Тлумачення сну «Жалюзі»

Сонник Міллера

Якщо приснилися жалюзі були щільно закритими, це говорить про наявність у вас якоїсь таємниці. Між тим, шила в мішку не сховаєш, і скоро все відкриється. Відкривати у сні жалюзі - до знайомств або ймовірного виявлення в уже знайомих людях невідомих вам до цієї пори якостей. Жінці цей сон може передвіщати прагнення до розваг. Поламати уві сні жалюзі - це застереження про те, що про вас будуть пліткувати й пліткувати. Вдалося їх полагодити - ці чутки швидко зійдуть нанівець, не заподіявши вам особливих незручностей.

Якщо ж ремонт неможливий, то вас чекає незаслужена наклеп, наслідком якої стануть моральні страждання. Вішати жалюзі у себе вдома - сон з таким сюжетом означає справедливість власних побоювань з приводу непевності своїх силах, а також безпеки. Власні сили і сили своїх супротивників вам ще доведеться оцінити.

Езотеричний сонник

Закриті — не хочете помічати зміни навколо. Відкриті - чекайте новин, активно шукайте їх!

Бачити їх щільно закритими - все, що Ви приховуєте - відкриється;

Відкривати — нові знайомства;

Для жінкипрагнення до розваг;

Зламалися — Ви станете предметом загального обговорення і пліток;

Змогли їх полагодити - чутки про Вас швидко припиняться, не заподіявши Вам особливих незручностей;

Неможливо полагодити — незаслужена наклеп, яка заподіє Вам моральні страждання;

Вішати — Ваші побоювання з приводу своєї безпеки, невпевненість у собі обгрунтовані, Вам доведеться оцінити власні сили і сили своїх супротивників.

Сонник Лонго

Вішати уві сні жалюзі - в реальному житті ви дуже скритний чоловік, який будь-яким способом намагається захистити своє життя від зовнішнього світу. Ви створили свій маленький світ і цілком їм задоволені. Вам не до вподоби, коли цікавляться вашими справами, вашим життям. Пора б зрозуміти, що відповідати докладно, з безліччю деталей на питання "Як життя?" або "Як справи?" від вас ніхто не вимагає. Ці питання - самі звичайні формули ввічливості, не зобов'язують вас до поширеного відповіді. Людині, запитати вас про життя-буття, достатньо односкладової відповіді. Дивитися крізь жалюзі - сон означає, що про багатьох поняттях і явищах у вас складається неправильне уявлення. А все тому, що ви невірно судіть про причини того, що відбувається і, як наслідок, ваші висновки також перекручені. Це дуже заважає вам нормально сприймати оточуючих вас людей і світ.

Бачити у сні, як хтось вішає жалюзі, - в недалекому майбутньому ви станете випадковим свідком чужої таємниці. Піднімати уві сні жалюзі - ви дивитися на світ відкритими очима і знаходите його прекрасним. Тимчасові невдачі не можуть похитнути ваш оптимізм, і ви без особливих зусиль вмієте втішити інших. Опускати уві сні жалюзі - ви, безумовно, чогось боїтеся, але намагаєтеся це приховати від оточуючих і ні в якому разі не показати близьким, що чимось стурбовані. Чомусь вам здається, що ваше оточення обов'язково скористається ситуацією, в якій ви опинилися Ви не розраховуєте навіть на те, що у вас є помічники і друзі, готові ділити з вами біди і щиро допомогти вам. Пилові жалюзі - ви безумовно втратили інтерес до життя. Що трапилося? Посварилися з близькою людиною? Невдачі на роботі? Вам докучають? Як би банально не звучало наступне висловлювання, все одно промовте:

"Життя прекрасне!" А тепер уявіть, що буде, якщо вас позбавлять цього безцінного дару - життя? Змініть обстановку. Зламані жалюзі означають, що у вашому житті настала перепочинок і ви цілком можете приділити собі деякий час.

Сонник Фрейда

У сні вішали жалюзі - сон повідомляє про вашу надмірної замкнутості в інтимних відносинах. Відразу після сексуального контакту ви прагнете і в буквальному, і в переносному сенсі закритися від партнера. В іншому ви так само потайливі, тому важко розраховувати на прояви будь-яких ваших почуттів по відношенню до партнера. Через це ви сливет байдужої особливою, адже це не відповідає дійсності.

