Тлумачення сну «Європа»

Сонник Міллера

Приснилося подорож по Європі - сон пророкує тривалу поїздку. Вона принесе вам багато користі у вигляді отримання великих знань про побут і культуру інших народностей. Крім того, можливе поліпшення фінансового становища. Молода жінка побачила уві сні своє розчарування від подорожі по Європі - наяву їй не вдасться дати вірну оцінку з'явився шанс досягти в житті успіху. Друзі або обранець можуть розчаруватися в ній через неналежної поведінки.

Езотеричний сонник

Незнайомі міста — треба навести порядок у справах. Знайомі міста - вас чекає удар по самолюбству.

Подорожувати по Європі - тривала поїздка, де Ви придбаєте великі знання про побут і звичаї інших народів, поліпшення фінансового становища;

Для молодої жінки - поїздка по Європі розчарувала Вас - Ви не зумієте правильно оцінити відкрилася перед Вами можливість домогтися успіху в житті, можливо, своєю поведінкою Ви розчаруєте своїх друзів або коханого.

Також Див. Подорож.

Східний жіночий сонник

Подорож по Європі віщує в найближчому майбутньому тривалу поїздку, яка виявиться для тебе вельми корисною. Молодій жінці сон, в якому вона розчарована своєю поїздкою по Європі, натякає:

Вона не зможе правильно скористатися представилися їй можливостями.

Сучасний сонник

Якщо Вам сниться, що Ви подорожуєте по Європі - незабаром Вас чекає тривала поїздка, яка виявиться Вам дуже корисною, оскільки Ви придбаєте великі знання про побут і звичаї інших народів. Також Ви зможете поліпшити своє фінансове становище.

Якщо молодій жінці сниться, що поїздка по Європі розчарувала її - в реальному житті вона не зуміє правильно оцінити відкрилися перед нею можливостей добитися успіху в житті. Можливо, своєю поведінкою вона розчарує своїх друзів або коханого.

Східний сонник

Подорож по Європі - передвіщає в найближчому майбутньому тривалу поїздку, яка виявиться для тебе вельми корисною.

Молодій жінці сон, в якому вона розчарована своєю поїздкою по Європі - натякає:

Вона не зможе правильно скористатися представилися їй можливостями.

Сонник Мандрівника

Європа — символізують високу цивілізацію, культуру, чистоту, порядок і дотримання даних зобов'язань та обіцянок.

Теткінскій сонник-2012

Європавідображення бажання «світ подивитися і / або себе показати».

У поєднанні з символами подорожей - необхідність і / або бажання тривалої поїздки (також її можливість).

 
Відноситься до тем: