Тлумачення сну «Жертва»

Сонник Міллера

Побачити себе жертвою якоїсь інтриги - пророкує Вам пригніченість духу внаслідок того, що вороги взяли над Вами верх. Ваші сімейні відносини будуть теж натягнутими.

Якщо уві сні Ви дозволяєте собі погрози і насильство по відношенню до інших, то це передвіщає, що Ви безчесно наживете багатство, Ваші недозволені дії викличуть гіркий жаль Ваших близьких.

Сонник Лоффа

Відомості про злочини, що мають місце в сучасному суспільстві, доступні кожному, що готує нас до потенційної можливості самим стати жертвою. Сни про перетворення в жертву не тільки широко поширені, але і стають ще більш частими.

У сновидіннях ми можемо стати жертвою кого або чого завгодно. Це може бути вбивство, пограбування, побиття, згвалтування, шахрайство, образа вас родичем або другою половиною - цей список можна продовжувати ще дуже довго. У всіх способах впливу на вас, в результаті яких ви перетворилися в жертву, є явні і приховані знаки, які вимагають розгляду.

В першу чергу необхідно з'ясувати:

До того моменту, коли ви стали жертвою, якою мірою вразливе було ваше положення? Хто виступив в ролі агресора? Чи було так, що джерелом для раптової демонстрації зла стали відносини, які викликали у вас почуття безпеки? Може, цей випадковий акт насильства щодо вас вчинив незнайома людина? Присутнє Чи в вас відчуття, що ваш кривдник знає вас, що у вас була якась, хоча б непрямий зв'язок? Коли ви відповісте.

На ці питання, можете приступати до наступного кроку - вивчати тлумачення сну про конкретний вид злочину.

Сонник Лонго

Виявитися у сні в якості жертви - в дійсності ви і є жертва, причому по добрій волі. Просто ви так влаштовані - вам подобається жертвувати собою, щоб підвищити про себе думку оточуючих. Ловити уві сні жертву - в реальному житті ви прагнете володіти більшим, ніж маєте. Ви не цілком задоволені існуючим станом справ і речей. Але в гонитві за великим ви забуваєте про багатьох правилах, яких має дотримуватися кожен порядний чоловік. Ви безжально використовуєте інших людей для досягнення своїх цілей. Рятувати уві сні жертву - в недалекому майбутньому вас попросить про допомогу близька людина. Безсумнівно, ви її надасте, але при цьому не відмовите собі в задоволенні поморалізіровать. Можливо, колись ви попереджали цієї людини про можливі негативні наслідки його поведінки. Але тоді він вас не послухався, а через деякий час прийшов просити допомоги. Приносити уві сні жертву - у своїх цілях ви часто берете під інтереси інших людей. У глибині душі ви усвідомлюєте, що чините неправильно, але поступати по-іншому ви не вмієте, та й не хочете. Бережіться, коли-небудь з вами обійдуться точно також, причому це буде людина з вашого близького оточення.

Сонник Фрейда

Якщо ви приносите жертву, то ви мрієте про нові партнерах і незвичайних сексуальних відчуттях.

Якщо вас приносять в жертву, то ви таємно мрієте про сексуальні контакти з елементами мазохізму.

Якщо ви спостерігаєте жертвоприношення, то ви дуже боязка людина і у вас постійно виникають труднощі при спілкуванні з представниками протилежної статі.

Побачити себе жертвою якоїсь інтриги - пророкує Вам пригніченість духу внаслідок того, що вороги взяли над Вами верх. Ваші сімейні відносини будуть теж натягнутими.

Якщо уві сні Ви дозволяєте собі погрози і насильство по відношенню до інших, то це передвіщає, що Ви безчесно наживете багатство, Ваші недозволені дії викличуть гіркий жаль Ваших близьких.

Бути жертвою якоїсь інтриги - печаль, поганий настрій внаслідок того, що вороги візьмуть над Вами верх, натягнута обстановка в сім'ї;

Загрожувати комусь насильством - Ви знайдете нечесним шляхом багатство, а Ваші вчинки викличуть співчуття Ваших компаньйонів;

Брати участь в жертвопринесенні - Ви будете лицемірним і раболіпним людиною, до тих пір, поки вище почуття обов'язку не відкриє Вам очі.

Сон, в якому Ви приймаєте участь в жертвопринесенні, означає, що деколи Ви піддаєтеся низьким почуттям.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Якщо ви бачите уві сні принесення когось або чогось в жертву, значить, у вашому житті є область, де ви постійно чимось жертвуєте. Це мучеництво. Див. "Мученик". Ви відчуваєте, що не в силах вплинути на своє життя, що обставини володіють вами. Запам'ятайте:

Ви керуєте своєю долею. Твердо скажіть собі:

"Я і тільки я владний над своїм життям. Я управляю своїми життєвими подіями. Я визначаю, що і як відбувається зі мною ".

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Якщо жертва постійно є вам як знамення або ви постійно жертвуєте собою, можливо, у вас є комплекс мученика. Це дуже руйнівний тип поведінки. Вам слід звернутися до психотерапевта або перепрограмувати свою підсвідомість, роблячи заяви:

"Я визнаю і поважаю себе. Я володію безцінним даром життя ". Це також може означати, що ви перебуваєте у владі обставин і не намагаєтеся отримати над ними контроль. Заявіть собі:

"Я роблю вибір в житті і його ніхто не зробить за мене. Я контролюю своє життя і обираю обставини життя ". Самовіддача у благо ближніх і суспільства відрізняється від самопожертви. Вчинок може бути таким же, але енергія, що стоїть за самовіддачею, відрізняється від тієї, яка штовхає на самопожертву. Коли ви віддаєтеся цілком і безоглядно, не чекаючи подяки, то виграєте емоційно і фізично. Приносячи себе в жертву, ви зазвичай підсвідомо бажаєте викликати захоплення своїм вчинком.

