Значення імені «Евелін»

Англійська форма імені;

Можливо, походить від імені Єва. Евелін - дуже емоційна, рухлива дівчина з величезним запасом енергії. У неї дуже розвинені творчі здібності, вона артистична і щира у своїх поривах і проявах радості.

Евелін захоплива особистість, вона допитлива і може мати кілька незвичайне хобі - цікавитися японською поезією або зайнятися парашутним спортом.

Евелін досить самолюбні, але це не робить її зарозумілою і зарозумілою. Вона дуже товариська, у неї багато друзів і знайомих.

Евелін влюблива й часто втрачає голову, робить божевільні вчинки саме в ім'я і заради любові. Вона - відданий друг, якому можна довірити свою таємницю. У шлюбі Евелін не проти покомандувати своїм чоловіком, але все ж у більшості випадків верховенство в її родині належить саме чоловікові.

Евелін непогана господиня і любляча дружина, але обмежувати своє життя лише сімейними клопотами вона не бажає. Енергетика, карма імені Цих жінок виділяє із загального оточення насамперед їх крайня емоційна рухливість, цілеспрямованість і гостре самолюбство.

Енергетика Евелін передбачає особливої ​​твердості характеру і вольових якостей, однак жінці для успіху вони і не так важливі - у них інша зброя: чутливість і слабкість. Особливо гостро це проявляється в дитячому віці. Справді, у якого батька підніметься рука на крихке і беззахисне істота, навіть якщо це істота рішуче не знає міри в своїх запитах? Тут-то і виручає нічим не стримувана емоційність - радість чи сльози у неї настільки щирі, що відмовити їй буває вкрай важко. Одним словом, у неї всі шанси вирости дуже розпещеною жінкою, що навряд чи сприятливо позначиться на її долю. Не виключено, що з віком Евелін навчиться користуватися своєю емоційністю з відомою вигодою для себе - де треба, сльозу пустить, або висловить радість, коли цього вимагають обставини. Словом, вона дуже артистична, причому запідозрити її в нещирості не можна - вона дійсно надзвичайно емоційна, от тільки емоції ці, як вітер або сонячний зайчик: промайнули і сліду не залишили. Секрети спілкування Евелін занадто емоційна і влюблива, щоб повністю покладатися на її емоції. Але при будь-якому розкладі вона не залишиться байдужою до компліментів і подарункам.