Значення імені «Аліна»

Походження: У перекладі з древнегерманского - «благородна».

Іменини: 20 жовтень

Основні риси: воля - активність - інтелект - сприйнятливість.

Знак зодіаку: Терези, Водолій.

Колір: Ліловий.

Камінь-талісман: Перли.

Тотемна рослина: Лілія.

Тип: жінки на ім'я Аліна вміють тримати себе в руках, що дозволяє їм виплутуватися з важких ситуацій. У певних обставинах стають агресивними. Виховувати таких дівчаток дуже важко, так як ними нелегко керувати.

Психіка: екстраверти, легко пристосовуються до навколишнього життя. Одночасно об'єктивні і суб'єктивні. Відчувають величезну потребу цілком присвятити себе якійсь справі, будь то турбота про благо рідних, громадська діяльність або релігія.

Воля: із заліза, а швидше - зі сталі. Не дозволяйте їм сідати собі на шию.

Збуджуваність: дуже сильна, але ніколи не переходить в нервозність.

Швидкість реакції: природжені революціонерки. Якщо необхідно відмовити їх від будь-якого проекту, то це можна зробити лише переконанням, але ніяк не силою.

Активність: їх можна порівняти з богатирями. Можливо, щоб жити з ними, теж потрібно бути богатирем?

Інтуїція: легко розуміють глибоко приховані таємниці оточуючих, їх неможливо провести, чи стосується це ваших думок або вашого серця.

Інтелект: значний. Тонкі дипломати і користуються цим якістю в усіх ситуаціях. У них відмінна пам'ять і величезний інтерес до життя і світу.

Сприйнятливість: основний двигун їхнього життя. Якщо вірять і люблять, можуть перевернути гори, якщо ж розчаровуються, то все перетворюють на руїни. Батьки не користуються авторитетом в очах цих дівчаток.

Моральність: складається з строгості і поступок. Вчинки конкретних людей оцінюють дуже строго, якщо ж мова йде про події або цілих народах - допускають відступу від суворих норм.

Здоров'я: живучі, як саламандри, але все-таки повинні піклуватися про здоров'я, зокрема про шлунок.

Сексуальність: секс для них - все або нічого. Здатні присвятити себе служінню ідеалу - навіть своє інтимне життя. Але все може статися ... Врахуємо той факт, що в їх характері багато чоловічих рис.

Поле діяльності: здається, що вони народжуються на світ вже з готовим планом життя. Все навколо них повинно крутитися в їх власному темпі. Це той рідкісний тип жінок, для яких завжди відкриті всі двері, але якщо втрачають віру в свої сили і своє призначення, можуть зазнавати поразки.

Товариськість: чи можна говорити про дружбу цих Дон Кихотов в жіночому вигляді, провідних нескінченну боротьбу з вітряними млинами? Вони горді, їх дружба деспотична, зате істинним друзям вони вірні.

Додатково: надайте їм можливість диригувати і наказувати, а якщо вони кинуть вам бойовий клич ... користуйтеся рідкісними митями їх доброзичливості! Дівчинка з цим ім'ям справжня фантазерка і видумщіца, вона весь час придумує якісь історії або гри.

Аліна здібна і наполеглива, все схоплює на льоту, але дуже непосидюща і тому іноді навчається гірше, ніж могла б. Ця дівчинка непосида і пустунки, ніж часом завдає чимало клопоту батькам, але зате вона не примхлива, рідко плаче і ніколи не скаржиться.

Аліна любить похвалитися і ця риса з віком не зникає. Часом вона буває самовпевненою, і іноді - зарозумілою. Дівчинка з цим ім'ям товариська, користується любов'ю однолітків.

Аліна займається спортом, вона здорова і спритна. Після школи вступає до інституту.

Доросла Аліна: енергійна, смілива і весела жінка. Вона також, як і в дитинстві товариська, має безліч друзів і хороших знайомих. Жінка з цим ім'ям легко знайомиться і швидко сходиться з людьми. Вона любить похвалитися, часто розповідає про себе різні небилиці, але вони бувають настільки цікаві і забавні, що оточуючі роблять вигляд, що вірять і охоче спускають Аліні цю слабкість. Вона любить перебувати в центрі уваги і це їй легко вдається, завдяки таланту оповідачки і вмінню зацікавити людей. Але Аліна ненадійна, вона легко дає обіцянки, але так само легко забуває про них. Часто ця жінка - егоїстка, але ретельно приховує це. Якщо вона комусь і допоможе, то тільки для того, щоб її в черговий раз помітили і оцінили. Для жінки з цим ім'ям вкрай важливо визнання оточуючих.

Аліна зазвичай займається гуманітарними науками. Нерідко у неї є артистичний і літературний таланти, вона пише вірші. Ця жінка здатна до мов і часом знає декілька, в тому числі і рідкісних. Вона ледача і часто намагається по можливості уникнути роботи, але при цьому вона нерідко честолюбна. Втім, при бажанні ця жінка швидко домагається успіху в тому, за що береться. До грошей вона відноситься легко, швидко витрачає їх.

Аліна багато читає, любить подорожувати і намагається їздити якомога більше. До речі, ця жінка незамінна в роботі, пов'язаній з відрядженнями, а також із спілкуванням.

Аліна добре готує, але їй не подобається займатися прибиранням, тому вдома у неї нерідко безлад.

Заміж Аліна: виходить кілька разів, і останній шлюб, як правило, вдалий. Дітей ця жінка балує і потурає їм у всьому. У любові і сексі ця жінка непередбачувана. Вона то ніжна, ласкава, податлива, то пристрасна, а то холодна і глузлива.

Аліна ревнива і підозріла, навіжена і здатна влаштувати істерику через дурницю. Але чоловікові ніколи не буде нудно з нею. Жінка з цим ім'ям прагне випробувати якомога більше різноманітних відчуттів. У сексі вона розкута, часто настільки, що іноді навіть шокує партнера. Але таких чоловіків вона не любить і рве з ними відносини. Точно так же Аліна перестає зустрічатися з чоловіком, коли відчуває, що він не здатний оцінити її і дати їй задоволення.

Аліна уважно і прискіпливо вибирає партнера. Хоча вона і дає своїм шанувальникам можливість позмагатися за право на свою прихильність, але все ж останнє слово залишає за собою. Велике значення ця жінка надає тому, як веде себе чоловік, як тримається, і як він одягається.

Зимова Аліна: зарозуміла і холодна жінка. Вона відверто милується собою і часом зневажає оточуючих. Взагалі, ця жінка, як правило, сильно завищує самооцінку. Вона не переносить критики на свою адресу, але зате дуже любить робити іншим зауваження. Ця Аліна красива і користується успіхом у чоловіків, але часто її особисте життя буває невдалою, тому що вона егоїстка і піклується тільки про власне задоволення, а крім того, часто намагається зневажати партнером або чоловіком. Якщо жінці з цим ім'ям наскучивают відносини, то вона розлучається з партнером і шукає нового. Причому, Аліна, яка народилася восени, в таких випадках починає надавати знаки уваги іншого чоловіка на очах свого партнера, намагаючись викликати у нього ревнощі і таким чином пожвавити стосунки. А взагалі осіняючи Аліна мила і добра жінка, вона винахідлива, оптимістична і дуже не любить нудьгу і рутину.

Похідні: Алінка, Лиина, Аля, Ала.