Значення імені «Франц»

Особистість Франца: Чоловіки, які вчать.

Колір: Блакитний.

Основні риси: Воля, активність, інтелект, сприйнятливість.

Тотемна рослина: Лимонник.

Тотемна тварина: Альбатрос.

Знак: Близнюки.

Тип: Дуже самовпевнені люблять доводити іншим, що саме вони праві. Проте в глибині душі їх часто долають сумніви, властива їм також нерішучість, яку вони вважають своїм недоліком.

Психіка: Здаються холодними і стриманими сторонніми спостерігачами, однак під попелом байдужості ховається вогонь. Це суперечлива особистість: з одного боку, немов прибула з іншого світу, як міфічний альбатрос, а з іншого - цілком матеріальна і навіть агресивна.

Воля: Важко відрізнити від впертості.

Збуджуваність: Ці чоловіки не звертають уваги на оточуючих, однак і в них трапляються депресії.

Швидкість реакції: Відмінно володіють своїми емоціями, тільки зрідка «виходять із себе».

Поле діяльності: У праці Франц витривалий, наполегливий, іноді впертий. Їхня праця буває схожий на виклик: вони славно намагаються довести, що тільки вони одні в цілому світі працюють.

Інтуїція: Часто діють по інтуїції.

Інтелект: У них добре розвинене аналітичне мислення. Здатні до ранить іронії.

Сприйнятливість: Хочуть бути коханими, але самі не можуть висловити свою любов. Важко заводять друзів, чекають від них доказів відданості, у відповідь платять такий же відданістю. Вони дуже суперечливі. Невдача легко вибиває їх з колії.

Моральність: Швидше демонструють свої моральні принципи, ніж слідують їм за внутрішнім переконанням.

Здоров'я: Відмінне, хоча і схильні зловживати алкоголем. Дуже часто у них бувають напади головного болю. Можуть серйозно постраждати в автомобільній катастрофі, якщо не будуть зібрані за кермом.

Сексуальність: Їх сексуальність так само складна, як і їх характер в цілому. Складається з агресивності, чутливості, байдужості і поривів, які не завжди доходять до цілі.

Активність: Працюють швидше з почуття обов'язку, ніж рухомі ентузіазмом. Вчаться без захоплення, але старанно. Можуть стати високопоставленими службовцями, промисловцями, педагогами, фармацевтами, але завжди залишатимуться кілька сухими і відстороненими.

Товариськість: В них є міщанство: наприклад, запрошують до себе гостей не з гостинності, а бажаючи похвалитися своїм будинком і своєю дружиною. Можуть змінити свою міську квартиру на відокремлений, загублений в лісі будиночок.

Висновок: Для досягнення успіху Франц може діяти агресивно, не рахуючись з оточуючими. Завжди краще учити, ніж вчитися.