Значення імені «Іларіон»

Ім'я Іларіон переводиться з давньогрецької як веселий. Перебуванню цього імені у святцях ми зобов'язані життя і духовного подвигу блаженного митрополита Іларіона Печерського, схимонаха, мощі якого знаходяться в Печерському монастирі. Батько Іларіон Печерський прославився відходом у далекі печери Києво-Печерської лаври, а також своїм подвижництвом, житієм в отшельничестве і молитві, суворої аскезою і безприкладною святістю.

Іларіон був поставлений князем Ярославом у якості першого споконвіку російського митрополита, незалежного від влади грецького імператора і візантійського патріарха.

Іларіон володіє завидними якостями: почуттям гумору, чесністю, комунікабельністю. Люди люблять його за вміння вислухати, дати пораду, підтримати. Ми вітаємо нашого дорогого Іларіона з іменинами і бажаємо йому бути радісним кожен день, незалежно від змін в погоді і політики, бути веселим, навіть якщо має безліч турбот і накопичилася купа проблем, бути щасливим не дивлячись ні на що. Нехай ваше ім'я принесе вам таку можливість, нехай ангел-охоронець завжди буде з вами і вбереже вас від туги і нещасть. Нехай всі ваші друзі залишаться з вами до кінця днів, а спілкування з ними приносить вам тільки радість, нехай ті години, які ви проведете разом, будуть тривати, немов роки, і кожна хвилина вашої дружби залишиться в пам'яті і буде зігрівати вас завжди і скрізь.