Тлумачення сну «Жало»

Сонник Міллера

Сон, в якому Вас ужалило якесь комаха, пророкує зло і нещастя.

Якщо дівчині присниться, що її вжалили, - значить, наяву її будуть мучити сум і каяття через чоловічий самовпевненості.

Вас кусає будь комаха - нещастя, зло;

Для молодої жінки - бути укушеної комахою - глибоке каяття, печаль, так як Ви надмірно довірлива до чоловіків.

Якщо Вам приснилося, що Вас ужалило-яке комаха, то будьте готові неприємностей і проблем.

Для молодої жінки сон, у якому вона покусала комахою, означає, що їй уготовано розчарування в людях, пов'язане з її зайвою довірливістю.

Сонник Лонго

Приснилося, що в вас увігнав жало, - це говорить про те, що періодично люди з вашого кола спілкування дозволяють собі безпідставно чіплятися до вас і нападати. Ви думаєте, що вони праві, і, відчуваючи свою провину, ще намагаєтеся виправдатися, а це тільки погіршує становище.

«Жалити» когось уві сні гострим словом - такий сон означає, що ви намагаєтеся нейтралізувати своїх супротивників, але робите це так, що ваше протистояння - це дрібні «комарині укуси»:

Відчутного утрати ви нікому не наносите, тільки дрібні капості. А це викликає у ваших ворогів швидше насмішку, ніж страх.

Витягувати з тіла бджолине жало - це віщує вам страждання, які заподіють люди, перш пользовавшиеся вашим повною довірою. Правильніше буде сказати, що воно спровокувало їх на обман, тому тепер вам тільки й залишається, що пожинати плоди власної необачності.

Витягати жало в іншої людини - це означає, що, може статися, до вас скоро звернуться за допомогою. Навіть вважаючи себе нездатним надати цю підтримку, не варто з ходу відмовляти і тим самим позбавити людину останньої надії.

Сонник Фрейда

Витягати уві сні жало - подібний сон свідчить про те, що в інтимному житті ви часто відчуваєте больові відчуття. Можливо, виною тому - незручність або недосвідченість вашого партнера або ваші фізіологічні особливості.

Новий сімейний сонник

Сон, в якому вас ужалило якесь комаха, пророкує зло і нещастя.

Якщо дівчині присниться, що її вжалили, - наяву вона буде переживати через чоловічий самовпевненості.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Бджолине жало впивається в ногу. - Буде радість, пов'язана з матеріальною вигодою, придбанням.

Східний жіночий сонник

Приснилося, що тобі ужалило-яке комаха - будь готова до неприємностей і проблем. Молоду жінку сон, в якому вона покусала комахою, попереджає:

Їй уготовано розчарування в людях - і все через її довірливості.

Сучасний сонник

Якщо Вам приснилося, що Вас ужалило-яке комаха, то будьте готові неприємностей і проблем.

Для молодої жінки сон, у якому вона покусала комахою, означає, що їй уготовано розчарування в людях, пов'язане з її зайвою довірливістю.

Сонник Данилової

Бачити у сні жало - символ бажання, задовольнити яке заважають комплекси або якісь життєві ускладнення. Насправді вам хочеться повністю віддатися випробовуваним відчуттям, але ви не дозволяєте собі розслабитися. Витягати уві сні жало з тіла - ваш опір, нерозуміння не тільки образить вашого сексуального партнера, але і приведе до серйозних розбіжностей у подальшому.

Східний сонник

Приснилося, що тобі ужалило-яке комаха - будь готова до неприємностей і проблем.

Молоду жінку сон, в якому вона покусала комахою - попереджає:

Їй уготовано розчарування в людях і все через її довірливості.

Малий сонник Велесів

Жало — неприємність.

Новітній сонник

Витягувати з свого тіла жало бджоли - до обману з далекосяжними наслідками.

Сонник XXI століття

Відчувати уві сні біль від жала змії або бджоли - значить наяву звільнитися від тимчасового захоплення, виймати жало - означає позбутися неприємного оточення.

Сонник Білого мага

Якщо уві сні вас вжалили - значить, в реальному житті ви час від часу піддаєтеся незаслуженим нападкам і необгрунтованим причіпкам з боку оточуючих. Вам-то здається, що вони праві, і відчуваєте себе винуватим та ще намагаєтеся виправдатися, що тільки погіршує становище.

«Жалити» уві сні - в реальному житті ви намагаєтеся нейтралізувати своїх супротивників, але робите це так, що ваш «потужний відсіч» перетворюється на «комарині укуси» - помітного втрати ви нікому не наносите, тільки дрібні капості, а це здатне викликати глузування,.

Витягати у себе жало від укусу від бджоли - ви постраждаєте від людей, яким раніше безоглядно довіряли. Правильніше сказати, що своїм безмежним довірою ви спровокували їх на обман і тепер вам залишається лише пожинати плоди своєї необережності.

Витягати жало у когось іншого - можливо, до вас скоро звернуться за допомогою. Навіть якщо вам здається, що ви не в силах допомогти, не відмовляйте одразу і не позбавляйте людини останньої надії.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Бути ужалених комахам уві сні - знак того, що людина, яку ви вважаєте незначним, або подія, якій наяву ви не надаєте великого значення, можуть принести вам велике зло і отруїти ваше життя.

Снотолкователь

Сон, в якому Вас ужалило якесь комаха, пророкує зло і нещастя.

Якщо дівчині присниться, що її вжалили - значить, наяву її будуть мучити сум і каяття через чоловічий самовпевненості.

Сонник для закоханих

Дівчину, яку у сні ужалило комаха, буде мучити печаль через те, що її коханий погано обійдеться з нею.

Малий сонник

Якщо Вам приснилося, що Вас ужалило-яке комаха, то будьте готові неприємностей і проблем.

Для молодої жінки сон, у якому вона покусала комахою, означає, що їй уготовано розчарування в людях, пов'язане з її зайвою довірливістю.

Жіночий сонник

Укуси комах у сні - віщують зло і нещастя.

Якщо такий сон сниться дівчині - наяву її будуть мучити сум і каяття через чоловічий самовпевненості.

Теткінскій сонник-2012

Жало — звертає увагу на те місце тіла, яке було вжалити.

 
Відноситься до тем: