Значення імені «Гліб»

Походження: Ім'я рідкісне і дуже давнє. Походження його неясно. Можливо раннє запозичення з древнескандинавского мови слова «гудлеіфр» (віддавати під захист, улюбленець богів), або древнегерманского - «гутлеіб». Можлива також зв'язок зі старослов'янським словом «глеба», збереженим в польській мові зі значеннями «земля», «грунт», «рілля». Не виключено походження від російського слова «брила» (або «глоба») - жердина.

Значення: Мужнє, холодне і грубе ім'я. Його носій - людина оригінальний і незвичайний.

Іменини: 15 травня, 3 липня, 19 липня, 6 серпня, 18 вересня, 23 вересня

Зодіак імені: Рак.

Планета: Місяць.

Колір імені: Світло-блакитний, темно-зелений.

Камінь-талісман: Місячний камінь.

Рослина: Яблуня, конюшина.

Тварина: Коник.

Основні риси: доброчесним, помірність. Його постійно переслідує заклопотаність.

Тип: Прагне до самостійного і незалежного життя. За таким жінки таємно зітхають. Сім'янини, «коханці-ортодокси».

Ім'я та характер: Гліб з дитячих років не по-дитячому серйозний і спокійний. Дуже добродушний, його всі поважають за розважливість.

Гліб не терпить порожніх слів і обіцянок з боку інших і сам їх не дає. Він безроздільно довіряє друзям і дружині - настільки, що його просто неможливо обдурити, чи не відчувши себе останнім негідником.

Доля: М'якість, душевні надриви і недобру долю несе ім'я. Він приймає все, що відбувається навколо як належне. І навіть неприємності, які виходять від знайомих і незнайомих людей - не здаються йому чимось на зразок стихійного лиха.

Психіка: Домагається душевного спокою. Справжні свої почуття ховає глибоко в душі, не відразу розкриває їх і при інтимні зустрічі з жінкою.

Інтуїція, інтелект: Відрізняється здоровим розумом. Буває відлюдник, навіть похмурий і замкнутий. Друзів у нього майже ніколи немає. Він не схильний розкривати свою душу ні перед ким.

Моральність: Ніколи не відмовить у допомозі. Веде життя відкриту і видиму всім, але все ж незрозумілу для оточуючих. Мотиви його вчинків ведені тільки йому самому. У періоди воєн або інших небезпек Гліб перетворюється, стає хорошим солдатом, рятувальником.

Здоров'я: Здоров'я хороше, але виглядає старше своїх років, в основному через неквапливість та докладності.

Сексуальність: Гліб - пристрасна натура, йому властиві бурхливі захоплення, любовна романтика. Володіє сильною сексуальністю і, щоб уникнути складнощів з партнеркою, він може бути дуже дипломатичний. Він довго вивчає жінку, боячись помилитися, бо свої розчарування переживає глибоко. Разом з тим Глєб може бути напористий, прагне приступити до справи негайно, без попередньої підготовки сексуального контакту. Вимогливий, чекає від партнерки сильних пристрастей, вишуканих ласк і великої любові. Прагне до такої партнерці, яка буде більше про нього піклуватися, думати і жити так, як йому подобається і хочеться. Максимум сексуального взаєморозуміння можливий з Любов'ю, Раїсою, Діною, Адою, Тамарою, Марією та Майєю. Підвищеною сексуальністю володіє Гліб Андріанович.

Шлюб: Терпимо до недоліків дружини, але ревнивий і може навіть влаштувати розслідування, якщо виникнуть сумніви у вірності дружини.

Сприятливі союзи: з Софією, Тамарою, Валентиною, Євгенією, Майєю, Раїсою, Марією.

Несприятливі союзи: з Вікторією, Катериною, Інною, Лідією та Світланою.

Захоплення: Гліб - майстер на всі руки. Може відремонтувати радіоапаратуру, зварити кашу. Любить возитися з маленькими дітьми. Любити по-справжньому може тільки раз, тому йому важко знайти щастя. Часто має незвичні для інших захоплення, які займають його всерйоз і надовго.

Поле діяльності: Обирає собі не дуже поширену і популярну професію, досягаючи в ній великої, іноді навіть видатної майстерності, а тому часто виявляється незамінним.

Бізнес: Якщо Гліб стане керівником фірми, то у його співробітників буде спокійне життя. Користується заслуженим авторитетом в колективі. Усього в житті домагається своєю працею. Віддає перевагу трохи менше говорити і більше займатися справою. Найбільших успіхів у бізнесі може досягти Гліб Юрійович.

Знаменитості: Кржижановський, Панфілов, Самойлов, Скороходов, Сорокін (Глєбов), Успенський, Щепалін.

Дивіться також значення батькові: Глебовна і Глібович.