Значення імені «Едгар»

Від древнегерманского страж міста.

Едгар - натура яскрава, різнобічна, дуже впевнений у собі. Зайва самовпевненість може привести до того, що він не розрахує сили і потрапить в неприємну переробку. Але Едгар тут же згрупуйте, як кажуть спортсмени і знайде блискучий вихід.

Едгар кілька самозакоханий і егоїстичний, любить пустити пил в очі, бути предметом загальної уваги. Самолюбство, зарозумілість, прямолінійність можуть перешкодити щастя в сімейному житті. Тотемна тварина Едгара - дельфін, тотемне рослина - трюфель. Виключно інтелігентні і розумні люди. Їм вдається вирішувати десятки питань одночасно і все дуже добре. У житті їм доводиться нелегко. Чудова пам'ять у поєднанні з допитливістю дозволяє їм займатися дослідженням самих різних проблем і виробляти власну думку з кожного питання. Вони поєднують в собі об'єктивність з суб'єктивністю, впевненість у своїх силах з певною нерішучістю. Воля сильна, хоча, може бути, і недостатня для такої непересічної натури. Не слід допускати, щоб надмірна збудливість переростала в нервозність. У такому випадку ці люди стають некерованими і несправедливими.

Едгар уперті, особливо якщо їм пропонують щось нове. Їх важко переконати, тим більше що часто вони дійсно праві. Ретельно вибирають собі сферу діяльності і так організовують навчання, щоб швидше домогтися наміченої мети. Це природжені винахідники з величезними можливостями. Їм підходять професії, де можна наказувати, керувати людьми і процесами. Це бездоганні організатори, з одним лише недоліком - вони всі хочуть робити самі. При певному збігу обставин стають мізантроп. У самому розпалі роботи їх можуть відвідати сумніви, які вони, втім, намагаються не показувати. Інтуїція хороша, але вони не довіряють їй, вважаючи за краще інтуїції логіку. Їх принцип - надійність, грунтовність. Мають блискучим, одночасно аналітичним і синтетичним розумом. Не слід вступати з ними в тривалі дискусії, так як ви будете просто поховані під лавиною аргументів. Рідко проявляють ніжність. У хлопчиках з таким ім'ям необхідно з дитинства розвивати добрі почуття і терпимість до інших людей, навіть якщо ті не такі розумні й розвинені, як вони.

Едгар високоморальні. Своїм занадто бездоганною поведінкою часто дратують оточуючих. По відношенню до товаришів, будь то чоловіки або жінки, безкорисливі;

Дружбі дуже вірні. Незважаючи на те, що здоров'я у них міцне, турбуються про нього. Повинні уникати розумового перенапруження і збуджуючих засобів, займатися спортом, не нехтувати сном. Заняття йогою - те, що для них просто необхідно. Задоволення своїх почуттів входить в їхні життєві плани.

Панують над своїми сексуальними бажаннями: вони не бажають втрачати контроль над ситуацією, навіть коли мова йде про почуття. Люблять приймати гостей, люблять перебувати в центрі уваги. Натури цікаві. На жаль, їм не завжди вдається розподіляти час і увагу між сім'єю і роботою, знаходити золоту середину між обов'язком і почуттями, ніжністю і строгістю. Кілька відірвані від реального життя можливо, в силу надмірної інтелігенції.