Сонник «Заблукати в лісі»

Звичайний сонник

Богозневагу;

В місті — важкі справи.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементидерево. Стихії - вітер. Емоції - гнів. Органи - печінка, жовчний міхур. Планети-Юпітер. Пояснення і тлумачення Ліс - це дерева і навколишній гуляючого рівний зелений колір. Дерево - символ відродження життя і що приходить зі сходу весни. В здоровому стані людина отримує необхідну йому енергію від природи, не акцентуючи на цьому увагу. Коли правильний перебіг енергії ци в організмі спотворюється (хвороба), то організм активізує процес отримання потрібного йому вигляду енергії. При порожнечі печінки людині сняться лісу. Порожнеча печінки характерна тим, що людина не бажає нікого бачити (немає сил дивитися на людей, спілкуватися), але уві сні народжується образ лісу (дерево, зелень, бажання дивитися на зелень - це узгоджується із співвідношенням першоелементів, кольору і органів сприйняття). Людина намагається заповнити себе через образи, відповідні органам, які у стані порожнечі:

Очі не можуть дивитися - створюється образ лісу, зелені, при порожнечі тіло знерухомити - уві сні відчуття руху, прогулянки. Ліс / гуляти в лісі / гаю і так далі - відновлювати свої сили, брати енергію у природи. Гуляти в сні в лісі - сприятливо, це самостійна спроба повернутися в нормальний стан здоров'я через заспокоєння і вирівнювання внутрішнього стану в спілкуванні з природою. Хвороба або втома не торкнулася волі до руху, все ж решта додасться.

Заблукати в лісі - світ непередбачуваний і загадковий, а людина лише мала частина світу, що самолюбство часто заважає йому усвідомити.

Заблукати в лісі - зрозуміти свою взаємозв'язок і взаємозалежність зі світом природи. Задіяні, залежно від поведінки заблукав у сні, можуть бути всі системи організму. Всі можливі стани:

Розслабленість, безпорадність або активні спроби впізнавання, паніка або задоволення від нежданого самотності.

Заблукати в лісі , не відчувши страху і паніки, - усвідомити себе як частину світу. Таке розуміння приносить спокій, зникають суперечності і образи, стирається саме поняття несправедливості (природа нібито чимось обділила). Заблукати і, не поспішаючи, уважно і з задоволенням все оглядаючи, йти по лісі - сприятливо, усунення внутрішніх суперечностей принесе здоров'я, благополуччя, успіх у справах.

Сон відповідає сезону весни.

Заблукати в лісі з панікою і спробами вирватися без уваги до навколишнього, страх перед лісом-це означає внутрішню неспроможність / неусвідомлення себе частиною світу, страх перед будь-якими змінами, недовіра до оточуючих і до життя. Спроба вирватися з лісу уві сні - бажання зберегти колишнє звичне положення речей, незважаючи на явні протиріччя і неуспіх, бажання зі світу гармонії повернутися в хаос.

Сон несприятливий:

Відірваність від світу сприятлива бути не може ніколи і особливо небезпечна навесні. Зверніть серйозну увагу на здоров'я (печінка) і переглянете систему внутрішніх цінностей. Сприятлива в даному випадку, незважаючи на небажання сновидця, може бути зміна обстановки (відпочинок).

Правильний сонник

Богозневагу;

В місті — важкі справи.

Добробут, здоров'я.

Сонник Міс Хассе

Богозневагу;

В місті — важкі справи.

Сонник Соломона

Добробут, здоров'я.

 
Відноситься до тем: