Значення імені «Яким»

Давньогрецьке - благодушний. Якимові властиві вроджена чесність і справедливість. Ці якості зберігаються у нього на все життя. У зрілому віці це приносить йому чимало неприємностей. Захоплюється футболом. Батькам не доставляє особливого клопоту. Подорослішавши, проявляє інтерес до політики. Має багато друзів, користується у них авторитетом. Викривши когось у нечесності, миттєво перериває всякі відносини. Не терпить несправедливості і брехні.

Яким - людина мужня, володіє сильною волею, завдяки чому і домагається успіхів. Уважний до порад друзів, рахується з думкою колег. У колективі знаходить багато однодумців, товаришів, з якими у важку хвилину він може порадитися.

Яким вчиться на власному досвіді і намагається не допускати повторних помилок. Важко переживає особисті розчарування. За вдачею реаліст і матеріаліст, не схильний до ілюзорним планам. Дуже пихатий. Претендує на роль лідера. Вимогливий до підлеглих. Яким легко знаходить спільну мову з будь-якою людиною, приємний співрозмовник, вміє пристосуватися до будь-яких обставин. Інтуїтивно користується сприятливими можливостями, але не поступається своїми принципами. Дипломатичний, гнучкий, вміло уникає неприємностей, якщо це не зачіпає його достоїнств. Яким дуже обов'язковий, у нього добре розвинене почуття відповідальності. Прагне до матеріальної забезпеченості, але вона дістається йому нелегко. Він не терпить поверхневого відношення до справи, любить порядок у всьому. Його спосіб життя розмірений і відрізняється постійністю. Завдяки розуму, наполегливості і працелюбності зрештою досягає бажаного. У Якима тверезий погляд на життя, він надійний в роботі, вірний сім'ї. Яким збирається і мобілізує всі свої сили, стає нещадним і навіть безцеремонним. Він здається відчуженим, потайним, не кожному дано побачити красу його душі. Зовнішня холодність Якима приховує спрагу, бути визнаним, він гостро потребує участі і любові друзів, близьких. Яким - лідер і в колективі, і в сім'ї. Упевнений в собі, часто необгрунтовано - у цьому причина його помилок. Грудневий Яким психологічно нестійкий, його нервова система розхитана, поведінка нестабільно. Не надто практичний, його розрахунки не завжди правильні, іноді не може реально оцінити свої сили, прийняти правильне рішення. Емоційний, нестриманий. Якби він був більш цілеспрямований і раціонально використовував свої здібності, міг би домогтися грандіозних успіхів. Листопадовий Яким - людина відповідальна, незалежний, зважує кожен свій вчинок, аналізує дії інших. Намагається не дозволяти оточуючим робити помилки.