Значення імені «Михайло»

Від давньоєврейського рівний богу. Маленького Михайла можна побачити в дитячому хорі. У нього хороший слух, до того ж він дуже компанійський хлопчик. У вихователів і вчителів з ним немає клопоту. Миша намагається все робити правильно і добре.

Михайли наділені логічним складом розуму. Можуть успішно працювати вчителями, адвокатами, серед них є воєначальники. Швидко орієнтуються в незнайомій обстановці, врівноважені, але критику сприймають болісно. Люблять тварин, рідко обходяться без кішки або собаки в будинку. Діти відчувають доброту Михайла, він же любить грати з ними, ні в чому не відмовляє, балує дорогими іграшками. Із задоволенням проводить час на садовій ділянці. Погано переносить самотність. Терпляче доглядає за старими батьками, капризи старих не дратують його. З Михайлом легко спілкуватися, просто миритися. Дружині не варто довго сердитися на нього - її чоловік високо цінує в жінці незлостивість і відхідливість.

Михайло щедрий і не дріб'язковий. П'є небагато, випивши, стає сентиментальним і в пориві почуттів може віддати все, що у нього є. На вечірках Михайло поводиться розкуто, жартує, співає пісні, він що називається душа компанії. Любить трохи покрасуватися. У жінці для нього головне - доброта, грубих жінок він уникає. Ревнивий і насилу приховує це.

Сексуальність імені Михайло Становлення сексуальної індивідуальності Михайла йде досить повільно, він довго не знає себе. Інтимну сторону життя він пізнає пізніше своїх однолітків. Трапляється, що його перший партнеркою виявляється його дружина, а сам він до весілля не усвідомив повністю ні своїх сексуальних потреб, ні своїх сексуальних можливостей.

Михайло схильний ідеалізувати жінку, в молоді роки вважає її неземним істотою, гідним поклоніння. З віком він позбавляється від подібного уявлення, але своє ставлення до жінки як до слабкого суті, нужденному в чоловічій захисті і заступництві, не змінює, а достоїнства своєї партнерки і раніше переоцінює.

Михайло щодо холодний і стриманий в любовних задоволеннях, хоча легко піддається п'янкому чарівності еротичних ласк.

Літній Михайло часто зводить задоволення любові до рідкісних епізодів, що відбувається по необхідності. Разом з тим він досить вправний у техніці сексу і, коли хоче продемонструвати свої чоловічі здібності, може блиснути майстерністю.

Зимовий Михайло не любить зовнішніх проявів любові, не терпить ніжних фраз і не виносить, коли його пестять, а його власні ласки завжди кілька грубуваті, іноді він заподіює жінці біль. Всі Михайли бридливі, тому панічно бояться випадкових зв'язків. З дружинами вони дипломатичні і терплячі. Їм подобаються жінки ніжні і поступливі, грубість в жінці не сприймають. Для січневого Михайла секс є свого роду неодмінною частиною спілкування і великого сліду в його душі не залишають. Він прагне до розваг, приємного проведення часу, і одружуватися не поспішає. У сімейному житті прагне до незалежності, до дружини пред'являє досить високі вимоги, в тому числі і сексуальні. У спільному житті Михайло легкий. Він щедрий, що не дріб'язковий, чарівний. Таємниця імені Михайло згідно теорії батька Павла (П.

А. Флоренського) За Михайлами міцно встановилося зіставлення їх з ведмедем, як і навпаки общеусвоено ім'я останнього - Мишка. Ведмідь - добродушний телепень, але він же і вельми спритний і лють, коли прийде час. Характерна для нього не просто його неповороткість і ваговитість, а подвійність його природи. Було б крайней помилкою думати про млявості його темпераменту, про внутрішню повільності і загальмованості душевних рухів. Всупереч звичайному тлумаченню, Михайло зовсім не флегматик, і стихія його аж ніяк не вода, а вогонь. Але тіло його, і фізичний і душевний тіло (розуміючи під тілом всю організацію органів, знарядь і засобів прояви внутрішнього руху у поза у світі), це тіло великий енерціі і великого внутрішнього тертя, воно відстає від велінь, що йдуть зсередини, і виносить їх назовні із значним запізненням. Тугий, важкий, може бути, заіржавілий механізм управляється Михайлом, і неминучі відповідні слідства - повільність і нерівність ходу, труднощі тонких рухів, втома самого самого управителя. Разом з тим ім'я Михайло - протилежність земної відсталості.

Михайло, сам по собі, в порядку моральному, ще не поганий і не хороший, а може стати і тим, і іншим.

Михайлу потрібні великі внутрішні зусилля і напруження волі, щоб досягти у світі бажаного. Йому доводиться дертися, перш ніж долезет він туди, куди більшість інших приходять легко і майже не замислюючись. Тому справа Михайла, незважаючи на значущість вкладених у нього зусиль, зазвичай буває мало доступно і не знаходить собі повного визнання і повної оцінки. Звідси - незадоволеність самого Михайла, а то і роздратування, і гнів на невідповідність зусиль і зовнішнього визнання й успіху.