабаром тебе чекає безгрошів'я, повний речей або прикрас - готуйся отримувати прибуток.

Сучасний сонник

Якщо у сні Ви бачите відкритий ящик з товарами, то Вас чекає величезне багатство. Крім того, на Вашу частку випадуть цікаві поїздки в далекі країни.

Якщо ж скринька порожня, то Вас очікують розчарування.

Побачити в сні ящик, повний грошей, пророкує, що Ви зважитеся на якийсь час забути про справи і усамітнитися.

Сонник Данилової

Якщо чоловік бачить уві сні ящик, сон говорить про те, що він відчує потяг до жінки з простолюддя. Жінка бачить ящик - боїться постаріти і втратити привабливість.

Східний сонник

Якщо ти висувати ящики і він порожній - незабаром тебе чекає безгрошів'я, повний речей або прикрас - готуйся отримувати прибуток.

Ідіоматичний сонник

«Чорний ящик» — заборонне, закрите, непізнаване;

«зіграти в ящик» - померти;

«ящик пандори»джерело бід і нещасть.

Малий сонник Велесів

Ящик — неприємності, труну.

Новітній сонник

Якщо в ящик кладете небудь - до одужання;

Берете з нього - до хвороби внутрішніх органів, незначним матеріальних втрат.

Порожній ящик — до початку великої роботи;

Повний — ви завершили чергову справу, візьметеся за наступне.

Сонник для стерви

Ящик порожнійрозчарування.

Повний — достаток, розкіш, розваги, подорожі.

Ящик з монетами - хороший відпочинок з хорошими грошима.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Ящик — до здивування і прибутку.

Бачити порожній ящик - до розладу справ.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Ящик — до збереження таємниці в своєму серці.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Ящик — будете мерзнути навіть у ліжку, захворієте.

Сонник від А до Я

Виявитися у сні всередині наглухо забитий ящик, не маючи можливості з нього вибратися - передвіщає вкрай неприємну і важковирішувану ситуацію, в яку можете потрапити по власну помилку.

Відкривати посилкової скриньку - наяву поступите розсудливо, пішовши мудрій приказці доброзичливо розташованого до вас людини.

Нести уві сні великий або важкий ящик - говорить про те, що вам доведеться зайнятися новим для вас справою, що може досить швидко принести несподіваний фінансовий успіх.

Сонник Мандрівника

Ящик — Судьбінского тяготи;

Хвороба;

Минулий досвід;

В іншому те ж, що і скриня.

Сонник Таро

Шухлядки з приладами - прагнення до спілкування, самотність, комплекси.

Давньоруський сонник

Перешкода.

Якщо Вам сниться, що Ви відкриваєте ящик, намагаєтеся щось в ньому відшукати і не можете, - значить, у житті у Вас можуть виникнути фінансові проблеми. Можливо, Ви позбудетеся значної суми грошей.

Дерев'яний — до втрат друзів, близьких знайомих в результаті сварки, заздрощі і т. Металевий - до зміни суспільства, оточення, товаришів по службі, чому буде передувати тимчасове відчуття порожнечі. Вміст ящика - сон говорить про те, що ви отримаєте натомість своїм втратам. Див. вміст ящика.

Якщо Вам снився ящик, - Ваш сон передвіщає успіх у справах, міцні зв'язки з друзями. Дерев'яний ящик - означає, що Ваші починання матимуть щасливе продовження. Металевий - знак того, що взаємне нерозуміння призведе до непорозумінь у Вашій родині.

Якщо Ви у сні відкриваєте ящик з товарами - це віщує невимовні багатства і чудові поїздки в далекі країни з щасливими враженнями.

Якщо ящик порожній - то чекайте розчарувань у справах. У сні бачити ящик, повний грошей, - говорить про швидке звільнення від ділових турбот і приємний відпочинок.

Бачити відкритий ящик з товарами - неймовірне багатство, щасливі подорожі в далекі країни;

Скринька порожня — всілякі розчарування;

Бачити ящик, повний грошей - відхід від справ і турбот і приємне усамітнення.

Також Див. Гроші.

Якщо у сні Ви бачите відкритий ящик з товарами, то Вас чекає величезне багатство. Крім того, на Вашу частку випадуть цікаві поїздки в далекі країни.

Якщо ж скринька порожня, то Вас очікують розчарування.

Побачити в сні ящик, повний грошей, пророкує, що Ви зважитеся на якийсь час забути про справи і усамітнитися.

Загальний сонник

Бачити у сні відкритий ящик з товарами - пророкує Вам неймовірне багатство. Крім того. Вас очікують щасливі подорожі в далекі країни.

Якщо ж скринька порожня, то Вас очікують всілякі розчарування. Сон, в якому Ви побачили ящик, повний грошей, пророкує відхід від справ і турбот і приємне усамітнення.

Бачити у сні відкритий ящик з товарами - пророкує Вам неймовірне багатство. Крім того. Вас очікують щасливі подорожі в далекі країни.

Якщо ж скринька порожня, то Вас очікують всілякі розчарування. Сон, в якому Ви побачили ящик, повний грошей, пророкує відхід від справ і турбот і приємне усамітнення.

 
Відноситься до тем: