Значення імені «Любомир»

Походження: Любомир зі слов'янського - «любов і мир».

Характеристика: У ранньому дитинстві розташований до простудних захворювань. Однак це ж робить його примхливим і розпещеним хлопчиком, хоча батьки його всіляко оберігають, надмірно опікують. Дуже ласкавий, уважний дитина. Сімейні торжества для нього - справжнє свято. Ніколи не забуває привітати з днем ​​народження маму чи бабусю. Пам'ятає всі дати. З однолітками привітний, ненав'язливий. Йому подобаються рухливі ігри на свіжому повітрі. Вразливий, не слід його лякати, він довго пам'ятає страшні розповіді, дуже боїться залишатися один вдома. У школі прекрасно вчиться, завжди в перших рядах. У класі лідер, користується повагою у однокласників, серед однолітків відчуває себе краще, ніж серед дорослих. Охоче ​​допомагає товаришам. Віддає перевагу інтелектуальні ігри, кросворди, шаради. Може годинами кататися на велосипеді. Багато читає, найбільше любить казки. Дисциплінований, його маленькі витівки нікого не дратують. Це спроби самовираження. Обожнює тварин, може розводити кроликів, голубів. Займається в технічних гуртках, захоплюється авіамоделюванням. Вдумчів і серйозний, трохи повільний, але зате якщо щось зробить, то на совість. Не терпить, коли за його роботою хтось спостерігає, це заважає йому. В юності стає небагатослівний, занурюється в себе, воліє самотність галасливим тусовкам.

«Грудневий» Любомир: відповідальний, самовпевнений, але справедливий, легко знаходить рішення будь-якого питання. Кілька егоїстичний, але це легко згладжується властивим йому альтруїзмом.

«Літній», особливо «липневий»: пихатий, надто переймається думкою про себе оточуючих, болісно переносить критику. Совісний, надійний. Твердий у рішеннях, свою точку зору змінює важко.

«Березневий»: натура суперечлива. Часто мучиться сумнівами. Діє твердо і рішуче тільки у випадках, коли зачепили його самолюбство. Честолюбний і безчестя не допустить. Зате чудово пристосовується до нового оточення і будь-якій ситуації, товариський і привабливий. Кар'єрист, але намагається просуватися по службі, не ущемляючи чиїхось інтересів.

«Осінній» Любомир: посидющий, скрупульозно виконує будь-яке завдання. Цілеспрямований і для досягнення мети може жертвувати багато чим. Не любить міняти оточення, комфортно почуває себе у знайомій компанії, серед друзів. Захоплюється точними науками, економікою, політикою.

«Зимовим» і «осіннім» підходять по батькові: Гнатович, Михайлович, Богданович, Сергійович, Павлович, Ярославович.

«Літньому» і «весняному»: Степанович, Савелійович, Костянтинович, Борисович, Ігорович.