Тлумачення сну «Злочин»

Дворянський сонник Н. Грішиній

Злочин у сні - символізує втрату, досвід, спробу. Стати об'єктом злочину - позбавити себе чогось життєво важливого, страх перед людьми випробовувати. У замаху брати участь - безцільно пожертвувати собою. Замах на себе бачити - випробувати нестерпні хвилювання. Красти в публічному місці - злидні. У знайомого - союз. Крадене купувати - домогтися чиєїсь прихильності. Грабувати - неприємність. Розтрату зробити - твоє добродушність буде погано використано. Пограбованим бути - тяжка втрата. У кублі лиходіїв бути - нещастя.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Відчувати в сні, що ви зробили або збираєтеся вчинити злочин - означає, що наяву ви ризикуєте зробити якийсь необачний крок, в якому скоро доведеться розкаятися.

У той же час, мова не йде про те, що наяву ви можете зробити реальний злочин - набагато частіше уві сні під злочином розуміється зрада власним принципам.

Так, якщо в сні ви бачите себе злодієм - це означає, що гонитва за прибутком може змусити вас переступити через себе або піти на якесь приниження. У будь-якому випадку сон підказує, що, змінивши своїм принципам, ви будете гірко шкодувати про це своєму кроці.

Чути в сні, що вас звинувачують у злочині, якого ви не скоювали - є вірною ознакою того, що наяву ви не помічаєте, як здійснюєте фатальний для себе крок, чреватий неприємними наслідками.

Бачити у сні якусь людину і знати, що він скоїв той чи інший злочин - передвіщає, що найближчим часом ви можете отримати якесь спокусливе пропозицію, яка загрожує обернутися для вас важкими переживаннями.

Сонник від А до Я

Бачити у сні, що ви виправдовуєте у злочині - наяву вам доведеться чимало поламати голову над каверзними завданням, кому з партнерів віддати перевагу, щоб не залишитися у програші сьогодні і разом з тим не втратити доходів у перспективі.

Бути уві сні свідком злочину означає, що незабаром можете бути скомпрометовані. Здійснити у сні дрібне злочин і відбутися штрафом - знак того, що вам варто поспішити з реалізацією своєї ідеї, інакше вас випередять конкуренти.

Якщо уві сні ви вчинили великий злочин, наприклад, пограбували банк, - значить, наяву понесете значні втрати. Бути залученою до суду, визнавши за собою скоєння особливо тяжкого злочину, наяву означає, що людина, колись залишив вас заради іншої жінки, повернеться і буде на колінах благати пробачити його і прийняти назад.

Понести важке покарання за злочин - наяву спровокуєте скандал в солідному закладі, уникнути покарання - знайдете надію на краще майбутнє.

Середньовічний сонник

Мати справу з клятвопорушення - означає безліч ворогів.

Сонник Міллера

См.

Злочин ець, Мародер.