Значення імені «Андріан»

Походження: Андріан від грецького - «з Адріатики».

Значення: Він настільки флегматічен, що будь-які проблеми його мало цікавлять. Єдине і постійне бажання - щоб його залишили в тіні дерев до закінчення дня. Йому подобається спілкуватися з людьми, але тільки щоб не відчувати самотності. Він постійно повинен відчувати чиюсь любов. Любов для нього - сенс життя. Йому вдається дивним чином поєднати любов, секс і лінь. У ньому немає агресивності. Сила волі його дрімає. Єдиним проявом активності є захоплення. Його важко довести до стану роздратування і зовсім неможливо у нього викликати злобу. За зовнішнім спокоєм криється талановита особистість з розвиненою уявою. У Андріана величезні можливості: у нього хороший стиль викладу, він красиво й цікаво говорить, і професія, пов'язана з технікою, йому теж по плечу. Може стати інженером, механіком, конструктором. Іноді його спокушає професія військового, але йому не підходить дисципліна, тому краще залишити ці мрії. Володіє розвиненою інтуїцією. У нього аналітичний склад розуму. Любить вдаватися в подробиці, але лише для того, щоб схилити інших до своєї точки зору. Він професіонал у своїй справі. Активний тільки у своїй галузі діяльності і категорично відмовляється втручатися в чужі справи. Занадто чутливий, хоче бути коханим. Трагедією для нього буде шлюб з холодною, байдужої жінкою. З зворушливою ніжністю ставиться до дітей і тварин. У моральному відношенні він бездоганний. Злоязичнікі це пов'язують з його малою активністю і навіть слабкою потенцією. Але це не так. Любов і дружба для нього святі. А його потенції може позаздрити будь-який чоловік.

Здоров'я у Андріана: відмінне. Він, як правило, батько численного сімейства. Трохи може турбувати кров'яний тиск. Йому слід побільше рухатися. Слабкими пунктами можуть виявитися шлунок і кишечник. Але якщо він веде здоровий спосіб життя, хвороба йому не загрожуватиме. Необхідно уникати надмірного вживання алкоголю. Сексуальні стосунки з коханою відносить до чогось самому прекрасному, для нього це свято. Не може жити без друзів, його всі люблять і завжди чекають. Потрібно визнати, що Андріан надзвичайно артистичний, щедрий, дамський угодник. У нього завжди гарний настрій. Не ставить зайвих питань і виливає навколо себе спокійну радість.

«Зимовий»: дотепний, розумний, душа суспільства. Тяжіє до точних наук.

«Осінній»: спокійний, розважливий. Хороший наставник і педагог. Підходить до по-батькові: Борисович, Олексійович, Юрійович, Миронович, Володимирович, Федорович.

«Літній» Андріан: веселун, любить розваги, гарний спосіб життя. Може бути актором, музикантом.

«Весняний»: легковажний, великодушний, уважний до оточуючих, безтурботний.

Підходить до по-батькові: Євдокимович, Зіновійович, Романович, Ярославович, Едуардович, Анатолійович.