Тлумачення сну «Збори»

Сонник Міс Хассе

Побачити в сновидінні збори - це означає, що всі ваші праці виявляться марними;

Головували на ньому - знайдете влада.

Якщо наснилося збори громади, це до суперечки з кимось.

Езотеричний сонник

Присутність на зборах підказує, що, захопившись проблемами планетарного масштабу, ви запустили власні справи, що може мати погані наслідки. Вели збори - значить, доведеться вирішувати суспільні питання.

Побачити стихійне, емоційне збіговисько - це підказка:

Не в тій, де треба, сфері ваші емоції шукають виходу. Через це ви можете конфліктувати і скандалити в громадських місцях.

Сонник Симона Кананіта

ЗбориБути присутнім на збори - за світовими проблемами ви забули власні справи. Це може вийти вам \ "вийти боком \». Вести збори - вам належить вирішувати суспільні питання. Стихійне, бурхливий - ваші емоції шукають виходу не в тій сфері, де треба.

Новітній сонник

Збори — тяжкі сумніви, виявите прорахунки у своїй роботі.

Сучасний сонник

Якщо Вам сниться, що Ви відвідуєте збори - в реальному житті Ви проявите незвичайну активність у комерційних справах і приймете остаточне рішення щодо свого особистого життя.

Якщо ж після зборів у Вас залишився неприємний осад - наяву приготуйтеся до розчарування.

Сонник XXI століття

Участь у сні у страйку або зборах - передвістя майбутніх неприємностей на роботі.

Якщо ви один з її організаторів - значить, незабаром вам належить неприємна розмова.

Бачити у сні страйк чи страйк робітників - значить, незабаром станеться подія, яка змусить вас по-іншому подивитись на багато речей, задуматися про своє майбутнє.

Якщо уві сні ви побачили мирну демонстрацію або хід - такий сон обіцяє вам несподіваний і благо приємний поворот подій, брати в ній участь - значить, вас чекає успіх у справі, на який ви не розраховували.

Якщо уві сні на демонстрації, мітингу або параді ви несете гасло чи транспарант - такий сон свідчить про твердість вашого характеру в вирішенні проблем і впевненості у своїх силах.

Підготовляти уві сні гасла або транспаранти, писати їх, дивитися, як хтось пише - передвістя неприємностей або погіршення самопочуття.

Бачити у сні готовий лозунг в руках у когось - знак того, що незабаром вас чекає важкий час з безліччю турбот.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Присутнім у сні на великому зібранні людей, зайнятих обговоренням якогось питання - означає, що у вашому житті, схоже, намічається непростий період, для подолання якого від вас буде потрібно уміння концентруватися. Готуйтеся до того, що найближчим часом вас будуть долати різного роду сумніви, а стороння суєта то і справа стане відволікати від чогось головного. Будь-які спори або розбіжності на зборах вказують на великі розбіжності у вашій голові і провіщають заминки в ділах.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Збори — до пліток.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Збори — до поїздки на похорон або поминки.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Збори — цей сон говорить про те, що всі охоче обговорюють новини про вас і вашого життя.

Середньовічний сонник

Побачити зібрання людей - передвіщає великий гнів.

Сонник Міллера

Бачити у сні збори (з'їзд) - означає незвичайну активність у Ваших комерційних справах і заручення, що вінчає любов. Неприємне збори, де немає згоди, принесе Вам розчарування.

Снотолкователь

Бачити у сні збори (з'їзд) - означає незвичайну активність у Ваших комерційних справах і заручення, що вінчає любов. Неприємне збори, де немає згоди, принесе Вам розчарування.