Тлумачення сну «Юність»

Сонник Шувалової

Бачити себе молодим - хороший знак. Ви прагнете придбати силу, радість, не боїтеся братися за важку справу. Образ вказує на великий запас можливостей.

Сонник Данилової

Для чоловіка бачити себе уві сні молодим - знак того, що в особистому житті вас чекають зміни. Ви відчуєте прилив сил, вам захочеться нових еротичних вражень.

Якщо чоловік бачить, що уві сні до нього повернулася юність, а партнерка залишилася колишньою, - він хоче володіти кількома жінками одночасно, відчуває, що знаходиться в прекрасній формі. Жінці сон, у якому вона бачить себе юною, говорить про те, що вона переживає з приводу свого віку, їй здається, що в найближчому майбутньому її очікують неприємні зміни в сексуальному житті. У сні жінка бачить себе в дзеркалі, і їй здається, що її відображення більш юне - вона вважає, що її нинішній сексуальний партнер не відповідає її вимогам, не приносить їй повного задоволення. ЮношаВідеть уві сні молодої людини - ви все частіше переконуєтеся в тому, що ваша сексуальна життя могла б бути більш насиченою та цікавою.

Якщо чоловік бачить уві сні молодої людини поруч зі своєю партнеркою - йому здається, що його кохана жінка охолола до нього. Сон, в якому чоловік штовхає свою жінку в обійми молодої людини, говорить про те, що він незадоволений своєю партнеркою, вважає її занадто стриманою, йому б хотілося урізноманітнити свої еротичні враження, проте його партнерка не сприймає яких би то не було нововведень:

Вона не.

Якщо юнак приснився жінці, це говорить про те, що вона в прекрасній формі, їй хотілося б зробити своє сексуальне життя більш інтенсивної.

Теткінскій сонник-2012

Юністьвідображення пригнічених спогадів. Необхідність позбавитися від застарілих блоків.