Якщо цього не відбувається (а так зазвичай і трапляється), ваша енергія вичерпується.

Новий сімейний сонник

Побачили себе жертвою якоїсь інтриги - як би вороги не взяли над вами верх. Ваші сімейні стосунки теж можуть стати напруженими.

Якщо уві сні хтось став вашої жертвою - можливо, ви безчесно наживете багатство.

Сонник Данилової

Бачити у сні жертву, приносити когось в жертву - у вас можуть бути приховані бажання, потреби. Можливо, ви мрієте отримати над кимось повну владу, досягти задоволення, заподіявши партнеру неприємні відчуття.

Бачити в сні себе жертвою - ви зустрінете владного, підпорядковуючого вас собі партнера, який допоможе вам досягти бажаного задоволення.

Американський сонник

Якщо ви бачите уві сні принесення когось або чогось в жертву - значить, у вашому житті є область, де ви постійно чимось жертвуєте. Це мучеництво. Ви відчуваєте, що не в силах вплинути на своє життя, що обставини володіють вами. Запам'ятайте:

Ви керуєте своєю долею. Твердо скажіть собі:

«Я і тільки я владний над своїм життям. Я управляю своїми життєвими подіями. Я визначаю, що і як відбувається зі мною ».

Ідіоматичний сонник

«Принести себе в жертву» - заради чогось;

«зробити пожертвування» — в храм;

«відчувати себе жертвою» або «виступити в ролі жертви», «жертовність» - як співчуття.

Новітній сонник

Приносьте жертву — до підвищення на службі;

Спостерігаєте, як приносять - вам доведеться чимось поступитися.

Сучасний сонник

Брати участь в жертвопринесенні - передвістя того, що Ви будете лицемірним і раболіпним людиною, до тих пір, поки вище почуття обов'язку не відкриє Вам очі.

Сонник Білого мага

Виявитися у сні в якості жертви - в дійсності ви і є жертва, причому по добрій волі. Просто ви так влаштовані - вам подобається жертвувати собою, щоб підвищити про себе думку оточуючих.

Ловити уві сні жертву - в реальному житті ви прагнете володіти більшим, ніж маєте. Ви не цілком задоволені існуючим станом справ і речей. Але в гонитві за великим ви забуваєте про багатьох правилах, яких має дотримуватися кожен порядний чоловік. Ви безжально використовуєте інших людей для досягнення своїх цілей.

Рятувати уві сні жертву - в недалекому майбутньому вас попросить про допомогу близька людина. Безсумнівно, ви її надасте, але при цьому не відмовите собі в задоволенні поморалізіровать. Можливо, колись ви попереджали цієї людини про можливі негативні наслідки його поведінки. Але тоді він вас не послухався, а через деякий час прийшов просити допомоги.

Приносити уві сні жертву - у своїх цілях ви часто берете під інтереси інших людей. У глибині душі ви усвідомлюєте, що чините неправильно, але поступати по-іншому ви не вмієте, та й не хочете. Бережіться, коли-небудь з вами обійдуться точно також, причому це буде людина з вашого близького оточення.

Сонник для стерви

Бути уві сні жертвою якихось інтриг - ти будеш засмучена своєю поразкою, але незабаром з новими силами почнеш добиватися перемоги.

Якщо у сні ти когось ображаєш - ти сильно засмутити близьких людей своїми непривабливими вчинками і негідною поведінкою.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви стали жертвою змови - наяву це віщує поразку яке повалить вас в пригнічений стан. Бути жертвою пограбування - означає, що ваші стосунки з чоловіком або коханим загостряться до такої міри коли разом жити і співіснувати вже просто неможливо.

Якщо ж уві сні ви всіляко пригноблював свою жертву, проти якої безсилі наяву - значить, в реальному житті ви наживете своє багатство не зовсім законним чином, чим викличете осуд близьких вам людей.

Сонник Мандрівника

Жертва, як роль - больова, чутлива, пригноблює психологічна частина сплячого, травміруемим аспект «Я»;

Почуття провини, образи;

Пасивна життєва позиція, депресія.

Середньовічний сонник

Здійснювати жертву — до радості.

Снотолкователь

Побачити себе жертвою якоїсь інтриги - пророкує Вам пригніченість духу внаслідок того, що вороги взяли над Вами верх.

Ваші сімейні відносини будуть теж натягнутими.

Якщо уві сні Ви дозволяєте собі погрози і насильство по відношенню до інших, то це передвіщає, що Ви безчесно наживете багатство, Ваші недозволені дії викличуть гіркий жаль Ваших близьких.

Сонник для закоханих

Якщо вам сниться, що ви стали жертвою інтриг, це означає, що ваші сімейні відносини будуть далекі від ідеальних.

Якщо уві сні хтось став вашої жертвою, це обіцяє несхвалення з боку коханої вашої зарозумілості і досконалих вами нечесних вчинків.

Загальний сонник

Брати участь в жертвопринесенні - передвістя того, що Ви будете лицемірним і раболіпним людиною, до тих пір, поки вище почуття обов'язку не відкриє Вам очі. Брати участь в жертвопринесенні - передвістя того, що Ви будете лицемірним і раболіпним людиною, до тих пір, поки вище почуття обов'язку не відкриє Вам очі.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Жертовні посудини — віщують велике багатство.

Малий сонник

Сон, в якому Ви приймаєте участь в жертвопринесенні, означає, що деколи Ви піддаєтеся низьким почуттям.

 
Відноситься до тем: