Значення імені «Макар»

Походження: Макар з грецької - «блаженний».

Характеристика: Це один з найбільш таємничих типів характеру. Він урівноважений, здатний неординарно вирішувати проблеми. Здається носієм якоїсь певної місії. Досить скритний і розкривається тільки при сильному стресі. Тактовний, не піддається чужому впливу, впевнений у своїй правоті. Володіє сильною волею, але це проявляється тільки в екстремальних випадках. Керується Макар розумом, а не пристрастю. Ніколи не вихлюпує емоції, в пориві гніву вміє керувати почуттями. Чи об'єктивний. Повністю віддається задуманому справі, але без фанатизму. Він старанний учень і студент. Батькам не доводиться докладати особливих зусиль, виховуючи цього хлопчика. Він сам знає, що йому слід робити, і приймає на себе відповідальність за свою долю. Ретельно вибирає спеціальність. Береться тільки за ту справу, в якому компетентний. Цінність професії в його розумінні залежить не від престижності, а від ступеня інтересу до неї людини. Прекрасно знає, до чого прагне, і наполегливо йде до мети. Глибокий розум і високий інтелект дозволяють йому мислити глобально. Має хорошу пам'ять. Чи не цікавий. Повністю ігнорує пізнання в тих областях, які не є, як він вважає, його призначенням. Безкорисливий. Щедро дарує оточуючим любов і чуйність. Чи не намагається звернути на себе увагу, але його присутність в суспільстві стає для людей святковим. Високоморальними. Ніколи не зраджує своїм поглядам і переконанням. Для того щоб продуктивно діяти, повинен бути повністю впевнений у своїй правоті.

Здоров'я у Макара: з дитинства не відрізняється чимось особливим. Органи дихання найбільш часто схильні до захворювання. Йому слід оберігати легкі. Іноді з'являється загальна слабкість, втома. У зрілому віці Макар свідомо не дає собі розслабитися і хворіти. Він чітко засвоює, що для досягнення мети потрібно мати хороше здоров'я, і ​​прагне до цього. Сексуальний потенціал його великий, але він ніколи не дозволить собі піддатися своїм бажанням, миттєвим поривам, спокусі. Хороший сім'янин, люблячий чоловік, прекрасний батько. Його ентузіазм здатний заразити оточуючих. Від нього виходить тепло і дружелюбність. Біля нього відігріваються навіть самі заледенілі серця. У дружбі відданий, вимогливий. Запрошує в гості не для того, щоб приголомшити пишністю прийому, а для того, щоб розділити ваші невдачі, допомогти вирішити проблеми. Він дуже цінний друг, сильний і мудрий. Дивно багата і щедра особистість.

«Зимовий» Макар: невтомний ентузіаст, здатний повести за собою. Може бути хорошим воєначальником, політиком, дипломатом.

«Осінній»: прекрасний педагог, інженер, найбільше його приваблюють точні науки. Ім'я підходить до батькові: Вікторович, Олексійович, Едуардович, Харитонович, Тарасович, Миронович, Володимирович.

«Літній»: галантний, ерудит, інтелектуал. Може працювати в будь-якій сфері діяльності і скрізь успішно.

«Весняний» Макар: кілька безтурботний, але надзвичайно добрий. Альтруїст. Хороший актор, музикант, художник. По батькові: Артемович, Максимович, Валерійович, Григорович, Гаврилович - для нього найбільш підходящі.

Дивіться також значення батькові: Макарівна і Макарович.