Тлумачення сну «Злоба»

Французький сонник

Чиясь злість у сні віщує занепокоєння, тривогу, докори сумління, зловживання довірою.

Якщо уві сні Ви відчуваєте до когось злість, то в реальному житті через Вашого неуживчивого характеру Ви ризикуєте розгубити друзів.

Якщо у сні Ви відчуваєте, що хтось злиться на Вас, то наяву Вам слід побоюватися підступу ворогів, які переховуються під маскою друзів.

Сонник Лоффа

На кого ви сердилися у сні? Чим була викликана ця злість і до яких наслідків вона привела? Злість - досить часта гостя наших сновидінь:

Саме там знаходять собі вихід накопичилися наяву негативні емоції, тому що сердитися досхочу і відкрито більшість людей дозволяють собі набагато рідше, ніж виникає таке бажання. За великим рахунком, злоба завжди руйнівна, тому не дивно, що її традиційно вважають забороненим почуттям особистості;

Її поява в сновидінні - це прояв Воно.

Як правило, злість присутній в снах тих, хто в реальному житті не може відкрито висловити це відчуття. Це почуття є реакцією на потенційну загрозу. Виникаюча озлобленість - це прояв відчуття незадоволеності, яке ми відчуваємо, коли нам відмовляють у тому, що, як ми думаємо, належить нам по праву або по необхідності.

Сни, просочені цим почуттям, закликають задуматися про відносини з оточуючими. Якщо, приміром, ви відчуваєте злість у відношенні людини, до якого наяву нічого подібного відчували, то це означає, що ви підсвідомо його наділили досконалістю, а він тим не менше вельми далекий від нього;

Це можна розцінювати як просте нагадування про людських слабкостях.

Сонник Міллера

Якщо Вам приснилося, що Ви злі на когось, такий сон означає, що Ви пали на думці друзів через свого неприємного характеру. Вам слід контролювати свої почуття. А якщо Вам приснилося, що хтось зловмисно користується Вами, це знак того.

Сучасний сонник

Сон, в якому Ви гніваєтеся на якусь людину - попереджає про те, що за Вашого нестерпного характеру друзі будуть цуратися Вас. Намагайтеся контролювати свої почуття.

Якщо Вам сниться, що інші затаїли на Вас злобу - в реальному житті Ваші недруги, сховавшись під маскою друзів, будуть прагнути заподіяти Вам зло.

Новітній сонник

Злість — до необдуманих вчинків, про який доведеться скоро гірко шкодувати.