Сонник «Жадібність»

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви виявляли жадібність, це можна розцінювати як підказку починати відкладати гроші «на чорний день» вже зараз, оскільки вже скоро вам доведеться вирішувати неабиякі фінансові проблеми. Дорікали в жадібності когось - значить, опинитеся в неприємній ситуації, для успішного подолання якої вам доведеться звернутися до близьким або друзям. Вчили дитину не скупитися - незабаром на вас обрушиться купу справ, впоратися з якими вам буде дуже важко.

Сонник Лонго

Приснилося, що ви скупилися, - це натяк на те, що і наяву подібні почуття можуть бути не таким вже й рідкісним гостем у вашій душі. Боячись з якихось причин залишитися обділеним, ви віддаєте перевагу ні з ким і нічим не ділитися. Не чекаєте ви такої поведінки і від оточуючих, а тому не ображаєтеся, коли вони ставляться до вас, як ви до них.

Хтось у вашому сні продемонстрував жадібність щодо вас - значить, і наяву ви відчуваєте дефіцит чогось, і досить сильний. Вас це гнітить, і ви жадаєте знайти джерело, який би дозволив заповнити вакуум. Може бути, вам в цьому допоможе близька людина.

Новітній сонник Г. Іванова

Проявляти користолюбство, скупість - до матеріальної втрати.

Новітній сонник

Проявляти жадібність — до матеріальної втрати.

Сучасний сонник

У сні проявляти жадібність - в найближчому часі відчувати великі фінансові труднощі, тому відкладете на чорний день вже сьогодні.

Якщо вам сниться, що ви дорікаєте кого-небудь в жадібності - це означає, що ви потрапите в неприємну ситуацію.

Для того щоб вийти з неї переможцем, вам доведеться звернутися за допомогою до близьких чи друзів.

Якщо уві сні ви вчите дитину не бути жадібним - незабаром на вас обрушиться багато справ, впоратися з якими вам буде дуже важко.

Сонник XXI століття

Бути самому уві сні дуже жадібним - передвістя майбутніх матеріальних труднощів, фінансових збитків, невиправданих витрат.

Бачити у сні жадібних людей - знак того, що не варто довго боротися з проблемами, які ви не в змозі вирішити самі, краще звернутися за допомогою, і вам допоможуть.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Бачити у сні жодного людини - до економії у всьому.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Побачити в сні, як хтось з великою жадібністю їсть - до зміни у фінансовому становищі.

Теткінскій сонник-2012

Жадібність своя — необхідність звернути увагу на виконання закону Дарування (також відображення сильного небажання з чимось розлучитися).

Чужавідображення бажання у що б то не стало мати щось.

 
Відноситься до тем: