Значення імені «Кузьма»

Від грецького космос - всесвіт, світ. У дитинстві - непосидючий хлопчик, заводила і бешкетник, не вміє слухати старших. Дає обіцянку не пустувати і відразу забуває про нього, відволікаючись на ігри. Організатор всіх ігор у дворі;

Принагідно інші хлопчаки не проти списати на Кузьму всі біди, так як він бере всю провину на себе. Стійко переносить покарання, але якщо вони несправедливі, може надовго затаїти образу. Має незалежний характер і стійку психіку - він не робить трагедії з нічого, реально сприймаючи світ. Дорослі часто незадоволені його непослухом. Це захоплива натура, може забути про все на світі, якщо зайнятий цікавою для нього справою. Зовні схожий на матір, у характері, однак, більше батьківських якостей. Дорослішаючи, Кузьма стає більш врівноваженим, здатним на неординарні вчинки. Смів, меткий, рішучий. Не замислюючись, кидається на захист друзів, відстоює справедливість. Готовий ризикувати, може в будь-яку хвилину різко змінити спосіб життя. Жити поруч з ним цікаво, але небезпечно, оскільки потрібно бути готовим до постійних змін і несподіванок. У колег Кузьма користується довірою. Завжди виконує дані обіцянки, намагається не підводити товаришів. Невдачі сприймає близько до серця. Не любить пристосовуватися до начальства, але завжди відчуває, який вітер дме, тому до конфліктів ситуацію доводить рідко. Вибирає роботу, пов'язану з поїздками, так як не любить одноманітності. Незамінний там, де потрібна живе спілкування з людьми. З ентузіазмом береться за нову справу, особливо, якщо воно йому до душі. Чоловіки, що носять це ім'я, наділені величезними інтелектуальними здібностями, які можуть реалізуватися за умови самодисципліни і чіткого визначення поставленої мети. Приймаючи рішення, Кузьма може піти на компроміс зі своєю совістю, знехтувати нормами суспільної моралі. Склад розуму синтетичний, здатний мнгновенно охопити і оцінити ситуацію, але часто Кузьма нехтує дрібницями. Слабке місце організму - очі й нервова система. Повинні уникати алкоголю. Кузьма непостійний у відносинах з жінками, часто змінює партнерок. Нерідко, перший шлюб закінчується розлученням.

Вдруге він більш грунтовно підходить до вибору подружжя: довго зустрічається з коханою, може навіть мати загальне з нею господарство, але в загс не поспішає. Тільки переконавшись, що його вибір правильний, він може оформити відносини і завести дітей. Болісно переживає розрив з першою сім'єю, якщо там залишилися діти. Дітей Кузьма дуже любить, може піклуватися про них не гірше матері; готовий на багато жертви, наприклад, відмовитися від улюбленої роботи, яка вимагає відряджень. У Кузьми золоті руки, він все вміє робити по дому, хороший майстер. Тотемним твариною є чайка, тотемною рослиною - осика. Воля швидше слабка, що виявляється своєрідно: можуть несподівано змінити перспективну роботу. Все життя Кузьму переслідує зайва нервозність, що додає йому деякі жіночні риси. Інтуїція досить хороша, але жива уява лише посилює занепокоєння. Енергетика, карма імені Ім'я дзвінке і рухливе, але йому не вистачає твердості.

Кузьма асоціюється з дотепами та приказками (кузькина мати, такого Кузьму я і сам візьму), тому поваги до імені мало. У зв'язку з цим важко очікувати, що самолюбство Кузьми не стане болючим чинності гострослів'я оточуючих - мало хто любить, коли над ним потішаються. Хорошим виходом з положення може стати власне почуття гумору Кузьми, інакше він перетвориться на людину з явним комплексом неповноцінності. Наділений же дотепністю, він може не тільки згладжувати негативні аспекти імені, а й утвердитися в колективі. В іншому енергетика імені увазі беззлобіе, життєрадісність і добродушність. Але для нормальної кар'єри Кузьмі доведеться набратися певної твердості. Секрети спілкування При спілкуванні з Кузьмою потрібно обачно користуватися дотепністю - Кузьма може болісно відреагувати на жарт на свою адресу. Не варто забувати, що ви маєте справу з м'яким, але досить самолюбним людиною.