Значення імені «Антон»

Значення, походження: Це ім'я походить, ймовірно, від давньоримського родового імені Антоній, що означає «вступає в бій». Однак є й інші версії. У перекладі з грецької «антон» - противник, з латинської - прю. Це просте, велике і гарне ім'я. У ньому яскраво виражені ознаки мужності і дещо слабше - сили, мощі і величності. Воно сприймається як гучне і хоробре, а також округле, гладке і красиве. Поширене не тільки в Росії, але і Європі.

Іменини, святі покровителі: 12 cічня, 21 січня, 30 січня, 1 лютого, 18 лютого, 23 лютого, 25 лютого, 10 березня, 14 березня, 27 квітня, 1 травня, 17 травня , 20 травня, 20 червня, 6 липня, 7 липня, 19 липня, 23 липня, 26 липня, 13 серпня, 16 серпня, 22 серпня, 15 вересня, 7 жовтня, 11 жовтня, 23 жовтня, 30 жовтня, 8 листопада, 22 листопада, 14 грудня, 20 грудня

Зодіак імені: Лев.

Планета: Сонце.

Колір імені: Жовтий; червоний і білий, взяті приблизно порівну.

Камінь-талісман: Гранат.

Рослина: Клен, часник.

Тварина: Марабу, гепард.

Основні риси: Інтуїція, активність, збудливість, моральність.

Тип: Вміє чекати. Познайомившись зі стилем життя Антона і його поглядами на світ, згадуєш про мудру нерухомості марабу - його тотемного тваринного. Будь-яке питання він вивчає досконально.

Ім'я та характер: Антон не вплутується ні в які авантюри і сумнівні підприємства, поки ситуація гранично не проясниться. Він об'єктивний, здатний до самопожертви, хоча йому не вистачає сміливості і впевненості у своїх силах. У компанії Антон тримається кілька на відстані («Антон - душа суспільства» - це важка маска). Але він вірний товариш. Дуже чутливий до невдач, схильний до зміни почуттів.

Антон чарівний і відразу ж розташовує до себе. Ці якості зберігаються у нього на все життя.

Доля: Його життя - каскад провалів, компромісів, злетів. Бореться сам з собою. Весь час рветься на свободу, забуваючи, що плата за неї - самотність.

Психіка: Интроверт. Схильний замикатися в своїй шкаралупі. Родичі та близькі повинні рахуватися з цим.

Інтуїція: Розвинена. Найчастіше Антон прислухається до її голосу більше, ніж потрібно, повністю залежить від неї.

Інтелект: Глибокий, здатний до синтезу.

Антон має гарну, чіпкої пам'яттю. Не використовує всіх своїх можливостей, так як часто в останню хвилину втрачає самовладання.

Моральність: Натура Антона не звикла відчувати моральний тиск.

Здоров'я: Витривалий, не втомлюється! Але потребує свіжому повітрі і сні. Слабкі місця - нирки і очі.

Сексуальність: Для Антона любов - катування. Відсутність впевненості в собі може розвинутися в комплекс неповноцінності, а це відлякує партнерів. Іноді Антон буває агресивний, що є наслідком страху, а не результатом розбещеності і злоби. Часто сентиментальний. Імпульсивний, іноді почуття беруть гору над розумом. Він не чужий скажених пристрастей, трапляються сексуальні зриви. Йому притаманні дві крайності: від шаленства любові, самозречення - до дикої вольності, від сором'язливості - до нестримної розбещеності. Після сорока років Антон зазвичай досягає довгоочікуваного благополуччя в сексуальному житті. Найбільш повне задоволення він швидше за все знаходить з «літніми» жінками - Маріанною, Тетяною, Христиною, Елеонорою, Наталією або Міленою. Підвищеною сексуальністю володіє Антон Дмитрович.

Шлюб, сприятливі союзи: з Валерією, Катериною, Мариною та Іриною.

Захоплення: Любить книги й читає їх з величезним задоволенням.

Поле діяльності: Медицина. Може стати досвідченим інженером. Вміє розповідати і завойовувати увагу слухачів.

Бізнес: Антон не боїться роботи. Охоче ​​береться за будь-які справи і в підсумку вміло справляється з ними. На роботі він стає майстром своєї справи, талановитим вченим. Однак часто сам не знає, чого хоче або не може ясно висловити свої бажання, а тому не належить до людей, які займають високі посади. Справа в тому, що він довго роздумує, перш ніж прийти до якогось рішення, раптово надихається і робить все навпаки.

Антон скритний, схильний сумнівам. Важко досягти помітного успіху в суспільстві людині, яка не впевнений у своїх силах.

Знаменитості: Брукнер, Васильєв, Веберн, позіху, Макаренко, Рубінштейн, Спадавеккіа, Табаков, Таммсааре, Чехов.

Дивіться також значення батькові: Антонівна і Антонович.