Тлумачення сну «Юрта»

Сонник Фрейда

Якщо снилася юрта, значить, поїдете в місто, в якому вам ніколи не доводилося бувати. Сам по собі місто нічим особливим не запам'ятається, але під час поїздки відбудеться знайомство з вельми привабливою людиною, і йому судилося перерости в щось набагато більше, ніж просто випадковий зв'язок.

Знаходитися в юрті - такий сон говорить про вашу занадто вираженою зажатості у всьому, що стосується сексу, - може бути, через надто суворого виховання. Але вже давно не ваші батьки, а ви є господарем становища.

Якщо ви переглянете ставлення до сексу, ваше життя стане набагато простіше.

Сонник Цветкова

Юртаприбуток.

Сонник Міс Хассе

Будете жити в бідності і приниження.

Сонник Лонго

Юрта — це прикмета того, що сновидець вельми невибагливий в побуті. У сні вам було цілком комфортно навіть у такому екзотичному житло - значить, ваша пристосовність може викликати заздрість навіть у хамелеона. Колись у нашому суспільстві така якість особистості не було в особливій пошані - набагато більш цінувалися прямолінійність, принциповість, непохитність. Однак уявлення про життя після часу змінилися, і тепер гнучкість визнається основою основ. Досягти в житті чогось вартого без цієї якості досить складно. Тому можна сказати, що вам пощастило, тому що у вас це цінна якість є від природи, і витрачати дорогоцінний час і сили на його розвиток в собі немає необхідності.

Приснилося, що ви встановлювали юрту, і у вас це погано виходило, - це говорить про те, що ви недостатньо гнучкі й делікатні, при цьому у вашому розумінні ці якості явно зайві. Вам цілком вистачає прямолінійності і правдолюбства, які у вашому характері стали просто маніакальними. Але, як мовиться, правда - добре, а щастя - краще. Мабуть, вам все-таки варто було б стримувати свої емоції і розлучитися з роллю «сверхправільного» людини. Подумайте, чи не дивує вас, що все менше і менше людей бачать у вас свого друга і хочуть спілкуватися. Ваша впевненість у своїй непогрішності настільки велика, що на шлях істинний вас не вдасться повернути без сторонньої допомоги. Але незабаром вам прямо в очі люди скажуть, що насправді про вас думають. І тоді вже вам доведеться опинитися в шкурі тих «заблудлих», з кого ви зривали рожеві окуляри буквально недавно. Висловлені претензії справлять на вас сильне враження і приведуть вас до вирішення змінитися. А наскільки це у вас вийде, залежить виключно від ваших зусиль.

Сонник Симона Кананіта

Юртабідність, приниження.

Сонник Данилової

Для чоловіка бачити в сні юрту означає потребу в зміні партнерки. Самому збирати юрту - ви готові піти на деякі поступки заради своєї партнерки, оскільки жадаєте володіти тільки їй одній.

Юрта порвалася - ви не бачите причин зберігати ваші стосунки з партнеркою і не вважаєте, що у вашому сексуальному житті можливі будь-які зміни на краще, поки ви залишаєтеся з нею.

Якщо юрта приснилася жінці - це говорить про те, що їй хотілося б більш частих інтимних зустрічей, однак щоб не втратити кохану людину, вона готова піти йому на поступки. Лежати одній в порожній юрті - ви зміните свого партнера, якщо вам випаде така нагода. Розводити вогонь у юрті - в реальності ви запропонуєте своєму партнерові нову сексуальну гру.

Якщо вогнище розгориться - сексуальний експеримент припаде до душі і вам, і вашому партнерові.

Новітній сонник

Знаходитися в юрті - до шокуючої несподіванки.

Сонник Білого мага

Приснилося юрта — говорить про життєву невибагливості сновидца.

Якщо уві сні ви комфортно почуваєте себе в настільки екзотичному житло - вашої пристосовності може позаздрити навіть хамелеон. Раніше в нашому суспільстві це якість прийнято було вважати далеко не найкращим - в честі були прямолінійність, принциповість і непохитність. На щастя, з плином часу уявлення про життя дещо змінилися, і гнучкість стала вважатися основою основ, без цієї якості важко чогось домогтися в житті. Ну а вам невимовно пощастило - ви володієте настільки цінними якостями від природи, і немає потреби витрачати час і сили на їх розвиток.

Ви встановлюєте юрту і погано справляєтеся з цією роботою - наяву вам не вистачає гнучкості і делікатності, але ви вважаєте ці якості зайвими і задовольняєтеся прямолінійністю і правдолюбством, яке вже стало маніакальною. Як кажуть, правда - добре, а щастя - краще. Може бути, вам таки варто навчитися стримувати свої емоції і перестати бути таким «сверхправільним»? Вас не дивує, що з кожним роком все менше людей хочуть вважати вас своїм другом або просто знайомим? На жаль, ви настільки впевнені у своїй непогрішності, що без сторонньої допомоги на шлях істинний вас не наставити. Але, на щастя, скоро і вам висловлять прямо в очі все, що про вас думають, нарешті ви опинитеся в шкірі тих, з кого ще зовсім недавно зривали «рожеві» окуляри. До речі кажучи, на вас сильно вплинуть висловлені претензії на вашу адресу, і ви вирішите змінитися. Ну а як це буде виходити, залежить тільки від вас.

Давньоруський сонник

Прибуток.