Сонник «Юла»

Сонник Ванги

Недіюча дзига символізує застій, пригніченість, апатію, мають затяжний характер.

Крутиться дзига — ознака дуже швидкого розвитку подій найближчим часом;

У вас навіть не буде часу на обдумування того, що відбувається. Спочатку нічого, крім розгубленості і душевного сум'яття, подібне прискорення ритму у ваше життя не привнесе, але потім ці відчуття зміняться розумінням і заспокоєнням. Запускали дзигу уві сні - наяву виникне потреба в зміні життя, і їм повинне стати удосконалення духу.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви, виконуючи прохання своєї дитини, купували дзигу, це говорить про те, що здібності своїх дітей вами явно недооцінені, даремно ви ігноруєте їх поради. Заворожено дивитися на дзигу, не відриваючись, - такий сон означає, що ви потрапили під вплив якогось людини, і ніхто, крім нього, не в змозі змінити вашої думки. Розкрутили дзигу, а вона не зупиняється на подив довго, - це говорить про те, що ви господар становища, все саме у ваших руках.

Якщо вам піднесли в дар сувенірну дзигу, значить, ви цілком здатні підвести своїх близьких, діючи надто легковажно і безрозсудно.

Сонник Фрейда

У сні заводили дзигу - це до знайомства з людиною, яка викличе у вашому серці сильну симпатію, а у вашому тілі - бажання. Але коли ваша мрія здійсниться і ви опинитеся з настільки бажаним партнером під однією ковдрою, його темперамент вас сильно розчарує:

Він буде настільки разюче відрізнятися від вашого, що ви витратите не одну годину на розігрів цієї «крижини».

Приснився дитина, що грає з дзигою, - це говорить про те, що ви відчуваєте дефіцит ласки і ніжності, хочете почувати тепле ставлення близьких, але вони надмірно зайняті собою, і їм немає діла до вашого відчуття «недолюбленности».

Езотеричний сонник

До дрібних домашнім клопотам.

Купувати дзигу в магазині на прохання своєї дитини - Ви недооцінюєте здібності своїх дітей і марно зневажаєте їх радами;

Заворожено дивитися на дзигу, не відриваючи погляду - Ви потрапили під вплив певної людини, і ніхто інший не зуміє змінити Вашого думки або переконати Вас, окрім нього;

Розкрутити дзигу і вона разюче довго не зупиняється - Ви є господарем становища і все у Ваших руках;

Отримати у подарунок сувенірну дзигу - Ви поступаєте занадто легковажно, можете ненароком підвести друзів і близьких.

Також Див. Дитина, Магазин, Дзига.

Бачити у сні недіючу дзигу - знак застою, апатії, пригніченості, які пройдуть не скоро.

Якщо уві сні дзига крутиться, то це означає, що найближчим часом події у вашому житті будуть розвиватися так швидко, що ви не будете встигати обдумувати те, що відбувається. Такий ритм введе вас в сум'яття і розгубленість, але потім прийде розуміння і заспокоєння. Запускати дзигу уві сні - наяву ви відчуєте потребу щось змінити в своєму житті, і це повинно бути духовне вдосконалення, духовна робота.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Непомічені або втрачені можливості. Ви відчуваєте, що кружляє на місці:

Колишні погляди, старі ідеї.

Новий сімейний сонник

Побачивши уві сні дзигу, знайте, що вам доведеться проявити чудеса винахідливості, щоб вистояти в боротьбі за успіх і процвітання. Вам належить чимало покрутитися, але результат перевершить всі ваші очікування.

Сонник Данилової

Бачити у сні дзигу для чоловіка - він ніяк не може віддати перевагу ні одній зі своїх сексуальних партнерок. І хоча він завжди хотів володіти кількома жінками одночасно, дана ситуація його дуже турбує. Незважаючи на все розмаїття еротичних вражень, пов'язаних з володінням кількома жінками, він відчуває, що його бажання не задоволені повністю. Жінка бачить у сні дзигу - їй здається, що, незважаючи на всі її старання внести якісь зміни в своє сексуальне життя, у неї нічого не виходить. Вона не відчуває насолоди від інтимної близькості зі своїм партнером. Їй би хотілося, щоб він був більш активний.

