Значення імені «Єлизар»

Давньоєврейське - бог допоміг. У грудному віці слабенький дитина, доставляє багато клопоту батькам, вимагає підвищеної уваги і ретельного догляду.

Єлизар довірливий, ранимий хлопчик. Часто застуджується, схильний до інфекційних захворювань. З віком здоров'я його міцніє, хвороби йдуть. Незібраний, йому можна кілька разів-повторювати одне і те ж, але він ніби нічого не чує. Сильно прив'язується до друзів, щиро відданий їм, важко переживає зраду. Забувши про свої обов'язки по дому, може піти за дорученням мами в магазин і загратися у дворі з хлопчиськами. До одруження має жінок небагато, бо не прихильник швидкоплинних зв'язків, довго зустрічається з однією жінкою. Розлучається з нею з вагомої причини, довго переживає і не має бажання заводити нову зв'язок. Найчастіше одружується на тій, яку знає давно і добре. У сексі поміркований, розум всегдаберет верх над емоціями. Дорослий Єлизар, обережний і скритний, боїться розкритися перед товаришами, глибоко ховає свою довірливість і прихильності. Багато хто навіть не здогадуються, що це людина тонкої душі, дуже ранимий і чутливий. Одягає маску байдужості до всього, одягається в броню байдужою холодності, жорсткої іронії і насмішкуватості. Віддає перевагу творчій роботі, що вимагає частого контакту з новими людьми. Він всебічно розвинений, дуже талановитий. Володіє даром переконання, вміє привернути до себе. Захоплюється психологією і філософією. Одружується вдало, сім'ю будує на довірчих відносинах, він відданий чоловік і друг. Особистість яскрава і неординарна, він привертає увагу жінок. Але у відносинах з ними Єлизар гранично обережний, боїться розкритися перед Улюбленою жінкою, довго зустрічається з нею, не зізнаючись у справжніх почуттях. Сильно прив'язується до будинку, насилу змінює місце проживання, навіть якщо нові умови набагато краще і комфортніше старих. Сім'я для нього - надійний тил, тиха гавань, де завжди ржно знайти спокій, підтримку близьких, любов дітей. Єлизар може знайти своє покликання в релігії, присвятити себе служінню церкви. Зимовий Єлизар має сильний характер, але натура витончена, вишукана. Людина тонкого душевного складу. Любить поезію, живопис. Життя його не надто балує, але він не стає від цього злісним або мстивим. Важко переживає невдачі та розчарування. Він - душа колективу, тим більше що рідко змінює місце роботи. З колегами Єлизар м'який і уважітелен;

Ті йому платять взаємністю. Дотепний, веселий, хоча і не дуже відкритий. Він ненав'язливий, але завжди в центрі уваги. Нерідко йому довіряють керувати колективом, в якому він виріс. Кар'єру робить легко, але знехотя. При необхідності Єлизар може бути різким, жорстким я вимогливим. Не прагне до вершин, але заслуговує на увагу керівників, які і висувають його кандидатуру на більш високі посади.