Тлумачення сну «Заглядати»

Сучасний сонник

Якщо уві сні ви заглядали в приміщення, де вас явно не чекали, виходить, наяву станете цікавитися справами, які вас не стосуються. Це може бути дуже небезпечно.

Приснилося, що хтось заважав вам працювати, відпочивати чи спілкуватися, тому що весь час заглядав до вас в кімнату, - наяву вам не вдасться здійснити задумане через чужого втручання.

Заглядали комусь в очі - будете шукати чийогось розташування.

Снилося , що заглядали в очі вам, - значить, станете об'єктом чиєїсь полум'яної пристрасті.

Заглядали в порожню могилу - сон до втрати рідних і друзів.

Заглянули у вікна чи двері не своєї квартири і бачили там речі - зазнаєте невдачі в якій-небудь справі і втратите шанобливе ставлення оточуючих, заради якого ризикували здоров'ям і добробутом.

Якщо жінці наснилося, що чоловік заглядав їй у виріз сукні, значить, їй належить бути приголомшеної, збитої з пантелику залицяннями людини, про зустріч з яким вона могла тільки мріяти.

Заглядали в сновидінні в камін, де не було ні вогню, ні дров, - сон пророкує смуток.

Сонник від А до Я

Заглядати у сні в порожній камін, без вогню і дров, віщує різні прикрощі.

Заглядати в порожню могилу - до втрати близьких. Зазирнути у вікна чужої квартири і побачити там абсолютно неймовірні речі віщує, що ви зазнаєте невдачі в обраній справі і втратите повагу, заради якого ризикували здоров'ям і благополуччям.

Якщо уві сні якийсь чоловік безпардонно заглядає вам за корсет - це означає, що ви будете приголомшені, збиті з пантелику залицяннями людини, про яку вам доводилося тільки мріяти до цього.