Тлумачення сну «Зал»

Сонник Міс Хассе

Приснився зал — затіє якесь велике, клопітка підприємство, але отримаєте незрівнянно малі прибутки. Увійти в нього - сон означає, що вам запропонують взяти участь у якійсь справі і будуть красномовно переконувати в його вигоди, але насправді це далеко не так. Покинули зал - відмовитеся від участі в якійсь афері.

Побачити зал, в якому горіло величезна кількість свічок або лампочок, - це до торжества.

Приснилося , як у великий зал заходила натовп людей, - це до вашого участі у вшануванні, якомусь знаменну подію.

Сонник Симона Кананіта

Залвеликий - приємна зустріч - танцювальний - веселе життя - перебувати в ньому - домогтися багатства - лекційний, слухати або читати лекції - бути отліченія.

Китайський сонник

Входити в високі зали - приїзд знатного і багатого людини.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Зал в сновидінні - символічний образ твого тіла і здоров'я / порожнину рота. Склепінчастий зал з граючими дітьми бачити - передчуття зубного болю.

Зал , набитий брудними неприємними речами - хвороба шлунка. Колонний зал - задоволення в любові / дружнє єдність, союз сердець багатьох і міцна сім'я / якесь гармонійне і міцне об'єднання взагалі.

Зал , в якому мною меблів в чохлах - в твоєму житті належить нудний час. В жахливо величезному залі одному бути - предпрімешь дослідження на свій страх і ризик. У натовпі людей по величезному залу бродити - самотнім себе почувати / даремно витрачати час / належить важлива нарада. Великий зал вимірювати - мріяти про грандіозні підприємствах. У дзеркальному залі бути одному - відчувати невпевненість у своїх силах. Незвичайно розкішний зал - світ мистецтва.

Зал з грандіозним куполом - мати спрощене уявлення про світ / виправдати себе своєю незначністю.

Циганський сонник

Бальний зал з танцюючими - до щасливого сімейного життя. Порожній бальний зал - прагнення до спілкування і (або) родині. Складний танець означає здатність досягати успіху у всіх починаннях.

Бачити , як танцюють інші, - ви порадієте чужій удачі. Танцювати самому означає, що ви будете задоволені своєю роботою.

Східний жіночий сонник

Якщо ти перебуваєш у концертному або театральному залі - значить, ти втомилася від прози буднів, твоя душа жадає свята. Приснився танцювальний зал? Твоє прагнення до легкого життя постійно наштовхується на необхідність забезпечувати своє існування. Сон, в якому ти присутній на якомусь зібранні в актовому залі (особливо якщо при цьому ти виступаєш з промовою) означає, що твої слова будуть перевернуті з ніг на голову і спрямовані проти тебе ж. Будь обережніше у висловлюваннях.

Сонник Цветкова

Зал, залу (очікування) - любовна туга піде;

Велика залу — приємна зустріч.

Сучасний сонник

Бачити уві сні якийсь зал - передвіщає клопітка справа, яка не принесе очікуваного прибутку, але дозволить перевірити свої здібності в ролі організатора виробництва.

Якщо зал величезний - це до радісної, довгоочікуваної зустрічі.

Танцювальний зал — передвіщає веселу і розгульне життя;

Перебувати в ньому з коханою людиною - значить наяву у ваших стосунках все буде чудово.

Бачити в сні себе, що знаходиться в лекційному залі в якості слухача - наяву отримати безглузде завдання, яке ви не виконаєте і, як з'ясується, правильно зробите;

Бачити себе в ролі лектора в переповненому залі - отримати премію на роботі.

Бачити себе в залі очікування на якомусь вокзалі або станції - до любовних переживань і тузі, які самі по собі зникнуть в метушні справ.

Судовий зал — до неприємного інциденту із владою та порядку в суд.

Маленький і тісний зал, в якому не проштовхнутися через велике скупчення людей - говорить про вашу скромності і невибагливість, проте коли нагадайте про свої права, вам тут же підуть назустріч.

Бачити себе в торговому залі продовольчого магазину - передвістя забезпечене, повне комфорту життя.

Сонник Данилової

Побачити в сні великий зал - через деякий час ви візьмете участь у святкуванні. У великій компанії ви зустрінете людину, яка не тільки стане вашим сексуальним партнером, але надалі вільно чи мимоволі визначить вашу долю. Ця людина вплине на те, як складеться ваше життя, а перш за все на те, якими будуть ваші сексуальні пристрасті, бажання і потреби. Замок (наголос на останній склад) Якщо уві сні ви побачили замок, сон символізує тимчасове охолодження до сексуальної сфери вашого життя. Цілком імовірно, що це буде викликано несподівано спливли обставинами вашого інтимного життя, які ви ретельно приховували від оточуючих. Небезпека в цьому випадку буде виходити з того боку, звідки ви її не чекаєте. Ймовірно, цей сон передвіщає також вимушена самотність.

Азбука тлумачення снів

Зал, як частину будинку - символізує вмістилище Душі.

Таке велике приміщення, як зал - знак творчого підйому, широти інтересів і розуму сновидца.

Пишно прикрашений зал з високими склепіннями говорить про те - що сновидець переоцінює свої здібності.

Зал з колонами - ви отримаєте від когось підтримку в справах.

Зал, заповнений натовпом - бути душевно-самотнім.

Пустельний зал — вам доведеться покладатися тільки на себе.

Східний сонник

Якщо ти перебуваєш у концертному або театральному залі - значить, ти втомилася від прози буднів, твоя душа жадає свята.

Приснився танцювальний зал - твоє прагнення до легкого життя постійно наштовхується на необхідність забезпечувати своє існування.

Сон, в якому ти присутній на якомусь зібранні в актовому залі (особливо якщо при цьому ти виступаєш з промовою) - означає, що твої слова будуть перевернуті з ніг на голову і спрямовані проти тебе ж. Будь обережніше у висловлюваннях.

Новітній сонник

Спортивний зал — у вас високі помисли.

Сонник майбутнього

Зал — трудомістка справа без прибутку.

Сонник для стерви

Залсправа, яке зажадало багато часу і сил, виявиться не прибутковим.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Бачити глядацький зал, повний людей - до процесу.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Повнісінький народом глядацький зал - до участі в масових заходах.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити глядацький зал театру, наповнений народом - до походу в театр.

Сонник від А до Я

Бачити уві сні якийсь зал може передвіщати клопітка справа, яка не принесе очікуваного прибутку, але дозволить випробувати свої здібності як організатора виробництва.

Якщо зал величезний - це до радості від довгоочікуваної зустрічі. Танцювальний зал віщує веселу і розгульне життя, перебувати в ньому зі своїм обранцем - наяву у ваших стосунках все буде чудово.

Бачити у сні, що їй у лекційному залі в якості слухача - наяву отримати дурнувате завдання, яке ви не виконаєте і, як з'ясується, правильно зробите;

Бачити себе в ролі лектора при набитому залі - вас відрізнять і преміюють на роботі.

Бачити себе в залі очікування на якомусь вокзалі або станції - до любовних шуканням і тузі, які самі по собі розтануть в метушні справ. Судовий зал - до неприємного інциденту із владою та порядку до слідчого.

Маленький і тісний зал, в якому не проштовхнутися через велике скупчення людей, говорить про ваше скромності і невибагливість, однак варто вам тільки нагадати про свої права, як вам тут же будуть готові піти назустріч.

Бачити себе в торговому залі продовольчого магазину - передвістя забезпечене, повне комфорту життя.

Сонник Мандрівника

Зал в цілому - ситуація і атмосфера очікування.

Зал засіданьвідносини з цілим колом осіб, громадська думка.

Колонний зал — міцні взаємини, становище;

Любовне пропозицію для жінки.

Величезний зал — затерянность, самотність, невідомість.

Великий і красивий зал - гарні перспективи, зміни.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Входити в високі зали - приїзд знатного і багатого людини.

Радість.

Якщо уві сні Ви знаходитесь в концертному або театральному залі, то в реальному житті Ви втомилися від буденної прози і Ваша душа прагне до свята.

Якщо Вам приснився танцювальний зал, то наяву Ваше прагнення до легкого життя постійно наштовхується на необхідність забезпечувати своє існування.

Сон, в якому Ви присутні на якомусь зібранні в актовому залі, особливо якщо при цьому Ви виступаєте з промовою, означає, що Ваші ж слова будуть перевернуті з ніг на голову і спрямовані проти Вас. Будьте обережнішими у висловлюваннях.