Американський сонник

Юла — непомічені або втрачені можливості. Ви відчуваєте, що кружляє на місці:

Колишні погляди, старі ідеї.

Сучасний сонник

Купувати дзигу в магазині на прохання своєї дитини - означає, що Ви недооцінюєте здібності своїх дітей і марно зневажаєте їх порадами.

Якщо Ви заворожено дивіться на дзигу і не можете від неї відірватися - значить, на даному етапі Ви потрапили під вплив певної людини, і ніхто інший не зуміє змінити Вашого думки або переконати Вас, крім нього.

Якщо Ви розкрутили дзигу і вона разюче довго не зупиняється - це свідчить про те, що в даний час Ви є господарем становища і все у Ваших руках.

Якщо Вам подарували сувенірну дзигу - це говорить про те, що Ви робите занадто легковажно, можете ненароком підвести друзів і близьких.

Сонник для стерви

Юла — порожні, непотрібні клопоти і турботи.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Юла уві сні - символізує марну напруженість ваших нервів.

Сон підказує, що ви витрачаєте непомірно багато сил на цілковиту нісенітницю, а тому і на успіх вам розраховувати не варто.

Якщо ви не бажаєте випробувати безліч розчарувань - постарайтеся не заводитися через дрібниці, а спокійно і цілеспрямовано робити свої справи.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Юла — на вашому горизонті з'явиться вертихвістка, яка буде заманювати вашого чоловіка.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Юла — до запаморочення.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Юла — до вертка знайомому, до небажаного гостя.

Сонник від А до Я

Заводити уві сні дитячу дзигу - говорить про те, що наяву доведеться зайнятися численними домашніми справами в силу невдалого уїк-енду.

Якщо заведена дзига надзвичайно довго крутиться і ніяк не перестає - це знак необов'язковості з боку ваших боржників.

Зламана дзига — передвіщає розчарування в любовних відносинах аж до їхнього повного розриву.

Сонник Мандрівника

Юла — суєта, неспокій, клопоти.

Загальний сонник

Купувати дзигу в магазині на прохання своєї дитини означає, що Ви недооцінюєте здібності своїх дітей і марно зневажаєте їх порадами.

Якщо Ви заворожено дивіться на дзигу і не можете від неї відірватися, значить, на даному етапі Ви потрапили під вплив певної людини, і ніхто інший не зуміє змінити Вашого думки або переконати Вас, крім нього.

Якщо Ви розкрутили дзигу і вона разюче довго не зупиняється, це свідчить про те, що в даний час Ви є господарем становища і все у Ваших руках.

Якщо Вам подарували сувенірну дзигу, це говорить про те, що Ви робите занадто легковажно, можете ненароком підвести друзів і близьких.

Купувати дзигу в магазині на прохання своєї дитини означає, що Ви недооцінюєте здібності своїх дітей і марно зневажаєте їх порадами.

Якщо Ви заворожено дивіться на дзигу і не можете від неї відірватися, значить, на даному етапі Ви потрапили під вплив певної людини, і ніхто інший не зуміє змінити Вашого думки або переконати Вас, крім нього.

Якщо Ви розкрутили дзигу і вона разюче довго не зупиняється, це свідчить про те, що в даний час Ви є господарем становища і все у Ваших руках.

Якщо Вам подарували сувенірну дзигу, це говорить про те, що Ви робите занадто легковажно, можете ненароком підвести друзів і близьких.

Теткінскій сонник-2012

Юлавідображення ситуації, характерезуемой як «припадати крутитися». Необхідність осмислених дій.