Значення імені «Федір»

Від грецького - божий дар. Хлопчик Федя трохи похмурий, мовчазний, упертий. Його рідко побачиш в якості заводія, він завжди трохи в стороні від дітей. Зате батькам і вихователям, а пізніше і вчителям подобатиметься акуратність цього хлопчика. Його речі майже завжди в повному порядку, книги і зошити лежать стопкою, а з приводу відірваною гудзики Федя довго буде журитися.

Він скупий: сусідові по парті не дасть ні переписати, ні підглянути в зошит, що не позичить йому лінійку або авторучку. На роботі Федір - один з кращих, він надійний і грунтовний. З товаришами доброзичливий, що не скандаліст, але стосунки обмежуються, в основному, кругом службових обов'язків. Після роботи, ввічливо попрощавшись, він поспішить додому. Майстрових, вміє робити по будинку майже все. Якщо у Федора є машина, вона буде у нього завжди в повному порядку, але просто покататися на ній - не в його характері. Він скрупулезен в дотриманні правил вуличного руху, рідко потрапляє в аварії. Федір ні в чому не любить поспіху. Він не з тих, хто на другий день після знайомства запропонує руку і серце. Перш він повинен переконатися, що вибір його абсолютно правильний, що обраниця дана йому Богом і, отже, на все життя. Жінки нетерплячі, які очікують легких перемог, звиклі до компліментів і гарячим визнанням, можуть і не дочекатися пропозиції Федора. Він майже ідеальний чоловік, прекрасний господар, турботливий батько. Випадкові зв'язки малоймовірні. Теща поважає Федора, зважає на його думкою, але онуків постарається частіше брати до себе додому, відчуваючи, що в батьківському домі їм не вистачає ласки.

Сексуальність імені Федір Сексуальне життя Федора починається пізно, коли більшість його друзів вже давно смаки сей солодкий плід. Федір ні в чому не любить поспіху, так само грунтовно він будує і своє сексуальне життя. Його статевий поведінка диктується прагненням до внутрішнього спокою і комфорту, так щоб сексуальні питання не відволікали його від виконання інших завдань, які він вважає для себе більш важливими: досягнення міцного положення, матеріального благополуччя, створення сім'ї, виховання, дітей. Федір - НЕ герой-коханець. Він вирішується на інтимну близькість з жінкою тільки з обопільної згоди. Він може видали любити своє божество, але не зробити рішучого кроку до зближення, переживаючи свою пристрасть у собі. Федір ревнивий, жінка, яку він вважає своєю, повинна бути завжди при ньому. Зради він не прощає, але, запідозривши подругу в невірності, скандалів не влаштовує, розлучається без всяких з'ясувань відносин. Йому мало, щоб партнерка відчувала до нього чуттєве потяг. Федору хочеться, щоб вона його любила, і тільки в цьому випадку здатний він випробувати повне психосексуальное, задоволення, не з кожною партнеркою він відчуває себе комфортно. Річний Федір володіє сильною сексуальної збудливістю, він не в змозі довго підтримувати платонічні відносини з жінкою і вже з перших хвилин фізичного контакту з партнеркою прагне до статевого акту, ігноруючи еротичні ласки. Зимовий Федір вельми вибірковий у пошуках партнерки, йому важко догодити, В подружніх стосунках велике значення надає сексу і одружується, як правило, на жінці чуттєвої, гарячої.