Сонник «Зачіска»

Сонник Міллера

Зачісуватися уві сні - таке сновидіння пророкує, що незабаром занедужає ваш друг. Ще одне значення - втрата власності та припинення старих дружніх відносин.

Сонник Міс Хассе

Робили уві сні зачіску - значить, у вас почнеться нове життя. У родині відбудуться події, які можна назвати справжнім переворотом.

Езотеричний сонник

Красива, екзотична — з'являться шанувальники (шанувальниці), захопленими вашими проявами. Старомодна - "стара любов" повернеться до вас. Некрасива - за вами буде наполегливо доглядати той, хто менше всіх вам подобатися.

См. Волосся.

Для молодої жінки сон, у якому вона робить пишну зачіску, означає, що її легковажне поводження заподіє їй чимало клопоту.

Якщо Вам сниться, що Ваші волосся ретельно прибрані в зачіску, то це може означати, що Вас очікує удача.

Сон, в якому молода жінка фарбує волосся в інший колір, означає, що навколо її доброго імені заздрісники розпустять моторошні плітки.

Якщо уві сні молода жінка розчісує свої гарні доглянуті волосся, то наяву вона не надає належного значення свого особистого життя.

Якщо чоловікові сниться, що він починає лисіти, то це застерігає його від марнотратності, яка може призвести до серйозних фінансових проблем.

Якщо ж Вам приснилося, що Ви коротко обстрижені, будьте готові до фінансових проблем через Вашу марнотратність.

Якщо Вам приснилося, що Ваше волосся прикрашені квітами, то Вам не уникнути неприємностей. Однак вони виявляться значно менш серйозними, ніж здалися спочатку.

Відчувати уві сні, що Ваші волосся розвіваються на вітрі, означає, що Вам треба бути менш легковажним.

Відвідувати у сні перукаря - до якоїсь скандальної історії, в якій може постраждати Ваша репутація.

Для чоловіка це буде пов'язано з фатальною жінкою.

Сонник Менегетті

Це позначення дії монітора відхилення, нищівного в людині чисту организмической емоційність, а також дії порожнього еротизму або символ психічного поглинання суб'єкта більш сильною особистістю.

Якщо людина користується гребінцем, його можна вважати уособленням активної негативності;

Людини ж, чиє волосся хтось розчісує, - підпорядкування. Даний образ у всіх випадках повідомляє про еротичні відхиленнях і втрати автономії особистості.

Французький сонник

Зачісуватися уві сні - наяву будете жити в достатку, доброму здоров'ї, в справах у вас буде повний порядок.

Сонник Симона Кананіта

Зачіска — Красива, екзотична - з'являться шанувальники (шанувальниці), захопленими вашими проявами. Старомодна - «стара любов» повернеться до вас. Некрасива - за вами буде наполегливо доглядати той, хто менше всіх вам подобатися.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі волосся темне, найближчим часом ви зустрінете людину, яка буде вас захищати. Щоб не пройти повз цієї людини, протягом тижня обв'язуйте праве зап'ястя перед виходом з дому чорної вовняною ниткою. Погане значеніеЕслі волосся світле, дуже скоро вас підведе неосвіченість. Щоб уникнути цієї ситуації, носите протягом тижня в лівій кишені невеликий скляну кульку.

Сучасний сонник

Зачіска особливо часто сниться жінкам - свідоцтво незадоволеності собою, своєю зовнішністю, бажанням щось кардинально змінити в житті.

Незвичайна зачіска, навіть фантастична - ви можете стати об'єктом глузувань.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні, як разлохматілась ваша зачіска - до головного болю.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Робити уві сні в перукарні зачіску - до виходу у світ.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Зачіска — ви зустрінетеся з жінкою, яка буде вас принижувати.

Сонник від А до Я

Робити собі у сні зачіску віщує, що ви в реальності вдало провернеться не зовсім законну грошову операцію і все залишиться шито-крито. Робити зачіску в перукарні - сон, від якого може захворіти голова або на ній опиниться шишка або якась рана.

Красива, майстерно зроблена зачіска, від якої всі приходять в невимовний захват, - такий сон віщує глибоке задоволення і радість, яку вам доставлять близькі люди. Страшна, недбало і наспіх зроблена зачіска означає, що наяву вам доведеться відмовитися від деяких можливостей, селищах матеріальні вигоди, через те, що вважаєте за своїм священним обов'язком весь час бути при родині.

Загальний сонник

Особливо часто сниться жінкам. Свідоцтво невдоволення собою, своєю зовнішністю, бажанням щось кардинально змінити в житті. Незвичайна зачіска, навіть фантастична - ви можете стати об'єктом глузувань.

 
Відноситься до тем: