Значення імені «Жорж»

Давньогрецьке - хлібороб. Характер твердий, наполегливий, сміливий. У школі непосидючий, задерикуваті.

Жорж добрий і чесний.

У зрілому віці характер не змінюється: Жорж так само веселий і меткий, вміє постояти за себе. Любить спорт, займається плаванням, боксом, боротьбою. Він матеріаліст, до людей ставиться довірливо, але обов'язково перевірить все сам. Він працьовитий, не любить змінювати місце роботи. Його дратують вульгарність і тупість людей, він стає нервовим, буркотливою. Але більшу частину часу Жорж спокійний. Він oтзивчів, допомагає хворим і знедоленим, альтруїст. Любить позувати перед камерою і фотоапаратом. Хоча Жоржа не можна назвати мрійником, зовні він виглядає настільки романтично, ніби щойно спустився з небес. Одягається за останньою модою, дуже акуратний, це для нього має велике значення. Він дуже зайнятий і встигає зробити масу справ на роботі, а ввечері любить подивитися телевізор або пограти в карти в колі друзів. На всякі дурниці він не бажає витрачати час. У рисах обличчя Жоржа можна прочитати спокій і врівноваженість, здається, що він байдужий до своєї зовнішності, але, коли його ніхто не бачить, він частенько перед дзеркалом розглядає свій туалет, ретельно поправляє зачіску. Багатьом здається, що Жорж постійно про щось напружено думає, і це відповідає дійсності. Жорж обов'язковий, тримає дане слово. Нервова система засмучена. У його житті багато пригод.

Жорж не з тих, хто будує ілюзії і віддається мріям.

Жорж не любить дозвільного проведення часу, ем завжди здається, що зустрічі, коктейлі - марна трата часу, відволікаюча його від важливих справ. Якщо йому все ж доводиться виконувати світські обов'язки, він робить це з властивою йому витонченістю, але без особливого ентузіазму. Літній Жорж зовні інтелігентний, себялюбив, часто дивиться в дзеркало, буває кілька разів одружений і не шкодує про розірваних попередніх зв'язках.

У шлюбі в основному народжуються хлопчики. Із задоволенням водить автомобіль, але ремонтом займатися не любить.

Жорж любить собак і приділяє їм багато уваги, гуляє з ними вечорами.

Жорж гордий, не вміє пристосовуватися до будь-кого, не може знайти підхід. Йому важко догодити, що створює певні складності в спілкуванні. Може працювати інженером, педагогом, тренером, журналістом, артистом шансоньє, архітектором, юристом, керівником підприємства, вoдітeлeм, бізнесменом.

Зимовий - складний, запальний. Завзятий мандрівник, непосида. Легко знаходить друзів, але так само легко з ними розлучається, якщо бачить їх нечесність. Широка натура, не проти погуляти, має успіх у жінок. При всьому цьому Жорж дуже ранимий і чутливий, сексуален. У зимового Жоржа і народженого пізньої осені народжуються найчастіше дівчинки. З кожного шлюбного союзу він виносить якусь користь для себе. Для нього кожен шлюб здається вдалим, хоча він може бути кілька разів одружений. З дружиною залишаються друзями надовго роки, з дітьми охоче підтримує теплі, сповнені любові отношени.

Осінній Жорж постійно потрапляє в неприємні ситуації, але не ламається, чи не зраджує друзів, бореться за справедливість. Багато читає, але найбільше любить пригодницькі романи.