Знімати жалюзі уві сні - сон говорить про вашому гарячому бажанні позбутися скутості, яка охоплює вас, коли справа доходить до плотських утіх. Ви відразу втрачаєте свою природну привабливість і «затискаєтеся». Постарайтеся привести себе до думки про те, що ваша скутість ніяк не допомагає поліпшити ваші інтимні відносини і зміцнити любов;

Ставитеся до всього простіше.

Новітній сонник

Жалюзі — у вас є, що приховувати від оточуючих.

Сучасний сонник

Бачити у сні щільно закриті жалюзі - наяву Вам є, що приховувати.

Відкривати жалюзі — означає, що Вам мають нові знайомства, можливо, в знайомих людях Ви відкриєте до цієї пори невідомі Вам якості.

Для жінки такий сон - може означати прагнення до розваг.

Якщо жалюзі уві сні зламалися - Вам належить стати предметом загального обговорення і пліток.

Якщо у сні Ви змогли їх полагодити - чутки про Вас швидко припиняться, не заподіявши Вам особливих незручностей.

Якщо жалюзі вже неможливо полагодити - Вас чекає незаслужена наклеп, яка заподіє Вам моральні страждання.

Вішати уві сні жалюзі в своєму будинку - означає, що Ваші побоювання з приводу своєї безпеки, невпевненість у собі обгрунтовані, Вам доведеться оцінити власні сили і сили своїх супротивників.

Сонник XXI століття

Купувати у сні жалюзі або вішати їх - означає, що ваше матеріальне благополуччя або положення в суспільстві дуже хитке.

Бачити закриті жалюзі - передвістя швидкого викриття, все таємне стане явним.

Відкриті жалюзі уві сні - обіцяють вам взаєморозуміння в сім'ї та з оточуючими.

Сонник Білого мага

Вішати уві сні жалюзі - в реальному житті ви дуже скритний чоловік, який будь-яким способом намагається захистити своє життя від зовнішнього світу. Ви створили свій маленький світ і цілком їм задоволені. Вам не до вподоби, коли цікавляться вашими справами, вашим життям. Пора б зрозуміти, що відповідати докладно, з безліччю деталей на питання «Як життя?» Або «Як справи?» Від вас ніхто не вимагає. Ці питання - самі звичайні формули ввічливості, не зобов'язують вас до поширеного відповіді. Людині, запитати вас про життя-буття, достатньо односкладової відповіді.

Дивитися крізь жалюзі - сон означає, що про багатьох поняттях і явищах у вас складається неправильне уявлення. А все тому, що ви невірно судіть про причини того, що відбувається і, як наслідок, ваші висновки також перекручені. Це дуже заважає вам нормально сприймати оточуючих вас людей і світ.

Бачити у сні, як хтось вішає жалюзі - в недалекому майбутньому ви станете випадковим свідком чужої таємниці.

Піднімати уві сні жалюзі - ви дивитися на світ відкритими очима і знаходите його прекрасним. Тимчасові невдачі не можуть похитнути ваш оптимізм, і ви без особливих зусиль вмієте втішити інших.

Опускати уві сні жалюзі - ви, безумовно, чогось боїтеся, але намагаєтеся це приховати від оточуючих і ні в якому разі не показати близьким, що чимось стурбовані. Чомусь вам здається, що ваше оточення обов'язково скористається ситуацією, в якій ви опинилися Ви не розраховуєте навіть на те, що у вас є помічники і друзі, готові ділити з вами біди і щиро допомогти вам.

Пилові жалюзі — ви безумовно втратили інтерес до життя. Що трапилося? Посварилися з близькою людиною? Невдачі на роботі? Вам докучають? Як би банально не звучало наступне висловлювання, все одно скажіть:

«Життя прекрасне!» А тепер уявіть, що буде, якщо вас позбавлять цього безцінного дару - життя? Змініть обстановку.

Зламані жалюзіозначають, що у вашому житті настала перепочинок і ви цілком можете приділити собі деякий час.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Закривати уві сні жалюзі - приховувати ганебний факт від людей.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Бачити у сні, як ви закриваєте на вікнах жалюзі - до приховування фактів на суді.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні на вікнах жалюзі - означає, що ви намагаєтеся щось приховати від людей.

Теткінскій сонник-2012

Жалюзівідображення відкритості взагалі. Відображення боязні відкритися (також необхідність і / або можливість відкритися).