Сонник «Заметіль»

Езотеричний сонник

Приснилася заметіль — значить, дотримуйтесь підвищену обережність, оскільки наближається епідемія. Потрапили в неї самі - значить, остерігайтеся заразного захворювання, оскільки на вас поширюється групова карма.

Побачити , що в заметіль потрапив хтось із ваших знайомих, - значення сну поширюється на нього. Приснився незнайомець, захоплений у полон цієї природною стихією, - ви опинитеся в круговороті неприємних турбот. У вашому сні заметіль була, а потім різко припинилася - це до поліпшення становища.

Сучасний сонник

Сон, в якому ви бачите розігралася хуртовину, попереджає про те, що настав той момент, коли рішення проблем, що накопичилися відкладати вже не можна.

Якщо сниться заметіль, що б'є вам в обличчя, котра заважає просуватися вперед, то в реальності у вас з'явилися вороги, які заздрять вам. Вони докладуть максимум зусиль для того, щоб ваші плани не здійснилися.

Якщо уві сні заметіль б'є вам у спину, підштовхуючи вперед, то вас попереджають, що громадськість оцінить вашу діяльність на «відмінно».

Якщо вьюжіт навколо вас, то незабаром ви зустрінетеся з людьми, яких бачили в далекому минулому.

Якщо ви спите і відчуваєте дотику падаючих сніжинок, то вас сповіщають, що вам вдасться здійснити задумане.

Сновидіння, в яких заметіль підхопила вас в свій кругообіг, пророкують захоплюючу любовну авантюру, яка подарує вам багато незабутніх хвилин.

Якщо після польоту ви опинилися в заметі, то сон пророкує, що цей роман не тільки стане найяскравішим епізодом у вашій біографії, а й позитивно позначиться на вашій подальшій життя.

Якщо сниться, що в заметіль ви йдете проти вітру, то сновидіння вказують на те, що ви не можете налагодити відносини тому, що сторонні ставлять вам підніжки.

Заметіль у сновидіннях на понеділок віщує кардинальні зміни в долі.

Якщо у снах на середу заметіль захопила і несе вас, то вас намагаються попередити про те, що ви не зможете запобігти неминуче, але уважними повинні бути обов'язково. В іншому випадку вас наздоженуть неприємності.

Сон на п'ятницю, в якому завірюха б'є вам в обличчя, а ви продовжуєте йти вперед, пророкує, що перешкоди ви здолаєте або постараєтеся обійти.

Бурхлива заметіль сниться до необхідності шукати вихід з якогось лабіринту.

Заметіль у снах підказує, що наяву вам необхідно зібрати свою волю в кулак і зайнятися вирішенням проблем, що накопичилися, інакше ви прийдете до банкрутства.

Якщо вам снилося, що ви вийшли в заметіль і заблукали, то вас попереджають, що вам вдасться розплутати клубок проблем і вирішити накопичені питання.

Якщо від хуртовини ви сховалися в затишне містечко, то сон вказує на те, що ви не хочете загострення конфлікту і тому намагаєтеся відкласти вирішення назрілих питань на потім. Сон, в якому завірюха валить вас з ніг, попереджає, що в житті підніжку вам поставить кохана людина:

Він обдурить вас.

Якщо у сновидіннях вас так засипало снігом, що ви не можете видертися з-під завалу, то через розрив з коханою людиною наяву вам належить пережити багато тяжких хвилин.

Сновидіння, в яких заметіль зачепила ваш будинок, провіщають, що у вас з'являться фінансові проблеми, виникнуть непорозуміння на роботі.

Якщо уві сні заметіль не залишила від вашого будинку каменя на камені, то в майбутньому ви неправильно оціните існуюче положення і можете вкласти гроші у фінансову піраміду, яка лопне практично відразу.

У ніч на середу заметіль сниться до загрози фінансової катастрофи.

Для її запобігання ви повинні задіяти всі активи.

Заметіль у сновидіннях на четвер вказує, що перед вами відкрилися широкі можливості і ви повинні зробити все, щоб не втратити їх.

Заметіль у снах на суботу пророкує, що недоброзичливці ополчилися проти вас і збираються діяти негайно. У сновидіннях на неділю заметіль прогнозує величезну спалах нерозділеного кохання.

Дворянський сонник Н. Грішиній

В заметіль потрапити - життєва буря, яка скоро пройде. В заметіль заблукати - сум'яття почуттів веде тебе до відчаю, не піддавайся йому.

Заметіль з теплої кімнати спостерігати у вікно - життєва буря пройде повз тебе.

Сонник Данилової

Заблукати у сні під час хуртовини означає прояснення відносин з коханою людиною. Жінці, що побачила такий сон, може надійти пропозиція руки і серця, якого вона чекає вже досить довго.

Якщо вам сниться, що ви спостерігаєте за хуртовиною у вікно, це говорить про те, що пора покінчити зі своєю нерішучістю і зробити натяк коханій людині, що ви бажаєте вступити з ним у близькі стосунки.

Новітній сонник

Заметіль — до різкої зміни в справах.

Снотолкователь

Заметіль бачити — передвіщає великі клопоти.

Сонник XXI століття

Їхати кудись у сні під час страшної хуртовини - до екстреного нагальному дорученням, в заметіль потрапити - значить, вас очікує життєва буря, яка скоро пройде.

В хуртовини заблукати - знак того, що сум'яття почуттів веде вас до відчаю, спостерігати у вікно заметіль з теплої кімнати - життєва буря пройде повз вас.

Сонник для всієї родини

Якщо вам сниться хуртовина - це попередження про те, що у вас накопичилося дуже багато питань, які чекають свого вирішення.

Якщо ж вам сниться, що ви йдете крізь заметіль - це вказує на те, що здійсненню ваших планів заважають недоброзичливці і заздрісники.

Якщо вам сниться, що навколо заметіль, а вітер підштовхує вас в спину - це означає визнання ваших заслуг громадськістю.

Якщо ж уві сні ви бачите, як навколо закручується сніг - вам належить приємна зустріч з людьми, яких ви давно не бачили.

Якщо ви відчуваєте під час сну дотик снігу - ваші бажання в дуже незабаром зможуть здійснитися.

Якщо ж ви бачите, що у сні вас несе заметіль - вас чекає любовну пригоду, яке доставить багато радості.

Якщо ви бачите, що падаєте в замет - ваш любовний роман матиме для вас дуже велике значення і надасть значний вплив на ваше життя.

Якщо ж уві сні ви бачите заметіль і йдете проти вітру - це попередження про те, що ваші зусилля налагодити відносини зустрічають протидію.

Коли завірюха сниться з неділі на понеділок - це вказує на якісь зміни в житті.

Якщо ж вам сниться з вівторка на середу, що вас несе заметіль - значить, зміни у вашому житті неминучі, але ви повинні бути уважніше, інакше вас чекає багато несподіваних неприємностей.

Якщо бачите уві сні з четверга на п'ятницю, що йдете під час хуртовини проти вітру - це означає, що у вашому житті багато перешкод, але ви їх намагаєтеся подолати.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Побачити в сні сильну заметіль - до бурхливого життя.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Заметіль — до зміни в справах.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні в далекій дорозі вас несподівано застала сильна заметіль - значить, в реальному житті вам будуть протистояти сильні супротивники, які будь-якими шляхами намагатимуться зруйнувати ваші плани. Заблукати в заметіль вночі в безкрайньому полі - говорить про небезпеку потрапити під чужий вплив, повністю втративши самостійності.

Якщо заметіль раптом стихає і небо прояснюється - це віщує добрі зміни.

Сонник Мандрівника

Заметіль — сильні перешкоди в справах;

Втрата життєвої орієнтації.

Загальний сонник

Заблукати у сні через заметілі обіцяє Вам наяву прояснення ситуації, яку Ви давно намагаєтеся вирішити, але не можете цього зробити. Дівчині, яка побачила такий сон, може надійти пропозиція руки і серця, якого вона чекає вже досить довго. Спостерігати у вікно заметіль - застереження про те, що Ваші справи можуть прийти в занепад через Вашої нерішучості. Жінці такий сон передвіщає обман з боку подруги.

Якщо в дорозі Вас застала завірюха, то чекайте проблем з грошима і нерозуміння колег. Діловим людям такий сон віщує банкрутство або втрату великої суми грошей через невдалого вкладення капіталу.