Значення імені «Борислав»

Давньослов'янське - обретающий славу в боротьбі. Розвиток дитини в ранньому дитинстві ускладнено частим захворюванням бронхітом. За допомогою зусиль батьків після п'яти років Борислав перестає часто хворіти, здоров'я його міцніє день від дня, і до школи він йде вже здоровим хлопчиком. З перших тижнів народження його слід загартовувати. Він добре вчиться, добре сприймає новий матеріал, легко ладить з дітьми. Багато знає, добре підготовлений, так як йому батьки приділяли підвищену увагу. До жінок у нього особливе ставлення - він їх обожнює. Він закоханий у всіх жінок одразу, дуже сексуальний і до похилих років. Для нього вони слабкі істоти, які потребують захисту. У нього багато партнерок по сексу, навіть після того, як він обзаводиться родиною і має в дружинах кохану жінку. Кожна жінка може викликати в ньому певний інтерес. Дружина його дуже щаслива, не підозрюючи, що у Борислава можуть бути зв'язки на стороні. Про свої любовні пригоди не любить говорити, тому навіть близькі друзі не дога дивает, яким сексуальним гігантом. Він дуже прив'язаний до будинку, дітям, сім'я для нього - святе. Він ніколи не захопиться так, щоб залишити дружину і дітей. Борислав схильний до впливу більш сильних і яскравих натур;

Він прагне до лідерства, може наслідувати уявному кумирові. Він не жорстокий, охоче прощає провини, не пам'ятає образ, готовий виправдати будь-якого, хто винен у скоєному. При всій своїй войовничості і борцівських якостях дуже добрий і чутливий, здатний на глибокі співчуття і співпереживання, особливо в зрілому віці. Кидається на допомогу друзям, знайомим, навіть приятелям. Завжди бере відповідальність на себе, навіть якщо не брав у цьому ніякої участі, особливо коли до цього причетні близькі люди. Борислав ще і фантазер, із задоволенням пише твір на тему Ким би ти хотів стати? , Що б ти зробив, якби став президентом?

Володіє неординарним мисленням, в його голові народжується чимало цікавих ідей з юнацького віку, так як це розумний, ерудований хлопчик. Грудневий Борислав надмірно упертий і наполегливий, дуже самолюбний, нерідко влаштовує батькам істерику, якщо йому щось не подобається. Поступатися йому не можна, і батьки повинні знати, що капризи дитини обернуться для всіх і в першу чергу для самої дитини небажаними наслідками. Вміє домагатися свого. За характером Борислав - борець за справедливість, захисник слабких і знедолених.

Борислав нерідко в розмові зі старшими говорить, що хоче бути військовим, що йому подобається захищати слабких;

На це слід звернути увагу і розвивати його схильності.