Значення імені «Дмитро»

Від грецького відноситься до Деметрі. Зовні виявляє схожість з матір'ю. Часті респіраторні захворювання, ангіна, грип, бронхіт роблять Діму хворобливою дитиною. У дитинстві помітні нестійкість нервової системи, примхливість, підвищена вимогливість до оточуючих. З віком здоров'я Діми зміцнюється, а примхливість перероджується в упертість. Дуже вольовий, може вибухнути, з ним складно спілкуватися. Розумний, наполегливий, винахідливий, не боїться праці. Колеги цінують в ньому товариськість, здатність легко переживати невдачі. У підсумку Дмитрові просуваються по службі, особливо досягають успіху в тих професіях, де необхідно спілкуватися з людьми. Обожнюють затишок, комфорт, красивих жінок і різноманітні задоволення. Їм важко обмежити себе в чомусь. Щоб створити Дмитру необхідний рівень життєвого комфорту, дружині доведеться чимало поламати голову. З цим ім'ям у багатьох асоціативно пов'язано слово Самозванець.

Дмитро смів, чарівний і жорстокий. Кидаючись у бій, він рідко думає про наслідки, за що буває часто покараний. Влюбливі. Нове почуття захоплює їх так сильно і неподільно, що без особливих докорів сумління вони змінюють свої симпатії. Незважаючи на нерідкі для них повторні шлюби, зберігають зворушливу прихильність до дітей від попередніх шлюбів і продовжують піклуватися про них протягом усього свого життя. Дружині доведеться змиритися з буркотливістю чоловіка. Великим авторитетом у Дмитрієв користується мати. Помірно ревниві. Вони не проти випити, але пристрасть до спиртних напоїв не відчувають. Романтичне ставлення до жінки зберігається до самої старості.

Сексуальність ім'я Дмитро Дмитро досить пізно пізнає свою першу жінку. Він трохи непрактичний, делікатний (особливо літній), подружню зраду якщо і здійснює, то проживши з дружиною багато років. Трапляється, що тільки до сорока років він починає повністю розуміти свої сексуальні можливості і осягати те, що іншим чоловікам було відомо ще в юності. Відкривши для себе всю повноту відчуттів, які може дати секс, він позбавляється від властивої йому перш ідеалізації інтимних відносин і починає вести інтенсивне сексуальне життя. Однак може статися і так, що його неабиякий темперамент залишиться нереалізованим.

Дмитро часто виявляється нездатним звільнитися від забобонів і неправильних уявлень про статеве життя. У цьому випадку його чекають розчарування і жаль про втрачені роки молодості. Такий Дмитро в подружжі стає хорошим і вірним чоловіком. Вересневий Дмитро любить дружину, допомагає їй, але внутрішня замкнутість і суперечливість так і не покидають його до самої старості. Своєю холодної стриманістю він намагається висловити зневагу до сексу, але романтичні мрії довго займають його. У Дмитра немає природного інстинкту що-небудь робити. На ризик він не піде, невідомість і невизначеність страшать його. Свої пристрасті намагається стримувати, пригнічувати їх розумом. Власне сексуальна поведінка Дмитро прагне привести у відповідність із загальноприйнятими моральними нормами. Багато Дмитрові так і не одружуються, залишаючись старими холостяками. Своє особисте життя Дмитро, як правило, намагається організувати сам, і в зрілому віці почувається затишно. До сексу ставиться обережно, якщо у нього є коханка, вона в цій області вельми великодосвідчені.

Дмитро - чоловік помірного темпераменту, але багато говорить про секс і слухає про нього з неприхованим задоволенням. Для зимового Дмитра любов і секс нероздільні. Чим дошкульніше його партнерка, тим відвертіше він у своїх еротичних ласках. Йому знайомі бурхливі захоплення, він не терпить невірності подруги, ревнивий і підозрілий. Свої сили в сексі вміло розраховує, намагається уникати складних ситуацій. Таємниця імені Дмитро відповідно до теорії батька Павла (П.

А. Флоренського) Його характер і весь вигляд значний, це натура з могутніми задатками, але вкрай неузгодженими між собою.

Дмитро пристрасний, і пристрасті його - не поверхові потягу і захоплення, а глибокі почуття.

Дмитро гордий, і ця гордість тягне за собою прямоту і правдивість. Він прив'язаний до їжі і питва, до розкішній обстановці, схильний цінувати зовнішній шану, потім йому хочеться грошей, що дають і владу, і різні задоволення. Це - важка початок Дмитра. Така тяжкість робить його взагалі важким у життєвих стосунках і разом з його внутрішньою загальмованістю служить перешкодою до повного розкриття і здійсненню його здібностей.

Дмитро обдарований значно вище середнього, але гордість змушує його вимагати від себе більшого, ніж він здатний, і, розуміючи свою недостатність для цього, він вважає за краще зовсім утриматися навіть від того, на що він здатний.